Koç Haftalık Burç Yorumları (11 Nisan – 17 Nisan Haftası)

Koç burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası neler bekliyor? Koç burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 11 Nisan – 17 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın ilk birkaç günü, insanlarınız için hayatı kolaylaştırmakla ilgilidir, bu yüzden henüz kendi planlarınıza sarılmayın. Çarşamba günü işler sizin için gerçekten büyük bir şekilde toparlanacak ve söyleyeceklerinizle ilgilenen hemen hemen herkesin ilgisini çekebilmelisiniz. Yeni aşk bağlantılarını ateşlemek için harika bir zaman. Hafta sonu yaklaşırken gelecek için planlar yapmak için biraz zamanınız olabilir ve muhtemelen para ve işle ilgili şeyler aklınızda ve listenizde olacak.


Koç Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu, işleri halletmek için harika bir hafta, Koç. Enerji seviyeniz yüksek olacak ve sizi durduracak hiçbir şey yok. Bunun için kozmosa teşekkür edebilirsiniz. Parlama gününüz on üçüncü olacak. Bu günün enerjisi reflekslerinizi ve zihinsel gücünüzü hızlandıracak. Spor yapıyorsanız veya fitness yapıyorsanız, rekabet etmek veya zihninizi ve bedeninizi zorlayan bir ders almak için mükemmel bir zaman. Venüs Kova’dayken aşk sizin için ikinci planda olabilir. Sevdiklerinize karşı sert bir sevgi yaklaşımınız olabileceğinden, bu hafta herhangi bir duyguyu incitmeye dikkat edin.

Eşleşmek istiyorsan, biraz garipleşmek ve normalde çıkmayabileceğin birini bulmak için harika bir hafta. 14’ünde, tesadüfi bir karşılaşmaya veya gözleri üzerinizde olan gizemli birine hazır olun. İş yerinde, ileriye dönük birçok fikriniz olacak, bu nedenle uzun vadeli vizyonları iletmek için iyi bir gün. Teslimatınız önemlidir, bu nedenle üst katların önüne geçmeden önce aynanın önünde veya bir arkadaşınızla pratik yapın.


Koç Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta rulonuzu yavaşlatmaya hazır olun, Koç.

10 Nisan Pazar günü burcunuzdaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptığından, haftanın başlangıcı biraz stresli olabilir. Kare, kariyerinizin ilerlemeye devam edebilmesi için algıda bir değişikliğin gerekli olacağını gösterir. Neyse ki, Merkür o gün daha sonra Boğa burcunuzdan ayrıldığında karenin gerilimi hafifler. Şimdi Boğa burcunda, mali durumunuz, iş güvenliğiniz ve profesyonel değeriniz hakkında daha fazla düşüneceğiniz için Merkür’ün zihni Venüs meselelerine sabitlenmiş durumda. Birkaç gün sonra Jüpiter, fantastik Balık burcunda Neptün ile kavuşum yaparak, kariyeriniz söz konusu olduğunda zihninizi daha umutlu bir görünüme yönlendirir. Ayrıca, burcunuzdaki güneş aynı gün Satürn’ün Kova burcuna altmışlık açı yaparak tutkunuzu profesyonel hedeflerinizle uyumlu hale getirir. Ancak gezegen yöneticiniz Mars, 14 Nisan Perşembe günü Balık burcuna geçtiğinde, yuvarlanma hızınızı yavaşlatmanız gerekecek. Belirli bir oyun planını takip etmek için doğrudan enerjinizin olmadığını hissedebilirsiniz, bu nedenle sezginiz profesyonel seçimlerinizde rol oynayabilir. . Son olarak, iş ilişkileriniz ve taahhütleriniz 16 Nisan Cumartesi günü Terazi burcundaki dolunay altında bir dönüm noktasına ulaşıyor.


Koç Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta roket geminiz fırlatma rampasında ve geri sayım başladı.

10 Nisan Pazar günü, kendi burcunuzdaki Merkür ile kariyer evinizdeki Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapıyor. Bugün, kendi işinizi kurma konusunda kararlı hissedebilirsiniz. Belki de eski kıyafetleri geri dönüştürüyorsunuz ya da büyüleyici bulduğunuz bir niş içinde başka bir perakende arbitraj yapıyorsunuz. Yapmak istediğiniz şey ne olursa olsun, bu yön size ilerlemek için roket yakıtı verebilir.

11 Nisan Pazartesi günü teknoloji evinizdeki Kova burcundaki Satürn, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Şimdi geleceğiniz hakkında bir karar vermeye çalışırken bir yol ayrımındasınız. Bu seçimde teknoloji öne çıkıyor. Yeni bir iş açılmış olabilir, ancak biraz ek eğitim gerektiriyor. Belki de “eski okul” hissediyorsunuz ve çevrim dışı, hatta şebeke dışı olan kariyer fırsatlarını keşfetmek istiyorsunuz. Koç, bugün harekete geçmek zorunda değilsin ama genel gidişin hakkında bir karar vermelisin; aksi halde bir ay sonra kendinizi bugün olduğunuz noktada bulabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.