Oğlak Haftalık Burç Yorumları (2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası)

Oğlak burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası neler bekliyor? Oğlak burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kabuğunuzu kırıyor ve kanatlarınızı açıyorsunuz.

Hafta 1 Mayıs Pazar günü, Venüs Balık’ta, iletişim evinizde, kendi Oğlak burcunuzda Plüton’a altmışlık açı yaparak başlıyor. İlginç (ve biraz seksi) bir konuşma çok şey ortaya çıkarabilir. Yeni tanıştığınız veya on yıldan uzun süredir evli olduğunuz biriyle konuşuyor olsanız da ortaya çıkanlara şaşırabilirsiniz. Oğlak burcu, ilişkiden neye ihtiyacınız olduğunu tartışabilir ve bağı güçlendirebilirsiniz.

3 Mayıs Salı günü Jüpiter Balık burcunda aynı Plüton ile altmışlık açı yapıyor. Bu, sözleşme imzalamak veya müzakere yapmak için harika bir iş yönüdür. Satış işindeyseniz, bugün bir balina inebilirsiniz. Patronunuzu köşeye sıkıştırıp performans incelemenizi yapıp yapamayacağınıza bakın. Şirket dışında bir iş için bir fırsat elde edebilirsiniz. Oğlak, kazanmayı garantilemek için harekete geçmen gerekecek, ama bu kesinlikle senin elinde.


Oğlak Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü çalışanlarınızı destek için arayın – buna ihtiyacınız olacak ve onlar sizin için orada olacaklar. Aklında aşık olduğun inanılmaz derecede ateşli biri veya ulaşılmaz görünen başka bir hedef varsa, kendini tam da olman gereken yerde bulana kadar ilerlemenin zamanı geldi. Bu hafta sonu pozitif enerjiniz deli gibi akacak ve tanıştığınız herkes üzerinde harika bir izlenim bırakacaksınız. Pazar günü sessiz kalmaya çalışın çünkü planlarınız bir araya gelmeyebilir.


Oğlak Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

2 Mayıs’ta Venüs’ün Koç burcuna geçişi, ardından 3 Mayıs’ta Jüpiter ve Plüton’un hizalanması, taahhütte bulunduğunuz insanlar hakkındaki hislerinizi değiştirecek. Size yeterince ilgi göstermeyenlere zaman ayırmak yerine, yalnızca size %100 yatırım yapanlardan rahatlık ve hayranlık bekleyeceksiniz. Bu, enerjilerini odaklamak ve bir insan olarak gelişmenize ve kendinizin en iyi versiyonu olmanıza yardımcı olmak isteyen insanlarla bağlantı kurmak ve çıkmak anlamına gelir. Kötü alışkanlıkları teşvik eden insanlarla bir ilişki içindeyseniz veya bir ilişki içindeyseniz, onları serbest bırakmanın zamanı gelmiş olabilir.

Plüton’un bir gezegen olduğunu unutmayın ve bununla birlikte kendinizi sizin seviyenizdekilerle hizalama sorumluluğu gelir. Bu enerjide saklanmaya yardımcı olacak insanları arayarak en yüksek gücünüze yaslanmak çok önemlidir. Sizi başarılı olmaya teşvik etmeyecek düşük titreşimli insanlara ayıracak zamanınız yok. Zaman zaman derin düşüncelere dalıp başkalarına daha fazlasını vermek zorundaymış gibi hissetseniz de, kalbinizin daha fazla kalp kırıklığını kaldıramayacağını unutmayın. Enerjinizi, sizi gerçekten önemseyen ve sizin için orada olmak isteyen insanlara odaklamalısınız.


Oğlak Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İletişim, yaratıcı sürecinizin anahtarı olacak, Oğlak.

Haftanın başında Venüs Balık burcunda altmışlık Plüton Oğlak burcunda geri giderken ilham alabilirsiniz. Tatlı ve çok yönlü olan altmışlık, ideal profesyonel kişiliğinizi hayal etmenize izin verebilir. En sevdiğiniz iş arkadaşlarınızla konuşurken nasıl en iyi profesyonel benliğiniz haline geleceğinize dair bir fikir bile edinebilirsiniz. Ardından Venüs, 2 Mayıs Pazartesi günü Koç burcuna girecek ve işte heyecan verici yeni olanaklar. İş ilişkilerinizde yavaş ve ölçülü bir yaklaşım benimsemek yerine, Koç’taki Venüs sizi içgüdüyle yönetmeye teşvik edecektir. Kendinizi “Evet!” derken bulabilirsiniz. Bu Venüs geçişi sırasında yeni profesyonel taahhütlere hazır ve heyecanla. Karaktersiz olsa da, kendinizin daha taze bir profesyonel versiyonuna adım atmak için mükemmel olabilir. Haftanın ortasına doğru, Boğa’daki Uranüs, Mars’ı Balık’ta seksen yapacak ve ilham verici konuşma olasılığını heyecanlandıracak. Projelere olan tutkunuzun veya hobilerinizden yararlanmanızın konuşma sırasında ortaya çıkacağını görebilirsiniz. Haftanın sonunda, Boğa burcundaki güneş Mars’a altmış açı yapacak ve bu, yaratıcı hedeflerinizi takip etmek ve üzerinde çalışmak için harekete geçmeye hazır olabileceğinizi ima ediyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.