Oğlak Haftalık Burç Yorumları (25 Nisan – 1 Mayıs Haftası)

Oğlak burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası neler bekliyor? Oğlak burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 25 Nisan – 1 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir yerlere gidiyorsun.

Hafta 24 Nisan Pazar günü Merkür’ün Boğa burcunda, risk alma evinizde, para evinizde Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, para kazanmak için ana planınız konusunda ciddi olabilirsiniz. Bu, mali durumunuzla ilgili her şeyi kağıda (veya çevrimiçi bir elektronik tabloya) almak anlamına gelir. Artık neyin içeri girip neyin çıktığını görebilirsiniz. Oğlak, yeni yatırım türlerini araştırıyor olabilirsiniz. Ünlü bir altın madeni arıyorsunuz, ancak kazmadan önce uzman bir madenci olmalısınız. Bu, finansın farklı yönleriyle ilgili video eğitimlerini veya video kurslarını aşırı derecede izlemek anlamına gelebilir.

26 Nisan Salı günü Merkür, seyahat evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapacak şekilde ilerliyor. Bugün yolda olabilirsiniz. Oğlak, havaalanından veya tren istasyonundan birini alabilirsin. Şehir dışına hızlı bir yolculuğa çıkıyor olabilirsiniz. Veya bugün seyahat düzenlemeleri yapıyorsunuz (bu, program ve fiyatlar söz konusu olduğunda işler oldukça iyi gidebileceğinden iyi bir seçimdir). Bugün evden çıkma fırsatını kaçırmayın.


Oğlak Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Oldukça iyi tanıdığınızı düşündüğünüz birinin çok farklı olduğu ortaya çıkıyor, ancak sürprizlerden hoşlanmıyorsanız, bu mutlaka kötü bir şey değil. Alışmak. Bunun geldiği yerde daha fazlası var. Çarşamba ve Perşembe günü tüm gerçekleri öğrenin ve herhangi bir eylemde bulunmadan önce her şeyi bildiğinizden emin olmaya çalışın. Hafta sonunun bir noktasında, büyük bir hamle yapmanız ve muhtemelen işinizle ilgili olarak hayatınızda yeni bir aşama başlatmanız için doğru zaman gelecek. Tereddüt etmeyin veya kasıtlı yapmayın.


Oğlak Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Yaratıcı, profesyonel değişiklikler yolunuza çıkacak, Oğlak!

24 Nisan Pazar günü Merkür Boğa’da Neptün Balık’ta altmışlık açı yaptığında iş arkadaşlarınızla vizyonunuz hakkında konuşmanın zamanı gelebilir. Fantastik ve umut verici olan altmışlık, lehinize gidebilecek bir konuşmanın olumlu bir göstergesidir. Vizyonunuz, yetenekleriniz ve becerileriniz hakkında açık olabilirsiniz. Ancak, Neptün’ün bulutlu aurasının yanlış iletişime veya net ayrıntıların eksikliğine yol açması için net olduğunuzdan emin olun. Haftanın ilerleyen saatlerinde Merkür, Jüpiter’in Balık burcunda sekstilini yaptığı için, şans yanınızdayken konuşmalarınızın başlayabileceğini görebilirsiniz! Sanatsal vizyonunuzdan yararlanmak istiyorsanız, işte bir şeyler sunmak veya yatırımcılara bir şeyler sunmak için harika bir zaman olabilir. Venüs ayrıca Balık’ta Neptün ile kavuşum yapacağından, konuşma yapmanın en iyi yolunun meslektaşlarınıza neyden yapıldığını göstermek olduğunu görebilirsiniz. İş arkadaşlarınıza üretebileceklerinizin tadına bakmak için önceden bir şeyler hazırlayın. 29 Nisan Cuma gününe kadar, Plüton istasyonları burcunuzda geri hareket edecek, bu da kendinizi profesyonel olarak nasıl sunduğunuzu yeniden gözden geçirmek isteyebileceğinizi ima ediyor.


Oğlak Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta aşk için bir sinyal geliyor ve aramayı cevaplamak iyi hissettiriyor! Genelde yaptığınız şeylerden uzaklaşarak bir an geçirin ve bir aşıkların macerasına atlayın. Bu hafta hızlı kaçış çığlıkları atıyor, bu yüzden uçuş rezervasyonu yapın, uçağa atlayın ve buradan çıkın. Özellikle boo’nuzla rastgele ve idealist bir şey yaparak öğrendikleriniz ve deneyimlediklerinize hoş bir şekilde şaşıracaksınız. Daha maceracı çiftlerin bazıları ruhsal bir inzivaya çıkmak isteyebilirken, diğerleri bir zeplinle atlama deneyimi arayabilir.

Bekarsanız, tutkularınızla bağlantı kurmak ve hatta yeni potansiyel ortaklıklar ve bunların ateşlediği tutkular için hedefler belirlemek için harika bir zaman. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Köklerinize geri dönün ve belki de yaratıcı enerjinizin akmasını sağlamak için içinizdeki çocuğun omzuna dokunun. İşi yapmak ödüllendiricidir. İstediğiniz türden bir ortaklığın tadını çıkarabilirsiniz, ancak önce doğru tanıma gelmesi gerekir. Tüm ilgi alanlarınızı listeleyin ve kiminle tanıştığınıza göre kutuları işaretlemeye başlayın. Bu heyecan verici ve ilham verici. Bu senin kararın, Oğlak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.