Yay Burç Yorumları 12 Nisan 2022

Yay burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü neler bekliyor? Yay burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 12 Nisan 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

12 Nisan 2022 Salı Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda ateşli, ateşli ve kükürtlü bir konuşmadan ziyade birkaç nazik sözle daha fazlasını başarabilirsiniz. Zaten bir vaizden daha iyi bir konuşmacısın, o yüzden bu gücü kullan.


12 Nisan 2022 Salı Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İkiniz güçlerinizi birleştirdiğinizde eski bir dostluk bugün yeni bir yön alacaktır.


12 Nisan 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, bugün kariyerinizde ciddi bir ilerleme kaydetme fırsatına sahip olacaksınız, çünkü Başak ayı, haritanızın profesyonel hırsları yöneten sektöründe bir ateş yakıyor. Bazı büyük hamleler yapmak için motive hissediyor olsanız da, sıkı çalışmanızın kendi adına konuşmasına izin vermek daha akıllıca olabilir. Üstleriniz, özellikle Luna’nın Merkür’ü öptüğü bu öğleden sonra, şirketin başarılı olmasına yardımcı olmak için attığınız ekstra adımları fark edecekler. Gün boyunca meşgul olmanıza rağmen, ay ve Venüs arasındaki bir karşıtlık sizden fişinizi çekip rahatlamanızı istediğinden, işinizi eve götürmemeye çalışın.


12 Nisan 2022 Salı Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günlük rutinlerinizi yerine getirirken çalışırken veya etrafta dolaşırken, günün gezegensel yönünün sihirli gücüyle karşılaşırsınız. Büyük bir “P” ile tutkudan biraz korkuyorsanız, belki de şansınız varken koşmak en iyisidir. Bir kez bu duruma düştüğünüzde, çok geç olacak ve muhtemelen ayrılmak istemeyeceksiniz.


12 Nisan 2022 Salı Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Çalışma alanınızı kutsal bir alan yapın, Yay! Bugün Jüpiter, Neptün ile burcunuzun karesini oluşturan değişken Balık’ta kavuşum yapıyor. Kare huzursuz olsa da, çalışma ortamınızı sezgisel olarak ayarlamak için Balık’ın enerjisini kanalize edebilirsiniz. Bu enerjiyi sizin için ideal çalışma alanını tasarlamak için kullanın. Ofisinizi temizlemek, eşyalarınızı yeniden düzenlemek veya hatta kendi hızınızda toplamak olabilir. Güneş Koç burcundaki Satürn’ü Kova’da da altmışlık açı yaptığından, gerektiğinde yardım alabilir ve görevlendirebilirsiniz. İş arkadaşlarınızın yardım etmesine izin verirseniz, çalışma alanınızın feng shui’sini ayarlamak bir grup projesi haline gelebilir!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.