Koç Burç Yorumları 30 Nisan 2022

Koç burcunun 30 Nisan 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 30 Nisan 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Koç burcunun 30 Nisan 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 30 Nisan 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 30 Nisan 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 30 Nisan 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

30 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bu sabah hayal ettiğiniz bir şey bu öğleden sonra gerçek olabilir. Tam olarak enerjiyle dolmayacaksınız, ancak sizin için yeterince önemliyse, her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.


30 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Ulaşın ve duyularınızı bugün genişletin; yeni tatlar, sesler ve manzaralar deneyimleyin.


30 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar veya tek başına, günümüzün aşırı yüklü astro-hava durumu Koç’un etkileri inkar edilemez. Her şeyden önce, bir yeni ay güneş tutulması, güvenlik arayan ikinci konfor, finans, değerler ve istikrar evinizi sarsacak, ancak dahası var. Ay, burcunuzda sona ermeden önce, otoritenin onuncu evinden Pluto ile yüzleşecek ve bu da sizi korkularınızla yüzleşmeye ve liderliği ele almaya zorlayacak. Venüs ayrıca aşk ve romantizm konusunda gerçeküstü olduğu kadar eşit derecede iyileştirici olabilen gizli bilinçsiz on ikinci eviniz aracılığıyla Jüpiter ile güçlerini birleştirecek. Vereceğin büyük kararlar var.


30 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Tam olarak, Koç! Boğa burcundaki ilk parçalı güneş tutulması bugün başlıyor ve mali durumunuzda yeni bir kaotik bölüm başlıyor. Güvenlik duygunuz muazzam, beklenmedik ancak kaderinde olan değişikliklerden geçecek. Para hızla gelip gidebilir, bu yüzden sahip olduğunuz güvenlik hissine tutunun. Bu vahşi tutulma portalını benimsemeli ve aynı zamanda bir düzeyde finansal güvenlik sağlamalısınız. Biraz para biriktirin çünkü bu portalda yağmurlu bir gün önünüze gelebilir! Üzülmeyin; Venüs, Jüpiter’i Balık’ta, muazzam bir bolluk ve umut vaat ediyor.


30 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa yeni ay tutulması bu öğleden sonra kendini gösterirken, sevgili Koç, kayalık bir gün için kendini hazırla. Bu gök olayı, öngörülemez doğasıyla bilinir ve beklenmeyeni beklemenizi önemli kılar. Ne yazık ki, inatçı bir yapı sizi de bulacaktır, bu da çevrenizdeki insanlara karşı esnek değilseniz sorun yaratabilir. Neyse ki, Venüs ve Jüpiter arasındaki tatlı bir bağlantı, evren sizi affetmeye ve unutmaya teşvik ettiğinden, çatışmayı bir kenara itmenize yardımcı olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde Leydi Luna, tahmin edilemez Uranüs’e uyum sağladığında, küçük nimetler için gözlerinizi dört açın.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.