Aslan Burç Yorumları 23 Mayıs 2022

Aslan burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

23 Mayıs 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir parti, toplantı ya da karışmanın başka bir yolunu bulmalısın, çünkü şu anda sosyal dürtülerin çok şiddetli. Sabit birisine sahip olsanız bile, kendinizi aşırı derecede flört ederken bulabilirsiniz.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Sözsüz bir anlaşma çözülme tehlikesiyle karşı karşıyadır – işleri resmileştirmenin zamanı geldi.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Balık burcunda ve sekizinci güneş evinizdeki yolculuğuna devam ederken, duygusal salıverme bugün sizi bulacak sevgili Aslan. Duygularınıza dokunmak için kendinize izin verin, onların size kısıtlama olmadan akmasına izin verin. Neyse ki, güneş ve Jüpiter arasında faydalı bir bağlantı size güç verecektir, ancak destek için bir veya iki arkadaşınızı aramanız gerekebilir. Bu titreşimler ayrıca, en yakınınızdan ve en sevdiklerinizden yayılan sevgiye dokunduğunuzda güçlü bir şükran duygusu getirecektir. Bu arada, Mars ve Pluto arasındaki tatlı bir açı, gün boyunca görevde kalmanıza izin vererek, pragmatik tarafınızla bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatında liderliği almaktan korkuyor musun, Leo? Bekar, ezici veya zaten romantik olarak bağlı olan kozmos, özellikle de otorite duygunuz söz konusu olduğunda, enerjinizi topraklamaya çağırıyor. Örneğin, ilişkinizde bir şeyleri bir sonraki seviyeye taşımayı düşünüyorsanız, bugünün astro-havası, sizin için daha sağlam bir temel ve önemli bir temel oluşturmak gibi hedeflediğiniz daha somut şeylere ışık tutuyor. Ne de olsa Boğa, miras, itibar ve uzun vadeli arayışlardan oluşan geleneksel onuncu evinizi yönetiyor, bu yüzden bir dakikanızı ayırın ve neyi tezahür ettirmeye çalıştığınızı düşünün.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunuzun gücünü ve kontrolünü üstlenmek, düşündüğünüzden daha zor olabilir, Leo. Mars Balık’ta altmışlık açıyla Merkür Boğa’da geri giderken, kariyerinizde ilerlemek için sahip olduğunuz şeyleri nasıl kullanabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. İkizler burcundaki güneş Jüpiter Koç burcundaki ile de altmışlık açı yaptığından, ikinci bir görüş için profesyonel ağınıza ulaşmak isteyebilirsiniz. Bir meslektaşınız, yalnızca kariyer yolunuza değil, aynı zamanda özlemlerinize de mükemmel şekilde uyan bir fırsata sahip olabilir. Ancak, yeni, heyecan verici fırsatları dahil etmek için bakış açınızı genişletmek isteyebilirsiniz!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.