Aslan Burç Yorumları 22 Mayıs 2022

Aslan burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Aslan burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 22 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

22 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda biraz fazla şey oluyor, bu yüzden bir kısmını oda arkadaşlarınıza veya arkadaşlarınıza aktarmaya çalışın ve sonra siper alın. Elbette gerçek bir tehlikede değilsin ama izleyip beklemeyi tercih edersin.


22 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bu sabah her şeyi iyice düşünün – harekete geçmek için öğleden sonrayı beklemek çok daha iyi. O zamana kadar çok daha emin olmalısın ve büyük enerjin sana ölçülemez bir şekilde yardımcı oluyor.


22 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kiminle çalışmaya devam edeceksin ve hangi hedefleri takip edeceksin, Leo? Merkür gerilemesi, bazı profesyonel arkadaşlıklarınızdan şüphe duymanıza neden olabilir, özellikle bazıları beklemediğiniz iki yüzlü doğasını büyüttüyse veya gereksiz dramalar varsa. Ayrıca, hangi hayallerin peşinden gitmeye değer olduğundan emin de olabilirsiniz. Şans eseri, güneş bugün İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yapıyor ve bu çok ihtiyaç duyulan bir atılım gibi gelebilir. Bazı bağlantılarınızın neden belirli bir şekilde davrandığını ve neyin peşinden gitmeye değer olduğunu anlayabilirsiniz.


22 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün güneşte sekizinci evinizi aktive eden Ay Balık burcuna girerken kesik ve kuru bir tepe boşluğunda olacaksınız. Ne yazık ki, güneş ve Merkür ile sert bir bağlantı, özellikle diğerlerinin yukarı ve yukarı hareket etmediğini düşünüyorsanız, sosyal yaşamınıza biraz gerginlik getirebilir. Başkalarına saçmalıklarını söylemeye istekli olsanız da, bunu yapmak beklediğinizden daha fazla drama getirebilir, bu nedenle bu gergin konuşmaları başka bir güne saklamak isteyebilirsiniz. Bu gece ilerleyen saatlerde Merkür Boğa’ya yeniden girdiğinde bir değişim hissedeceksiniz ve Pazartesi yaklaşırken dikkatinizi profesyonel konulara odaklayacaksınız.


22 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın rüya gibi Balık burcuna geçişi ve birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan perili sekizinci eviniz üzerine, yakın ilişkilerinizi duygusal olarak önceliklendirmeniz ve hatta belki de sevgilinizin ihtiyaçlarına yenik düşmeniz daha olasıdır. Leo, ister bekar, ister ezik, ister romantik bir şekilde bağlı olsanız, Luna’nın Merkür geri hareketine kare açı yapması potansiyel olarak kafa karışıklığı duygularını tetikleyebilir, bu yüzden topraklanmış olduğunuzdan ve enerjinizi koruduğunuzdan emin olun. Daha parlak bir notta, güneş ayrıca Jüpiter ile uyumlu olacak ve sizi bir inanç sıçraması yapmaya ve bilinmeyene doğru yola çıkmaya teşvik edecek. Tutkulusunuz ve sadece macera düşüncesi bile sizi tahrik ediyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.