Akrep Burç Yorumları 22 Mayıs 2022

Akrep burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Akrep burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 22 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

22 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Ailenizle bir araya gelme ihtiyacı hissediyorsunuz – bu kavramı nasıl tanımlarsanız tanımlayın. Anne babanız, oda arkadaşlarınız veya en eski arkadaşlarınız olabilir, ancak buluşmanın bir yolunu bulun.


22 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bu sabah sulu bir gizem sizi çılgın yeni bir yöne götürüyor, ki bu çok eğlenceli — ta ki bu öğleden sonra tökezleyip yanlışlıkla iki arkadaşınız arasında bir alevlenme yaratana kadar. Yine de çok kısa sürede çözülür.


22 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Finansal varlıklarınız ve borçlarınız hakkında ne düşünüyorsunuz Akrep? Merkür gerilemesi sırasında yatırım yapmak, satmak veya birleşmek için yeni finansal fırsatların yanı sıra borçları ödeme fırsatlarını da düşünüyor olabilirsiniz. Bu olasılıklar cezbedici olsa da, bir şey sizi araya girmekten alıkoyuyor olabilir. Açıklık bekliyorsanız, o zaman bugün güneş İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken, bu konu bugün konuşma veya araştırma sırasında ortaya çıkabilir. Konuşmanın diğer tarafı kendini gösterebilir, bu nedenle herhangi bir finansal hamleyi kabul etmeden önce nelerin ortaya çıktığını not edin.


22 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Ay, Sulu Balık’a girerken, İkizler güneşi ve geri giden Merkür ile sert bağlantılar kurarken, geçmişten gelen duygular bugün yeniden su yüzüne çıkabilir. Neyse ki, geleneksel yöneticiniz Mars ile modern yöneticiniz Pluto arasındaki tatlı bir bağlantı, uygun taraflarla açıkça tartışmaya istekli olduğunuz sürece, bu sorunları kesin olarak çözmenize yardımcı olabilir. Bu akşam Merkür geri Boğa’ya hareket ettiğinde, haritanızın romantizmi yöneten sektörünü harekete geçirdiğinde bir değişim hissedeceksiniz. Önümüzdeki bir buçuk hafta boyunca tetikte olun, çünkü bu kozmik iklim birkaç eski sevgilinin yeniden ortaya çıkmasına ilham verebilir.


22 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, muhtemelen birine olan duygusal özleminiz ile durumun mantıklı tarafı arasında bölünmüş hissediyorsunuz. Bu, özellikle ayın rüya gibi Balık’a geçişi ve her zaman sevgi, tutku ve zevkten oluşan etkileyici beşinci eviniz, samimi sekizinci seks, birleşme ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla İkizler’de geri giden Merkür ile kareye girdiğiniz düşünüldüğünde doğrudur. Bu geri adım atmak ve düşünmek için yeterli bir neden değilmiş gibi, Merkür gerilemesi bugün daha sonra ilişki sektörünüz aracılığıyla Boğa’ya yeniden girecek, bu da muhtemelen olaylara bakış açınızı yeniden kazandığınız anlamına geliyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.