Koç Haftalık Burç Yorumları (25 Nisan – 1 Mayıs Haftası)

Koç burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası neler bekliyor? Koç burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 25 Nisan – 1 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın başlarında, mahallenizdeki güzel bekarlarla sohbet etmeye gelince (bunu siz nasıl tanımlarsanız tanımlayın) yanlış bir şey yapamayacağınızı hissedebilirsiniz. Cazibeniz her durumda güçlü bir varlık olacaktır. Çarşamba günü dikkatinizi evinize, hatta işinize çevirin. Başka bir güne yarım bırakamayacağınız bazı işler var. Rutin içinde biraz rahatlama bulabilirsiniz. Hafta sonu insanlarınızla ilgilenin. Bir veya daha fazlasının size ve becerilerinize ihtiyacı olacak, ancak nasıl soracaklarını bilemeyebilirler.


Koç Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, mali durumunuzda düzen ve geleceğinizde romantizm var.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Boğa’da, para evinizde, geleceğin evinizde Kova’da Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, para kazanmanın yeni bir yolunu bulmak için analitik yeteneklere sahipsiniz. Koç, eleştirel düşünebilir ve zor kararlar verebilirsiniz. Kar ve zarar tabloları, pasta grafikler ve patent başvuruları için iyi bir gün.

26 Nisan Salı günü Merkür, gizli bilgi evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapacak. İşler eşzamanlı olarak bir araya gelebilir ve ihtiyacınız olan bilgiler kucağınıza iner. Güne bir soru ile başlayın ve günün sonunda geçerli bir yanıta sahip olabilirsiniz. Koç, bu aynı zamanda yakın arkadaşlardan yardım istemek için de iyi bir gün ve insanların sana yardım etmek için sıraya girdiğini görebilirsin.


Koç Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Koç, bu hafta boyunca kariyer yolunuzu dönüştürmek konusunda son derece umutlu hissetmeyi bekleyin!

24 Nisan Pazar günü Boğa burcundaki Merkür, Kova burcundaki Satürn ve Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Meydan gerginlik çeker, sizi arzularınızın ve ağ oluşturma fırsatlarınızın ne kadar değerli olduğunu görmeniz için gümüş astarı bulmaya teşvik eder. Altmışlık, bakış açınızı daha umutlu bir şeye kaydırmanıza izin verebilir. Yine de, aşırı fantastik bir bakış açısına sahip olmaya dikkat edin. Birkaç gün sonra Venüs, Neptün ile Balık burcunda kavuşum yapacak ve profesyonel bağlarınız ve taahhütleriniz hakkında umutlu bir bakış açısı edinmenizi teşvik edecek. Fikirleriniz, mesleki inançlarınız ve görüşleriniz konusunda son derece umutlu hissedebilirsiniz. Bu iyimser momentumu yaklaşan retrograd ve tutulma mevsimine taşıyın. 29 Nisan Cuma gününe kadar, Plüton nihayet Oğlak burcunda gerilemeye başlar ve kariyer, itibar ve başarı sektörünüzdeki sıfırlama düğmesine basar. Bu gerileme boyunca, kariyerinizin yönlerini istediğiniz gibi dönüştürerek gücünüzü yavaş yavaş geri alabilirsiniz! Ertesi gün, Boğa burcundaki ilk parçalı güneş tutulması, mali durumunuzda, güvenliğinizde ve değer kavramınızda büyük değişikliklere yol açacak. Eclipse portalına girerken, büyük satın alma işlemlerine ve finansal kararlara dikkat edin.


Koç Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Kendini güçlendirme haftasına hoş geldin Koç! İşleri bir amaca göre gerçekleştirmeye yabancı değilsiniz. Şu anda sizin için mevcut olan enerji, sizi evinizde, elementinizde tutacaktır. Bu hafta, meydana gelenlerin çoğu sizi aşktaki geleceğinizle aynı hizaya getiriyor. Ancak bazı geçmiş kavramların dinlenmesine izin vermeniz gerekebilir. Partnerinizle gençleşme, gerçek bir değerler ve farklı hedefler değerlendirmesi yoluyla gelebilir. Geleceğiniz onları içeriyorsa, onlara söyleyin! Bunu bilseler iyi ederler ve sonra geleceğinizi birlikte değerlendirirler.

Bazılarınız, satın almak istediğiniz ev veya yatırım yapmak istediğiniz seyahat için ortak bir tasarruf hesabı açarak gelirinizi birleştirmeye cezbedici olabilir. Finansmandaki değişikliklerle ilgili büyük haberler, ilişkinizde daha fazla akışkanlığa ilham verebilir. Atlamakta ve bir şeyleri değiştirmekte harikasın. Açığa çıkan her şeyin stokunu alın ve göreve başlayın. Gerçekten istediğin buysa, işler zorlaşsa bile bunun için savaşacaksın. Kişinizle konuşun ve onları heyecanlandırın. Zamanı geldi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.