Başak Haftalık Burç Yorumları (16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası)

Başak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası neler bekliyor? Başak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başında işler harika veya berbat olabilir, ancak kendinizi dürüstçe ifade ettiğiniz sürece, ki bu zor olmayacak, şaşırtıcı derecede iyi yapacaksınız. Birisi sizi özel ilgi için arayabilir, ancak bunu çok fazla yapmamaya çalışın. Perşembe ve Cuma, hafif sosyalleşmek ve hatta ailenizle yeniden bağlantı kurmak için harika günler. Köprüler inşa etmek için doğru düşünce çerçevesindesiniz. Organizasyon becerileriniz bu hafta sonu işinize yarayabilir, ancak kimse dinlemiyormuş gibi gelebilir.


Başak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

İlerlemek için bir zaman ve dinlenmek için bir zaman var. Bu hafta ikisini de alacaksın.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve öğrenme ve çalışma evinizin Kova’daki Satürn’e ve rutinler evinize kare yapmasıyla hafta başlıyor. Siz veya çocuklarınızdan biri bir sınava hazırlanıyor veya bir projeyi zamanında teslim etmeye çalışıyor olabilir. Başak, kendi kendine çalışma kursunda çalışıyor olabilirsin. Bugün, son derece etkili bir öğrenme günü geçirebilirsiniz. Ve şu anda üzerinde çalıştığınız çalışma teknikleri, geleceğiniz için faydalı alışkanlıklar haline gelebilir.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda bir ay tutulması iletişim evinizi aydınlatacak. Şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Birisi sana, hakkında hiçbir şey bilmediğin bir sırrı itiraf edebilir. Ama şimdi kedi çantadan çıktığına göre, nasıl bilmediğinizi merak edebilirsiniz. Başak, bu kişiyle ilişkiniz muhtemelen farklı olacaktır. İleride, iki farklı yolda olabilirsiniz.


Başak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

İnsanların sözünün arkasında durmasını bekliyorsun sevgili Başak. Ancak bu hafta evren sizden başkalarının sizinle nasıl sohbet ettiğine daha yakından bakmanızı isteyecek. Mars ve Neptün, haritanızın ilişkileri yöneten sektörünü aktive ederken, Balık’ta kamp kurarlar. Kişisel taahhütlerin, çevredeki herhangi bir tomurcuklanan romantizmde ağır bir rolü vardır. 17’sinde, aşkınızın ne dediğine daha fazla dikkat etmek isteyeceksiniz. Ve sözlerini tutamayacaklarını fark ederseniz, bunu ciddi bir tehlike işareti olarak kabul etmelisiniz. Şu anda başkalarını analiz ederken pragmatik ve mantıklı bir yaklaşım kullanmayı unutmayın, yüksek standartlarınız genellikle sizi kötü durumlardan kurtarır, ancak başkalarına ne zaman şüphenin avantajını vereceğinizi bilmek her zaman çok net görünmeyecektir.

Hafta sona ererken, güneş yirminci ayda İkizler burcuna geçerken daha fazla belirsizliğin ortaya çıkması muhtemel. Şu anda romantizmde kaybolmak kolay olurdu ve yaparsan sorun değil. Gerçekçi olmayan fantezilere kapılmamaya çalışın, çünkü hafta, bu günlerde konuşulan kelimelerin amaçlanan şekilde ortaya çıkma ihtimalinin düşük olduğunu ima ediyor.


Başak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Başak, senin ve profesyonel taahhütlerin heyecan verici bir hafta içinde!

15 Mayıs Pazar günü Güneş Boğa burcunda Neptün Balık burcundayken, iş ilişkileriniz ve mevcut yükümlülüklerinizle ilgili uzun vadeli düzenlemeleri düşünebilirsiniz. Mevcut meslektaşlarınızdan, amirlerinizden ve hatta müşterilerinizden bazıları yeni bir bölümü etkileyebilir. kariyer yolunda. Kariyerinizde ilerlemek için eğitim ve seyahat fırsatları sunan yeni maceralara atılmayı düşünmelisiniz. Ardından, ertesi gün Akrep burcunda devam eden konuşmalara ve kişilerarası ilişkilere dramatik bir şekilde yaklaşan bir dolunay tam ay tutulması olacak. Acil çalışma grubunuz tutulma sırasında değişebilir ve potansiyel olarak sizi farklı insanlarla yeniden hizalayabilir. Konuşmalarınız yoğunluk ve gizlilikle dolu olacak, bu yüzden dikkatli olun! Birkaç gün sonra, Mars Balık burcunda Neptün ile kavuşum yaparken, profesyonel taahhütlerinizde ilham verici, sezgisel adımlar atarken iyimser hissedebilirsiniz. Ancak, Neptün’ün anlaşılması zor enerjisinin kafanızı karıştırmaması için net bir hedefiniz olduğundan veya neye bulaştığınızı bildiğinizden emin olun. 20 Mayıs Cuma günü güneş İkizler burcuna girecek ve mesleki merakınızı ateşleyecek. İkizler sezonunda potansiyel olarak değişen kariyer yollarını keşfedin!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.