Aslan Burç Yorumları 15 Mayıs 2022

Aslan burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 15 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün, tamamen sizinle insanlarınız arasında işlerin nasıl gittiğiyle ilgili – özellikle de varsa, tatlınızla. Tüm enerjiniz en çok değer verdiğiniz insanlara yönlendirilecek.


15 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Eleştiri alın ve ondan bir şeyler öğrenin – savunmacı olmak sonunda sadece size zarar verir.


15 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, ay yoğun Akrep burcunda yolculuğuna devam ederken ve bu akşam dolunay tutulmasına hazırlanırken, enerji bugün stresli veya yorucu olabilir. Kendi evinizin rahatlığında saklanmaya karar verirseniz, kendinizi suçlu hissetmeyin, ancak çalışma haftası boyunca birikmiş olabilecek işleri tamamlayarak üretken kalmanın yollarını aramalısınız. Bu gece güneş, ay ve Satürn gökyüzünde sert bir t-kare girdiğinde aşk hayatınızda baskı veya strese dikkat edin. Özellikle yaşam düzenlemelerini veya sevgilinizi içeriyorsa, şu anda önemli kararlar vermekten kaçının.


15 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün kendin ve/veya önemli birinin inanç sistemleriyle ilgili gerginlik yaşıyorsan, cesaretini kırma, Leo. Venüs, gerçeği arayan dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile kavuşacak. Bu nedenle, bir şeyleri yavaşlatan şey beklenmedik seyahat gecikmeleri değilse, bir sevgiliyle anlaşmazlıklar yaşıyor olma ihtimaliniz var. Ayrıca, yarınki ay tutulması için doluluk zirvesine ulaşan ay ile, itiraf etmekten daha fazla duygusal hissediyor olabilirsiniz. Bu, boyun eğmek için yeterli bir neden değilse, güneş de Satürn ile yüzleşecek, bu nedenle güç mücadelelerinden ve ego gezilerinden uzak durun.


15 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Leo, tipik olmayan profesyonel arayışlar ve düzenlemelerde güvenlik olabilir. Boğa burcundaki güneş, Kova burcundaki Satürn ile kısa bir karede buluştuğunda, profesyonel taahhütlerinizle ne yapacağınızdan emin olamazsınız. İdeal olarak, ilişkileriniz ve yükümlülükleriniz kariyerinizi stabilize etmelidir. Ancak profesyonel olarak güvende hissetmek için gerekli ayarlamaları yapmanız gerekebilir. Neyse ki, buna güneşin Neptün’ün Balık’taki altmışlık açısı aracılık edebilir, çünkü düzenleme biraz alışılmadık olsa bile belirli arayışlara yatırım yapma konusunda daha umutlu hissedebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.