Balık Haftalık Burç Yorumları (23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası)

Balık burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Balık burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası neler bekliyor? Balık burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Tüm çalışanlarınız Pazartesi günü kendi özel yollarıyla çıldıracaklar ama onların dramasına fazla karışmamaya çalışın. Hafta boyunca ne zaman dinlemeniz gerektiğini eleştirme eğiliminiz olacak ve tam tersi, dünyadaki herkes sizin iyi niyetli olduğunuzu bilse de, kendi ihtiyaçlarınıza odaklanmalısınız. Cuma günü, özellikle kendi kendilerine yerleşecekleri için, insanlara ihtiyaçları olan her konuda yardım edebilmelisiniz. Pazar günü garip gelebilir, ancak yolunuza çıkan her şeyle başa çıkacak enerjiye sahip olacaksınız.


Balık Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, sürünün önüne geçiyorsunuz.

22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın kendi Balık burcunuzda olması ve güven evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve topluluk eviniz ile 60’lık açı yapmasıyla başlıyor. Bir grup veya kuruluşta liderlik pozisyonu için seçilmeniz mümkündür. Bir bağış toplama etkinliğine yardım etmeniz veya ağ grubunuzun, hobi kulübünüzün veya manevi grubun üyeliğini artırmanız istenebilir. Bugün, sorumlu siz olabilirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve eviniz ve ailenizin evi, para evinizde Jüpiter’e altmışlık açı yapıyor. Balık, daha fazla para kazanma fırsatın var. Bu, çevrimiçi açık artırma işletmesi veya küçük işletmeler için web siteleri oluşturma gibi evde yapabileceğiniz bir gelir kaynağı oluşturmak için iyi bir özelliktir.


Balık Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Önümüzdeki hafta, eski bir arkadaşınızı sosyal alanınıza geri getirebilir veya sizi eski bir alevle yeniden hizalayabilir. 24 Mayıs’ta Mars Koç burcuna geçtiği anda, sizinle bir süredir konuşmamış kişilerden çok sayıda arama veya e-posta alacaksınız. Onlara yanıt vermek için cazip gelseniz de, rulonuzu yavaşlatmanız ve mesajları dikkatli bir şekilde gözden geçirmeniz en iyisidir. Büyük ihtimalle, bağlantınızı kaybettiğiniz birinden istenmeyen bir mesaj alacaksınız. Cazip gelse de, bu dostluğun kapısı bir süredir kapalıdır ve değişme ihtimalleri yok denecek kadar azdır.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir şey de, art niyetleri olabilir. 22 Mayıs’ta Merkür gerilemesi Boğa’ya geri döndüğünde, hala arkadaş oldukları eski sevgiliniz için bilgi almaya çalıştıkları için, onlara yanıt vermeyi seçerseniz, aşk hayatınız hakkında kişisel bilgileri fazla paylaşmamaya dikkat edin.


Balık Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Balık, elinizden geldiğince iletişim kurmaya çalışın.

22 Mayıs Pazar gününden itibaren, son dördün ay burcunuzda olduğu için kendinizi profesyonel olarak nasıl sunacağınızı ayarlamayı düşünün. Sezgisel ve nazik, süreç kolayca gelebilir. İşe giderken kendinize güven duymanızı sağlayacak bir giysi veya aksesuar alabilirsiniz. Bu hafta herhangi bir önemli röportajda kendinizi tanıtma alıştırması bile yapabilirsiniz. Aynı gün Merkür gerilemesi de Boğa burcuna geçiş yapacak. Merkür retrosunun bu ikinci aşaması, işyerinde bazı büyük yanlış iletişimlere ve hatta işe gidip gelirken yeniden yönlendirmeye neden olabilir. Merkür gerilemesi sırasında iş arkadaşlarınızla yazışmalarınızda ekstra dikkatli olmanız gerekecek. Bir hata yapmak ya da kaçırmak arasında fark yaratabilecek ilgili ayrıntıları, tarihleri ​​ve diğer küçük hususları not ettiğinizden emin olun. Neyse ki, birkaç gün sonra Mars Koç burcuna geçtiğinde finansal olarak ilerleme hissedeceksiniz. Biraz ekstra para kazanmak için fırsatların peşinden gitmek için bu Marslı sürüşü kullanın. Ancak Mars’ın Koç’ta, paranızı alır almaz harcamanız gerektiğini hissettirmesine izin vermeyin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.