Başak Burç Yorumları 15 Mayıs 2022

Başak burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Başak burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Başak burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 15 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda devam eden ciddi bir azizliğiniz var ve düşündüğünüzden daha fazla insana yardım edeceksiniz. Doğrudan gönüllülük veya belki daha az yapılandırılmış bir şey olabilir.


15 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Yeni projelere başlamak şu anda tavsiye edilmiyor – sadece kafanızı daha fazla karıştıracaklar.


15 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, Ay, bu akşamki yoğun dolunay tutulmasına hazırlanırken Akrep’teki yolculuğuna devam ederken, kontrol eksikliği sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ne yazık ki, bu kozmik iklim, hava tahmin edilemez, aceleci ve potansiyel olarak stresli hale geldiğinden sizi vahşi bir yolculuğa çıkarabilir. Günlük tutmanın veya yaratıcı yazmanın, duygularınızı açığa çıkarmanıza yardımcı olabileceğini ve bu kayalık enerji arasında barışa tutunma şansı verdiğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz biriyle derin veya önemli bir konuşmanın eşiğinde olduğunuzu fark ederseniz, sözlerinizi dile getirmeden önce not almak da isteyebilirsiniz.


15 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, bağlılığınız ve bağlılığınız için sık sık kutlanırsınız. Bununla birlikte, geri giden Merkür’ün (göksel hükümdarınız) inkar edilemez etkilerine ek olarak, Venüs, cinsellik, birleşmeler ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla Koç’ta yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek, geçmiş yaraları, korkuları getirecek. ve/veya süreçte yüzeye duyulan kızgınlıklar. Belirli bir bağlantıdan yüzde yüz emin değilseniz, sonuçlara varmadan önce düşünmek için biraz zaman ayırın. Dahası, Akrep burcundaki yaklaşan ay tutulması iletişim ve düşünce süreciyle ilgili üçüncü evinizi sallarken, muhtemelen sandığınızdan daha fazlasını temizliyor ve salıveriyorsunuz.


15 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bağlantılarınız nereye gidebilir, Başak? Güneş Boğa burcunda Satürn karelerinde ve Neptün Balık burcunda altmışlık açılarda iken, profesyonel taahhütlerinizin yolculuğunuzu nerede veya ne şekilde etkileyebileceğini düşünmek yıldırıcı olabilir. İdeal olarak, projeleriniz konusunda tutkulu, ilham verici kişilerle çalıştığınız bir konumda olmalısınız. Ancak bu yönleri profesyonel gelişiminizde bir sonraki adıma taşımak bazı zorluklar doğurabilir. Kariyerinizi alacağınız yöne karar vermeye hazır olduğunuzda esneklik anahtar olacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.