Akrep Haftalık Burç Yorumları (23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası)

Akrep burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Akrep burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası neler bekliyor? Akrep burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü iş hayal kırıklığı oluşabilir veya harika görünen yeni bir iş fırsatı bulabilirsiniz. Hafta boyunca ağınıza bağlı olduğunuzdan ve çalışanlarınızın birbirini iyi bir şekilde gözettiğinden emin olun. Hafta sonu erkenden hayatınızda büyük bir şey olacak, ancak zaman geçene kadar tespit etmek zor olabilir. Pazar günü, bir enerji dalgası yaşam alanınızı doldurduğunda ve sizi yaratıcılığın, tutkunun veya her ikisinin de yeni zirvelerine taşıdığında bir şeylerin olduğunu anlayacaksınız.


Akrep Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, hayatınızı içten dışa değiştiriyorsunuz.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve romantizm ve macera evinizin iletişim evinizde Plüton ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Akrep, yeni biriyle en ilginç ve seksi konuşmayı yapabilirsin. Bu, pek de ince olmayan imalarla üst düzey bir flört. Romantizm demleniyor. Seksi bir ses sizi havaya sokabilir.

23 Mayıs Pazartesi günü İkizler burcundaki güneş ve sizin para ve yatırım eviniz Koç burcundaki Jüpiter ve analiz eviniz ile altmışlık açı yapıyor. Akrep, potansiyel olarak harika bir yatırıma rastlayabilirsiniz. Bu, halka arz veya indirimli şirket hissesi gibi size özel olabilir. Görünüşe göre biri sizi elinizden tutuyor ve süreç boyunca size rehberlik ediyor. Bu kazançlı olabilir.


Akrep Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

28 Mayıs’ta Venüs Boğa burcuna geçtiğinde, nihayet ortaklıklarınız içinde huzura kavuşabileceğiniz bir an olacak. Son birkaç yıldır, Uranüs’ün ortaklıklar evinizdeki konumu nedeniyle ilişkiler son derece düzensiz oldu. Bu transit birçok iniş ve çıkışlar getirirken, bu Venüs geçişi sırasında daha fazla iç huzuru bulabildiğinizi göreceksiniz. Onun enerjisi, yaşadığınız farklılıkları dengelemeye yardımcı olacak, hatta belirli bir romantik durumu daha derin bir bağlılığa dönüştürecek.

Bu transitle ilgili iyi haber şu ki, en çok değer verdiğiniz kişiyle artık tartışmak istemeyeceksiniz. Öte yandan, sorunları çözmek için barışçıl yollar da bulacaksınız. Sürekli tartışmak yerine romantik bir akşam yemeği ya da akşam yemeği planlayabilirsiniz.


Akrep Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Akrep, profesyonel taahhütlerinizin ve çalışma ilişkilerinizin bazı yönlerini yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz.

22 Mayıs Pazar gününden itibaren Balık burcundaki yaratıcı son dördün ay, profesyonel kendini ifade etme ve tarzın konusunda sana rehberlik edecek. Sizi meslektaşlarınızdan ayıran profesyonel imzanızın özelliklerini sezgisel olarak ince ayar yapabilir ve ayarlayabilirsiniz. Konuşmanızı cilalamak, yazı stilinizi, estetiğinizi veya öne çıkmanızı sağlayan başka bir şey olabilir. Ay tutulması sırasında, Merkür gerilemesi karşı burcunuz olan Boğa’ya giriyor. Gerilemenin bu aşaması, profesyonel düzenlemelerinizde aksiliklere, yanlış iletişime ve daha fazlasına neden olabileceğinden özellikle stresli olabilir. Kiminle çalışacağınızdan emin olamazsınız. Devam eden bir anlaşmanın şartları da bazı sorunlara yol açabilir, çünkü Merkür gerilemesi yükümlülükleriniz, sorumluluğunuz veya ortaklık dinamikleriniz hakkında bir konuşma başlatabilir. İşler arasında yeni bir anlaşma veya taahhüt varsa, Merkür istasyonları yönlendirilene kadar bir karar vermekten uzak durmalısınız. Şans eseri, Venüs de haftanın sonunda 28 Mayıs Cumartesi günü Boğa burcuna girecek. Merkür gerilemesi gergin olabilirken, Venüs herhangi bir stres etkenini veya yanlış iletişimi düzeltmenize yardımcı olabilir. Profesyonel düzenlemelerinizi dengelemek için Venüs enerjisini kullanın!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.