Akrep Burç Yorumları 15 Mayıs 2022

Akrep burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Akrep burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 15 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sanki ampul sonunda kafanızın üzerinde tıkladı ve hayatınızda tam olarak nereye gitmek istediğinizi görebilirsiniz. Bu büyük bir heyecan – ama aynı zamanda büyük bir meydan okuma – ve buna fazlasıyla hazırsınız.


15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün size bir iyilik borçlu olan bir arkadaşınızla iletişim kurmak için harika bir gün. İçeri çağır!


15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu sabah uyandığında bir meditasyon seansı almaya çalış, yoksa ay ve öngörülemeyen Uranüs arasındaki sert karşıtlık sayesinde güne kaotik ve sıra dışı hissederek başlayabilirsin. Luna bu akşam dolunay tutulmasına hazırlanırken, bu kayalık titreşimler gün boyunca devam edecek. Bu ay olayı, güneş ve ay kaderin düğümleriyle hizalanırken büyük yaşam değişiklikleri uygulamanız için size ilham verebilir. Kalbinizi ve sezginizi dinlemek önemli olsa da, enerjinin yerleşme şansı bulana kadar bu geçişleri gerçekleştirmeyi beklemek isteyebilirsiniz.


15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mevcut astrolojide önemli bir oyuncusunuz. Ve harikasın, tatlım! Tüm ciddiyetle, Akrep, yarınki tam ay tutulması kitaplar için açık olacak, bu yüzden her zamankinden daha duygusal hissediyorsanız, cesaretiniz kırılmasın. Gölge tarafınızla yüzleşin ve dolabınızdaki iskeletlerle arkadaş olun. Gizeminiz çekiciliğinizin bir parçası ve ruh eşiniz sizi tam olarak olduğunuz gibi sevecek. Bunu söyledikten sonra, bugünün Venüs-Kiron kavuşumu size kendinize, özellikle de romantik bir ortaklık uğruna kendinizi aşırı derecede genişletenlere karşı nazik olmanızı hatırlatıyor. Her şeyden önce sağlığınıza özen gösterdiğinizden emin olun.


15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, arzu ettiğiniz iş-yaşam dengesine ulaşmak için bazı fedakarlıklar ve kesintiler yapmanız gerekebilir. Boğa burcundaki güneş, Kova burcundaki Satürn ile kare açı yaptığından, profesyonel ve kişisel taahhütlerinizin eşit derecede zorlayıcı olduğunu hissedebilirsiniz, bu da biraz bunaltıcı olabilir. Hepsini yapabilirsin, ama ne pahasına? Bu kareyi programınıza aracılık etmek için kullanın, böylece ihtiyacınız olanı elde edebilirsiniz, ancak süreçte kendinizi aşırı derecede zorlamazsınız. Şans eseri, güneş Balık burcundaki Neptün’ü de altmışlık açıyla hareket ettirdiği için, bu konuda iyimser olabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.