Kova Haftalık Burç Yorumları (18 Nisan – 24 Nisan Haftası)

Kova burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası için burç yorumları neler? Kova burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası neler bekliyor? Kova burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 18 Nisan – 24 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Gördüğünüz tüm tatlılarla bağlantı kurmanıza yardımcı olacak yaratıcı enerji akışı sayesinde haftanın ilk günü sizin için son derece tatlı olacak. Hafta ortası, duygularınızı anlamak ve onları sizin için çalıştırmanın bir yolunu bulup bulamayacağınızı görmek için iyi bir zamandır. Hafta sonu alışılmadık bir şekilde eğlenceli olacak, ancak herhangi bir şeye odaklanmak istiyorsanız, onu bir süreliğine ertelemeniz gerekecek. Sürekli kesintiler bekleyin. Pazar günü topraklanmış ve yetkin hissedeceksiniz. İş halletmek için iyi bir gün olacak.


Kova Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta siz konuşurken başkaları dinliyor.

Hafta, 17 Nisan Pazar günü, Boğa burcundaki Merkür’ün konut evinizde Uranüs ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Kova, muhtemelen evde bir şeyler değişiyor. Yakın zamanda taşınmış ve bavulları açmış olabilirsiniz. Evde tadilat yapıyor olabilirsiniz ve şimdi mutfakta olan her şey oturma odasında ve ihtiyacınız olduğunda o kahve çekirdeğini bulamıyorsunuz. Planları, mimari çizimleri düşünmek veya bir peyzaj mimarı ile tanışmak için iyi bir gün.

18 Nisan Pazartesi günü, Balık burcundaki Venüs, harcama evinizde, evinizin ve ailenizin evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Kova, heykelsi ve metalden yapılmış duvarlara asmak için harika bir antika mobilya parçası veya bir şey bulabilirsin. Belki de üzerine oturmak için büyük yastıklar, Quan Yin veya diğer ruhsal ustaların bir heykeli ve enerjiyi sesle temizlemek için bir Tibet şarkı söyleyen kasesi ile tamamlanmış bir meditasyon odası kuruyorsunuz.


Kova Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta ilişkilerde geçmiş gündeme gelebilir ve acıyı tekrarlamak ya da ilerlemek konusunda bir seçeneğiniz olacak. Eğer bir çözebilirsen, gerçekten bizden almak istediğin şeyi. Bu hafta geniş bir potansiyelin kucağınıza inmesi için ciddi bir potansiyel var ve ne istediğinize bir an önce karar vermeniz gerekecek.

Gerçeğinizi ortaya koyun ve değerinizi ve değerinizi gördükleri gibi kimin yanıt verdiğini görün. Kendini sevmeye ve kendini güçlendirmeye yabancı olmaman iyi bir şey. Bu, cesur özgünlüğünüz nedeniyle sizi kendinize ve alanı paylaşmak istediğiniz kişilere daha da yakınlaştırır. Bekar Kovalar, bu alana geri dönmek için bu haftanın enerjisini kullanabilirler. Teknik bir işaret olarak, belki de değerli bir flört uygulaması indirmek, oraya çıkıp kendinizi açmanın iyi bir yolu olabilir. Bir eşleşme bulsan da bulmasan da, en azından denemek için kendini yeterince ortaya koyuyorsun. Deneyene kadar vurma; hoş bir sürpriz olabilir.


Kova Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Biraz ev işi yapmaya hazır ol Kova.

17 Nisan Pazar günü Boğa’daki Merkür, Balık’taki Venüs’e altmışlık açı yaptığında, kutsal alanlarınızı daha yüksek itibara almanın zamanıdır. Altmışlık, evinizin, çalışma alanınızın ve çevrenizin değerini güzelleştirmek ve bunlara yatırım yapmak hakkında birkaç fikre sahiptir. En sevdiğiniz alanları, özellikle de çalışmak için en çok zaman harcadığınız alanları düzenlemenin zamanı gelmiş olabilir. Ertesi gün, Merkür Uranüs ile Boğa burcunda kavuşum yaptığında, fikirleriniz doğrultusunda hareket etmek için ani bir hamle gelebilir. Elektrik ama istikrarlı birleşim, fikirlerinize göre hareket etmenizi teşvik eder. Belki kutsal alanınızı organize ediyor, yeniliyor veya çalışma alanınızı tamamen değiştiriyor. Her ne olursa olsun, Uranüs aynı zamanda Balık’taki Venüs’e altmışlık açı yaptığından, muhtemelen şaşırtıcı derecede estetik olarak hoş sonuçlarla bitecektir. Çalışma alanınızı daha yaşanabilir ve keyifli hale getirebilecekleri için bu değişikliklerle daha da güçlenmiş hissedebilirsiniz. Hafta açılmaya devam ederken, 19 Nisan Salı günü güneş Boğa burcuna girecek. Boğa mevsimi, asi benliğinizin aksine, sizi güvende oynamaya teşvik edecek. İş-yaşam dengenizi yönetmenize yardımcı olabileceği için ağır ağır bir tempo tercih edebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.