Koç Haftalık Burç Yorumları (18 Nisan – 24 Nisan Haftası)

Koç burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası neler bekliyor? Koç burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 18 Nisan – 24 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Sizi en az birkaç gün ayakta tutacak enerjiyle dolu bir haftaya başlayacaksınız. Pazartesi, tanıştığınız herkesle flört etmek için mükemmeldir. Gözünüzde çok çekici bir parıltı olacak. Hafta ortası, evin etrafındaki şeylerle ilgilenmek zorunda kalacaksınız, ancak hafta sonu için her şeyi zamanında toplamalısınız. Kendinizi zevk almaktan alıkoyabilecek yersiz, sinir bozucu bir duyguya dikkat edin.


Koç Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta finansal fırsatlar bol, ama hepsi bu kadar değil. Romantizm için de biraz zaman var.

Hafta, 17 Nisan Pazar günü, Boğa burcundaki Merkür’ün mali evinizde Uranüs ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Koç, şaşırtıcı miktarda para eline geçebilir. Bu çok büyük bir miktar olmayabilir, ancak dikkatinizi çekmek için yeterlidir. Bu, gelecekte uzun vadeli bir gelir kaynağının geldiğinin bir işareti olabilir. Aynı zamanda, bugün acele para kararları vermekten kaçınmanız gerekir. Bir harcama çılgınlığı, enerjiyi ve cebinizdeki parayı tüketebilir.

18 Nisan Pazartesi günü, Balık burcundaki Venüs, gizli ilişkiler evinizde, zevk düşkünü Boğa burcundaki Uranüs ile 60’lık açı yapıyor. Bugün biraz romantizm için bir şans var. Koç, bu, için için yanan bir kor gibi kendiliğinden bir araya gelebilir. Kendinize sadece bu toplantı için zaman ve yer vermeniz yeterli. Bu enerjinin harekete geçmesi için sizden bir kıvılcım alması gerektiğinden, öğleden sonra keyfi için programınızda bir yer ayırdığınızı partnerinize bildirdiğinizden emin olun.


Koç Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta güçlü bir şekilde eklere odaklandınız. SAĞLIKLI bir aşk, daha dengeli bir aşkı ön plana çıkarır. İstediklerinizle uyumlu olduğunuzdan emin olmak için ideal sevgili listenizi çıkarmanın tam zamanı. Bir konuşma sizi ve sevgilinizi daha da yakınlaştırabilir. Bekarsa, eğlenceli bir proje! Ayakta kalmak için mücadele ediyor olabileceğiniz için bunu hatırlamanız önemlidir. Belki de partnerinizle oturup ortaklık içinde ortak hedeflerinizin ne olduğuna karar vermenin zamanı gelmiştir. İşleri ilginç kılmak için çiftlerin bireysel hedeflere olduğu kadar çiftlerin hedeflerine de ihtiyacı vardır.

Genellikle, ne istediğinize göre kendinizi göreve almakta sorun yaşamazsınız. Ancak diğer insanlar ve kalbiniz karıştığında işler kafa karıştırıcı hale gelebilir. Sizin için büyük resim nedir? Kendiniz ve diğer insanlarla ilgili her türlü korku döngüsünden kurtulmanız için teşvik ediliyorsunuz. Genelde bekarsanız, diğer insanlardan ne istediğinizin gerçeğiyle barışın, böylece onu tezahür ettirebilirsiniz. Çalışmanız her iki durumda da desteklenecektir.


Koç Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Son derece bol bir hafta olacak, Koç!

17 Nisan Pazar gününden başlayarak, Boğa’daki Merkür, Balık’taki Venüs’e altmışlık açı yaparak, mali durumunuza daha açık fikirli, umutlu bir yaklaşıma sahip olmanızı sağlar. Altmışlık, paranın her zaman yolunuza çıktığına, evrenin sizin lehinize komplo kurduğuna inanmanızı önerir. Becerilerinize çok değer verildiğinden, yeteneklerinizden yararlanmak için daha fazla ilham alabilirsiniz. Ertesi gün Merkür Uranüs ile Boğa burcunda kavuşum yapacak ve Venüs Balık burcunda Uranüs ile Boğa burcunda altmış açı yapacak. Değerinizde, mali durumunuzda ve güvenliğinizde ani bir değişiklik görebileceğiniz için bu iki yön son derece canlandırıcıdır. Hediyelerinizi kullanma yeteneğinize inanırken bir akışa yaslanmak, bir fırsat veya eylem planı gibi anında bir ödülle sonuçlanabilir. Ancak aynı gün burcunuzdaki güneş de Plüton ile Oğlak burcunda açı yapacak, bu nedenle profesyonelliğinizle ilgili gizli gerçekleri kabul etmeniz gerekebilir. Bir profesyonel olarak inanılmaz bir güce sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz, ancak daha başarılı olmak için bazı gerekli ayarlamaları yapmanız gerekebilir. Nihayet 19 Nisan Salı günü güneş Boğa burcuna girerek hırsınızı güvenliğinize odaklıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.