Terazi Burç Yorumları 10 Nisan 2022

Terazi burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü neler bekliyor? Terazi burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 10 Nisan 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

10 Nisan 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Cildinizin dışına itilecek ve dünyaya derin bir katılım duygusuna sahip olacaksınız. Yeni bir şey olmayabilir, ama her gerçekleştiğinde, yeni bir aydınlanmaya çok daha yakınsınız.


10 Nisan 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kolay yolu seçmenin sonuçlarına hazırsanız, o zaman bunun için gidin.


10 Nisan 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcu, yönetici gezegeniniz Venüs’e dengesiz bir görünüm verirken, bu sabah sosyal medya kullanımınızı izleyin, tatlı Terazi. Bu kozmik iklim, özellikle arkadaşlarınız ve elektronik cihazlarınız odak noktanızın çoğunu alıyorsa, sizi programınızdan uzaklaştırabilir. Neyse ki, gün gelişmeye devam ettikçe enerji çok daha düzgün bir şekilde akacak ve size en yakınınız ve en sevdiklerinizle bağlantı kurma fırsatı verecek. Bu gece ilerleyen saatlerde iletişimsel Merkür Boğa’ya ve haritanızın dönüşümü yöneten sektörüne girdiğinde bir değişim hissedeceksiniz. Önümüzdeki birkaç hafta, kendinizi toksik insanları veya durumları tanımlamanızı ve onlardan uzaklaştırmanızı sağlayacak, bu yüzden birkaç bağı koparmaktan korkmayın.


10 Nisan 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Titreşimler canlanıyor ve konuşmalar bir dönüş yapmak zorunda, ancak düşündüğünüz gibi değil, Terazi. İster şu anda bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, romantik aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci evinizin göksel yöneticisi Merkür, Boğa burcuna geçer ve sekizinci birleşme eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarınız büyük olasılıkla konuşmalarınızı derinleştirin ve tabu meraklarınızı giderin. Ay’ın Aslan’a – sosyal açıdan bilinçli on birinci toplum meseleleri eviniz – kayması üzerine, Luna, korumaya çalıştığınız itibar ile alışılmamış olma arzusu arasında sürtüşme yaratarak asi Uranüs ile karşı karşıya gelecek.


10 Nisan 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Daha güçlü iş sınırlarının zamanı gelebilir, Terazi. Barışı koruma eğiliminde olsanız da, bunun ne pahasına olduğunu merak etmelisiniz. Bugün Koç’taki Merkür ile Plüton’un Oğlak burcundaki karesi ile, standartlarınızı, beklentilerinizi ve sınırlarınızı meslektaşlarınızla paylaşarak gücünüzü geri almaya teşvik ediliyorsunuz. Bunu yaparak, iş arkadaşınızın paspası olmadan profesyonel otoritenizi koruyabilirsiniz! Daha sonra, Merkür, dünyevi Boğa için ateşli Koç’tan ayrılırken konuşmalarınız soğuyacak. Boğa burcundayken, kariyerinize yaptığınız yatırımları düşündüğünüzde Merkür aklınızda para olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.