Aslan Haftalık Burç Yorumları (23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası)

Aslan burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü yaratıcı yönünüzü keşfedin ve şu anda yapabileceğinizi düşündüğünüz kadar ileri gidin. Doğru kişiyle büyük bir hit olmalısın. Bundan sonra, büyük olasılıkla hafta boyunca sakinleşmek ve başkalarının liderliği almasına izin vermek gibi hissedeceksiniz. Sana bir şey olmaz. Sadece şarj olmak için zaman ayırıyorsun. Hafta sonu arkadaşlarla takılmak ve sadece rahatlamak için harika bir zamandır. Mümkünse, şehir dışından insanlarla iletişime geçmeyi deneyin. Pazar günü sezginiz güçlü olacak ama bunun sizi paranoyak yapmasına izin vermeyin.


Aslan Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinizi özgür bırakmanız için fırsatlar var.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık burcunda olması ve kaynak ve yatırım evinizin iş evinizde Plüton’a altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Muhtemelen paranızın sizin için çalışmasını sağlamaya odaklanmışsınızdır. Leo, parayı yatırıma yönlendiriyor olabilirsin. Dolar maliyeti ortalamasının güvenliği ile yüksek riskli gün ticareti arasında seçim yapmak için risk toleransınıza bakabilirsiniz. Düşünülmesi gereken bir orta yol var. Onu bulmanın zamanı geldi.

23 Mayıs Pazartesi günü İkizler burcundaki güneş ve dostluk eviniz Koç burcundaki Jüpiter ve eğitim eviniz ile altmışlık açı yapıyor. Okula birlikte gittiğiniz birinin yeniden bağlantı kurmak için uzanıyor olması oldukça olasıdır. Okul toplantınız yaklaşıyor olabilir ve bu, eski lise arkadaşlarını görmek için eve gitmek için bilet almayı içerebilir. Leo, bugün sınıf yıllığına göz atmak ve hafıza yolunda ilerlemek için güzel bir gün.


Aslan Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Çalışma haftasının ilk bölümünde sosyal bir kelebek olacaksınız. Şimdi her zamankinden daha fazla yakın arkadaşlarınıza yöneleceksiniz ve emin olamadığınız romantik durumlar varsa onların tavsiyelerine başvurmak akıllıca olacaktır. 28 Mayıs’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişi hayatınıza samimi bir hava getirecek, bu yüzden bu süre zarfında kimi davet ettiğinize dikkat etmek isteyeceksiniz. Kendinizi bu akşam bir randevuda bulursanız, ortalığı ısıtmaya hazır olmadığınız sürece kimseden içeri girmesini istemeyin. Akşamı yalnız geçirmeyi planlıyorsanız, bu kozmik iklimi, alanınızı size geçmişteki sevgilileri hatırlatan ve unutmayı tercih ettiğiniz eşyalardan arındırmak için bir bahane olarak kabul edin.

Hafta sona ererken, iş sizi harekete geçmekten alıkoymuş gibi hissedebilirsiniz. Enerjinizi topraklamak için biraz zaman ayırmayı isteyin. Bu aynı zamanda kişisel sağlığınızı kontrol etmek için mükemmel bir zamandır ve iş/oyun dengeniz tam olarak olmasını istediğiniz yerde değilse, sorunu çözmenin yollarını arayın.


Aslan Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Profesyonel olarak yoğun bir hafta olacak Leo!

22 Mayıs Pazar günü Balık burcunda son çeyreğin altında paylaşılan varlıklarınızı, mali durumunuzu ve daha fazlasını kontrol etmekle ilgili devam eden sorunları bırakma zamanı. Bu ortak finansal kısıtlamalar hakkında neden belirli bir şekilde hissettiğinizi sezgisel olarak gezinmek için bu ay enerjisini kullanın ve taahhütler. Aynı gün, Merkür gerilemesi, şimdi burcunuzu kareleyen ve kariyerinizi vuran Boğa’ya geri döner. Boğa burcundaki Merkür gerilemesi, profesyonel itibarınız, etkileyici bir başarı için onay eksikliği ve kariyer yolunuzda yeniden yönlendirme ile ilgili herhangi bir sorunda gezinirken biraz bocalamanıza neden olabilir. Ancak bu enerjiyi, kariyerinizde ne istediğinizi ve neyi hak ettiğinizi yeniden düşünmek için kullanabilirsiniz! Birkaç gün sonra Mars, profesyonel gelişiminizi ilerletmek için fırsatlar arama arzunuzu ateşleyerek Koç burcuna girecek. İstediğiniz yolda öğrenmek, büyümek ve genişlemek için bu öncü enerjiyi kullanın. Marslı sürüş, sizi profesyonel yörüngenizi olumlu yönde etkileyebilecek yeni hedeflere bile götürebilir! 28 Mayıs Cumartesi gününe kadar Venüs Boğa burcuna girecek ve profesyonel yönünüzü değiştirirken herhangi bir Merkür retrosu aksiliklerini büyüleyici bir şekilde gözden geçirmenize yardımcı olacak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.