Yengeç Burç Yorumları 29 Nisan 2022

Yengeç burcunun 29 Nisan 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 29 Nisan 2022 Cuma günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 29 Nisan 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 29 Nisan 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 29 Nisan 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 29 Nisan 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Tüm ayrıntılara sahip olmamanız, yine de büyük, iddialı planlar yapmamanız gerektiği anlamına gelmez. Bu adımı atmadan önce biraz daha araştırma yapmanız gerekiyor.


29 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Şimdi ortaya çıkacak herhangi bir engel, gerçekten sadece yeniden ortaya çıkan eski korkular olacaktır.


29 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki taahhütlerinizi nasıl dönüştürebilirsiniz, Yengeç? Bugün bu soruyu, ters burcunuz Oğlak’ta geri giden Plüton istasyonları olarak düşünün. Önümüzdeki birkaç ay içinde, Plüton retrosu sizi çalışma ilişkilerinizi ve düzenlemelerinizi yeniden düşünmeye, gözden geçirmeye ve gözden geçirmeye teşvik edecek. Gücünüzü kendi iddianızla dayatmak gibi, bu tür yükümlülüklerde daha fazla kontrol üstlenmenin zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. Merkür de bugün İkizler burcuna girdiğinden, hafif ama stratejik bir konuşma yoluyla düzenlemelerinizde ayarlamalar yapmaya başlayabilirsiniz. Merkür’ün çok yönlü enerjisi, taahhütlerinizi farklı bir şekilde görmenizi bile teşvik edebilir.


29 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Koç burcu ile Plüton arasındaki sert kare size biraz dinlenmeniz ve rahatlamanız gerektiğini hatırlattığı için, gün için saatinizi doldurduktan sonra ciddi bir kişisel bakım uygulamak için bir plan yapın. Bu arada, geçiş gezegeni Merkür, İkizler’e ve haritanızın bilinçaltını yöneten ve sizi sessiz bir ruh haline sokabilecek sektöre giriyor. İptal etmek istemediğiniz planlar yaptıysanız, asla korkmayın, çünkü bu akşam Luna Boğa’ya girip merkezinizi bulmanıza yardımcı olduğunda arkadaşlarınızı görmeye daha açık olacaksınız.


29 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sizi inandığınız şey için ayağa kalkmaya teşvik eden otoriter onuncu eviniz boyunca parıldayan ayın yanı sıra, Plüton bugün taahhüt ettiğiniz yedinci ev ilişkiler, anlaşmalar ve diğer önemli kişiler aracılığıyla Oğlak burcunda geri harekette olacak. Yengeç, şimdi ve Ekim arasında, geçmiş ilişkilerinizi çevreleyen temalar, özellikle de gücünüzün sizden alındığını hissetmiş olabileceğiniz konular, yeniden yüzeye çıkmaya mahkumdur. Bunu söyledikten sonra, özellikle yarın iletişim sektörünüzde gerçekleşen yeni ay güneş tutulması ile gerilimlerin arttığını hissedebilirsiniz. Bastırdığın bir şey var mı? Birinden bilinçli olarak çekindiğiniz oldu mu?


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.