Yengeç Burç Yorumları 2 Nisan 2022

Yengeç burcunun 2 Nisan 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 2 Nisan 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 2 Nisan 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 2 Nisan 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 2 Nisan 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 2 Nisan 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

2 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

En son ne zaman kafanı temizledin? Toz tavşanları, yatak altında olduğu gibi beyinlerinde de büyüyebilir. Bilinçaltınızı süpürün.


2 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

En son fikrinizin işe yaramasını istiyorsanız, gururunuzu bir kenara bırakıp yardım istemelisiniz.


2 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bir plan yap, Yengeç. Kariyer yolunuzla ilgili dün Koç burcundaki yeni ayı takip etmeyi düşünmeniz gereken çok şey var. Zihniniz fikir üstüne fikirden memnun olduğundan, hayal ettiğiniz her şeye nasıl ulaşacağınızı düşünmelisiniz. Merkür bugün Koç burcunda güneşle kavuşum yaptığından, neler yapabileceğinize dair gevşek bir plan yazmak isteyebilirsiniz. Daha fazla para kazanmak veya istediğiniz pozisyona başvurmak gibi birkaç profesyonel hedef belirleyerek başlayabilirsiniz. Ardından, bu hedeflere nasıl ulaşacağınıza dair birkaç yol yazın!


2 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bugün ilişkilerinizde takıntılılığa, kıskançlığa veya güç mücadelelerine dikkat edin, çünkü Koç ayı, düşünceli Plüton ile sert bir bağlantı oluşturur. Bu titreşimler, insanlarda en kötüyü ortaya çıkarabilir ve kendinizi sağlıksız durumlardan uzaklaştırmanızı hayati hale getirir. Neyse ki, bu ağır titreşimler öğleden sonra Ay topraklanmış Boğa burcuna geçtiğinde dağılacak ve arkadaşlıklarınız aracılığıyla size rahatlık getirecek. Bu arada, güneş, iletişimsel Merkür’e rahatlayacak ve günün erken saatlerinde ortaya çıkmış olabilecek tüm çatlakları düzeltmenize yardımcı olacak, ancak yalnızca siz ve eşiniz eylemlerinizin sorumluluğunu almaya istekliyseniz.


2 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Muhtemelen dünün yeni ayının spot ışığı altındasınız, ancak hala anlamanız gereken daha çok şey var, Yengeç. Örneğin, onuncu otorite eviniz aracılığıyla Chiron, yaralı şifacının yanından geçerken, yalnızca profesyonel meselelerle meşgul olmakla kalmaz, aynı zamanda sonraki adımlar konusunda da huzursuz olursunuz. Bu göksel enerjinin aşk hayatınızı nasıl etkilediği, kişisel hayatınız ile profesyonel hayatınız arasında bir denge bulma yeteneğinize bağlıdır. Merkür ayrıca Güneş ile Koç burcunda kavuşacak ve sizi her zamanki gibi iddialı ve tutkulu yapacak. Başka bir notta, bazılarınız, önemli bir diğeriyle geleceğiniz hakkında derinlemesine tartışmalara katılabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.