Oğlak Burç Yorumları 14 Nisan 2022

Oğlak burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 14 Nisan 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

14 Nisan 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir mil öteden geldiğini göreceksiniz, bu yüzden yeni bir şansa hazırlanmak için bolca zamanınız var. İş olabilir, aşk olabilir ama her ne ise ondan istediğini alacaksın.


14 Nisan 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün geleceğe bir bakış, kararınızı doğrulayacaktır. Rahat bir nefes alın.


14 Nisan 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bu sabah uyandığınızda rüyalarınıza çok fazla bakmamaya çalışın, çünkü Başak ayı mistik Neptün ile sert bir karşıtlık oluşturuyor. Astral alemleri geçerken yoğun vizyonlar görmüş olsanız da, bu mesajların çözülmesi muhtemelen imkansızdır. Neyse ki, bu öğleden sonra Luna, sezgilerinizle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olarak Plüton’a bir öpücük gönderdiğinde, ruhaniyetinizin güçlendiğini hissedeceksiniz. Özellikle günün erken saatlerinde biraz yanlış yönlendirilmiş hissettiyseniz, eşzamanlılıklar veya melek sayıları için gözlerinizi dört açın. Öğleden sonra Ay Terazi burcuna geçtiğinde, odak noktanız profesyonel hedeflerinize kayacak.


14 Nisan 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün gezegensel uyumu, kendiniz üzerinde biraz psikanaliz yapmak için çalışmanız gerektiği anlamına geliyor. Belirli bir kişiyle ilgili buzları kırmak istediğinizi biliyorsunuz, ancak reddedilme ve acı verici sonuçlardan korkmanız sizi duygusal olarak donduruyor. Buz asla böyle erimez. Yaklaşımınızı ulaşılabilir adımlar haline getirmeye odaklanmanız ve neyin ortaya çıktığını görmeniz gerekir. Sadece an be an al.


14 Nisan 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bağırsaklarını dinle, Oğlak! Bugün Mars, sulu Balık burcuna giriyor ve şimdi sizi işyeri konuşmalarınıza daha sezgisel bir yaklaşım benimsemeye teşvik ediyor. İş yerinde hangi ipuçlarına dikkat edin. Belki bir iş arkadaşının kısa yüz ifadesi, Freudyen bir kayma veya bir önsezidir. Her ne olursa olsun, iş arkadaşlarınızın konuşmada ne ortaya koyduklarına dikkat ederek başkalarının amaçlarıyla daha uyumlu hale gelebilirsiniz. Ancak endişelerinizi ve hayal kırıklıklarınızı dile getirirken dikkatli olun, çünkü Balık burcundaki Mars öfke anlarında kolayca karışabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.