Balık Haftalık Burç Yorumları (16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası)

Balık burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Balık burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası neler bekliyor? Balık burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Sanatsal eğilimleriniz bu haftanın başlarında tam olarak ortaya çıkıyor, ancak elde ettiğinizi düşündüğünüz netlik kenarlarda çözülmeye başladığında Çarşamba gününe kadar işler garipleşebilir. Korkma. Bir süre kendi haline bırakın ve Perşembe ve Cuma günleri hayatınızı dolduran güzel sosyal enerjiyle oynayın. Bir toplantıya ev sahipliği yapmak veya birini randevuya çıkarmak için harika bir zaman. Bu hafta sonu yetişebileceğinizden daha fazla şey olursa çok şaşırmayın.


Balık Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, ayrıntıları gizli tutarken görülmenin yollarını buluyorsunuz.

Hafta 15 Mayıs Pazar günü, Güneşin Boğa burcunda olması ve iletişim evinizin Kova burcundaki Satürn ile kare açı yapması ve mahremiyet ve sırlar eviniz ile başlıyor. Bugün, özel hayatınızı nasıl özel tutabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Balık, bu şifreleri değiştirmek, virüsten koruma yazılımı kullanmak veya önemli hesaplara iki faktörlü kimlik doğrulama eklemek anlamına gelebilir. Özel bilgilerinizle başkalarına ne kadar güvendiğinize bakıyor olabilirsiniz.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda ve eğitim evinizde bir ay tutulması var. Balık, ileriye dönük eğitiminizi yeniden düşünüyor olabilirsiniz. Belki de derecenizi bitirmek için okula geri dönmeyi düşünüyorsunuz. Ya da belki mezun olmaya hazırlanıyorsunuz ve ileri bir derece almayı merak ediyorsunuz. Tutulmalar değişim getirir ve önümüzdeki birkaç hafta içinde ortaya çıktığını göreceksiniz.


Balık Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatınız haftanın ilk yarısında romantik bir şekilde yüklenecek, ancak bu her zaman sorunsuz bir seyir anlamına gelmiyor. Ay Akrep ve Yay burcunda ilerlerken, büyük olasılıkla aşkınızın sizinle tutarsız olduğunu hissedeceksiniz, bu da belirsizlik duygularını ve belki de bir miktar güvensizlik hissini artıracaktır. İnsanlara şu anda şüphenin avantajını vermek önemli olacak. Yine de, haftanın sonunda hala kafanız karışıyorsa, daha yeşil, daha istikrarlı meralara doğru ilerlemeyi deneyin. On beşinci günkü Akrep ay tutulması sizin için özellikle derin olacak ve psişik duyularınız büyük bir destek alacak. Bu ay etkinliği, haritanızın ruhsal bölümünü harekete geçirecek, bu nedenle, aradığınız ortak türü etrafında niyetler belirlemek isteyeceksiniz.

Bir eşte bulmayı umduğunuz niteliklerin bir listesini yazmak, özellikle bir gece demeden önce birkaç mum yakarsanız ve bu arzular üzerinde meditasyon yaparsanız, bu enerjiyi çekmenize yardımcı olabilir. On yedinci güneşinizde Mars ve Neptün arasındaki bağlantı, önümüzdeki birkaç hafta boyunca sezginizi güçlendirecek. Rüyalarınıza dikkat edin, evrenden rehberlik isteyin ve ay boyunca bazı ekstra meditasyon seanslarına uymaya çalışın; evrenin aşk hayatınız için neler hazırladığına dair fikir edineceğinizden emin olabilirsiniz.


Balık Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Sürprizlerle dolu heyecan verici bir çalışma haftası olabilir, Balık!

15 Mayıs Pazar günü Boğa altmışlık Neptün’de güneş burcunuzdayken, kişilerarası gruplarınız ve sohbetleriniz ile uyumlu hissedebilirsiniz. Siz ve iş arkadaşlarınızla tartıştığınız şeyler, hepiniz birbirine bağlıymışsınız gibi, sizi umutlu hissettirebilir. Neptün’ün anlaşılması zor doğası, hatları bulanıklaştırabileceğinden veya yanlış iletişime neden olabileceğinden, söylenenlere dikkat edin. Bunun dışında, özellikle de hepiniz benzer görüşleri paylaşıyorsanız, birbirinizin fikirlerini destekliyorsanız ve birbirinize hava atabiliyorsanız, iş arkadaşlarınızla göreceli olarak bağlı hissetmeyi bekleyebilirsiniz. Ertesi gün, Akrep’teki dolunay tam ay tutulması sırasında kariyeriniz hakkında şaşırtıcı ama kaderinde olan açıklamalara sahip olabilirsiniz. Profesyonel yolculuğunuz üzerinde önemli bir etki yaratabilecek bir şey öğrenebilir veya önemli bir şey anlayabilirsiniz. Bazıları için bu, teşvik edici bir kursun, çalıştayın veya mentorluğun sonu olabilir. Bir iş gezisi gibi fiziksel bir yolculuğa bile atıfta bulunabilir! Gerekli bilgileri topladıktan sonra, daha sonra burcunuzda Mars Neptün ile kavuşum yaptığı için sezgisel kararlılıkla ilerlemeye hazır hissedeceksiniz. Sadece izleyeceğiniz net bir hedefiniz olduğundan emin olun.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.