Akrep Burç Yorumları 23 Mayıs 2022

Akrep burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

23 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Görünüşe göre herkes aynı anda baskı yapmaya karar vermiş ve ilk önce ne yapacağınızdan emin değilsiniz. Bir adım geri atın, derin bir nefes alın, sonra etrafınıza bakın ve bir kaçış planı bulmaya çalışın.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bu gün çok fazla organizasyon gerektirebilir, bu nedenle kapsamlı bir planla başlayın.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Balık burcunun devrimci Uranüs ile birleştiği bu öğleden sonra, biraz radikal öz-sevgiye dalmak için birkaç dakikanızı ayırın. Bu kozmik iklim aynı zamanda auranızı yükseltmeye hazır, sizi göz alıcı ve cesur bir enerjiyle çevreliyor. Bu arada, iletişimsel Merkür ve tutkulu Mars arasında yararlı bir bağlantı, katıldığınız her cesaret anını ödüllendirecek ve bu, ezilmenizi sormak için harika bir zaman haline getirecek. İkizler güneşi uğurlu Jüpiter ile bağlantı kurarken şans sizden yana olacak, ancak bu destekleyici titreşimlerden en iyi şekilde yararlanmak için kişisel hedeflerinize biraz planlama ve organizasyon getirmeniz gerekebilir.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Eski bir sevgili Akrep ile yeniden bağlantı kurmayı mı düşünüyorsunuz? Merkür geri Boğa’ya geri dönerken ve taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz ile, şu anda bir işbirliğini ve/veya ortaklığı yeniden ziyaret ediyor olabilirsiniz. Merkür’ün ayrıca aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla geleneksel yöneticiniz Mars ile uyum sağlayacağını ve bir fantezi ve/veya arzuyla ilgili olarak potansiyel olarak bir kalp değişikliğine ilham vereceğini unutmayın. Meyve suyu gerçekten sıkmaya değer mi? Beşinci aşk evinizden parıldayan Balık burcundaki ay ile, özgürlüğü seven Uranüs’ün seksenleşmesinden bahsetmiyorum bile, romantik bir talip, tersi olmasa bile sizi hazırlıksız yakalayabilir.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yaratıcı farklılıklar çözülebilir, Akrep. Mars Balık burcunda bugün Merkür’ün Boğa burcunda altmışlık açıyla geri hareketinde olduğundan, siz ve karşı taraf bir projenin yönü hakkında bazı yanlış iletişimlere sahip olabilirsiniz. İnatla topuklarınızı kazmak yerine, bunu işinizi sanatsal yetenekle genişletmek için bir fırsat olarak görebilirsiniz. İkizler’deki güneş, Jüpiter’in Koç’ta da sekstilini yaptığından, bu iyi huylu enerjiyi, sizin ve meslektaşlarınızın üzerinde anlaştığı yön ne olursa olsun güvenle ilerlemek için kullanın. Bir projenin nasıl sonuçlandığına hoş bir şekilde şaşırabilirsiniz!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.