Oğlak Haftalık Burç Yorumları (18 Nisan – 24 Nisan Haftası)

Oğlak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası neler bekliyor? Oğlak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 18 Nisan – 24 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi, hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak evi temizlemek için harika bir zaman. Eski dağınıklıktan kurtulmak için iyi bir konumdasınız. Enerjiniz bir uçtan diğerine sıçrarken bir tür manik hafta ortası hissedebilirsiniz, ancak doğru kişi bunu oldukça ilgi çekici bulacaktır. Size yakın biri bu hafta sonu garip bir şekilde uygunsuz bir şey deneyebilir. Aklın sesi olmaya hazırlanın. Pazar harika olacak ve isterseniz kaybettiğiniz zamanı telafi edebileceksiniz.


Oğlak Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, dünyanızı alt üst edebilecek heyecan verici şeyler oluyor.

Hafta, 17 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Boğa burcunda, romantizm ve macera evinizde Uranüs ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Oğlak, hızlı bir buluşma romantik olabilir. Yanlışlıkla bir yabancının omzuna dokunabilir ve bir elektrik bağlantısı keşfedebilirsiniz. Belki de bu kişiyi başka bir hayatta tanıyordunuz. Haritalarınız arasında güçlü bir astrolojik bağlantı olabilir. Telefon numaralarını almak akıllıca olabilir.

18 Nisan Pazartesi günü iletişim evinizdeki Balık burcundaki Venüs, yaratıcılık evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün, deli gibi beyin fırtınası yapabilirsiniz. Bir fikir tsunamisi akıyor. Oğlak, onları yeterince hızlı yazamayabilirsin. Bunlar YouTube videoları, sanat projeleri, şarkı sözleri veya bahçede nasıl bir manzara istediğinize dair fikirler olabilir. Bu projelerin alacağı zaman ve para konusunda endişelenmeyin. Önemli olan fikri yakalamak ve kaynaklar, zaman ve enerji sorununu daha sonraki bir tarihte ele almaktır.


Oğlak Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta alışılmadık bir şekilde romantik hissediyor olabilirsiniz. Bu içten duyguların yüzeye çıkardığı değişimin tadını çıkarın. Çok istekliyseniz, bir partnerle kısa bir hafta sonu kaçamağı yapmak için mükemmel bir zaman. Romantik bir hafta sonu için gizlice kaçamıyorsanız, “Seni seviyorum” yazan bir hediye göndermek de aynı derecede romantik olabilir. Bir ortaklık içindeki bir teklifin bir sonraki seviyeye geçme potansiyeli vardır. Yakınlaşmak ve sevdiklerinize olan sevginizi yeniden onaylamak için biraz zaman ayırın, böylece ikiniz de istikrarlı hissedebilirsiniz.

Bekarsanız, idealinizle uyumlu olmayan ilişki rutinlerine girmek ve bazı temel takıntıları sona erdirmek için harika bir zaman. Bu idrakler konusunda cesur olun ve onları, ilerlemekte olan kalbin tüm meselelerinde sizi taşımak için kullanın. Geçmişte yaşadığımız zorluklar, ne tür bir sevgiyi hak ettiğimizi tanımlamaz. Anlaşmayı mühürleyen şey, aşkı hala bir öncelik haline getirme ve onun mevcudiyetinde işlev görme istekliliğimizdir.


Oğlak Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Oğlak, bu hafta iş sıkıcı olmaktan başka bir şey olmayacak!

17 Nisan Pazar günü Boğa burcundaki Merkür, Balık burcundaki Venüs ile altmışlık açı yaptığında içinizdeki sanatçıyla temasa geçin. İşiniz daha Merkürlü ise, rolünüzün bu yönü ile daha sanatsal olduğunuzu görebilirsiniz. Ertesi gün Merkür Uranüs ile Boğa burcunda kavuşum yaptığından, büyük bir ilham patlaması bekleyin! Yeni fikirler, planlar veya projeler beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir. Uranüs ayrıca Balık burcundaki Venüs’ü altmış açı yapacaktır, bu nedenle ilhamınızın iş arkadaşlarınızla yaptığınız konuşmalarda ortaya çıkabileceğini görebilirsiniz! Fikirlerinizi yazarak veya hatta bir ruh hali panosu oluşturarak takip edin. Yaratıcılığınızın işte nereye varabileceği konusunda şaşırabilirsiniz. 19 Nisan Salı günü güneş Boğa burcuna geçtiğinde, sanatsal vizyonunuzu takip etmek en büyük önceliğiniz olabilir. Duyarlı ve ağır ağır, işteki yaratıcı projelerinizi desteklemek için gerçekçi güneş enerjisini kullanabilirsiniz. Hobilerinizden yararlanmak için mükemmel bir zaman bile olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.