İkizler Haftalık Burç Yorumları (4 Nisan – 10 Nisan Haftası)

İkizler burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 4 Nisan – 10 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu hafta başında tüm kartlar başka birinin elindeymiş gibi görünse bile, sonuç tamamen size kalmış. Konumunuzun zayıf olduğunu, yoksa her şeyin dağılacağını düşünmeyin. Bu geride kaldığında, bir süre kendi başına saklanabilecek misin bir bak. İletişim fazladan bulanık olacak ve bir arkadaşınızı veya partnerinizi büyük ölçüde yanlış yorumlayabilirsiniz. Hafta sonu, sosyal grubunuzda bazı ilginç değişiklikleri tetikleyecek iyi bir zihinsel enerji dalgası getiriyor.


İkizler Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Önünüzde harika bir hafta var İkizler! Kariyeriniz için dikkatli düşünmeyi gerektiren birçok plan devreye giriyor. Ayakta durmayı ve ne olursa olsun gerçeği söylemeyi unutma! Beşinci ayda Venüs gezegeni Balık burcuna geçerek duyguları yükseltiyor. Önemli olan kararlarınızı dengelemek ve iş meselelerinize daha net bir mercekten bakmaktır. Adınız kapalı kapılar ardında dolaşıyor, bu yüzden e-postanızı sık sık kontrol ettiğinizden emin olun! Şiddetle tavsiye ediliyorsunuz ve profesyonel bağlantılarla harika bir konumdasınız. Beşinci ayda Venüs’ünüz Balık burcuna girerken ortaya çıkan bir rekabet olabilir, ancak hiçbir şey sizi durduramaz!

Jüpiter’in büyük hizalanması ve sekizinci gündeki kaderin düğümleri, öğütmeye devam ederseniz her şeyi mümkün kılar. Bu, ortak varlıklar ve olası miras alanında bir miktar karma yerleştirmeniz gerektiği anlamına gelir. Örneğin vekalet alıyor olabilirsiniz. Bu aynı zamanda, Venüs’ün Ocak ayında doğrudan hareket ettiği bu andan itibaren ilişki kararlarını yeniden gözden geçirirken, sizi bu yılın Mart ve Şubat başlarındaki olaylara geri götürecektir. Ayrıca, bilinmeyene atlarken gereken bir güven unsuru olacaktır. Ay, kendi burcunuzdaki İkizler’de büyük bir değişiklikle kapanıyor! Bu hayatınızın bir şansı, bu yüzden gerçekten ne istediğinizi sormaktan korkmayın.


İkizler Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kariyer yolunda bir sonraki maceranı düşünmeye hazır mısın, İkizler?

4 Nisan Pazartesi günü Mars Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yaptığında harekete geçin! Yenilikçi, hava dolu birleşim, burcunuzu üçgenler, fütürist bir vizyonu eğlendirmek için mükemmel zihinsel alan ve hız yaratır. Bu kalıcı birliktelik sırasında, mesleki gelişiminizi ilerletmek için eğitim ve hatta seyahat fırsatlarına bakmalısınız. Profesyonel mükemmelliğinizi artırabilecek fırsatlara bağlanmak, ertesi gün Venüs Balık burcunda yücelmesine girdiğinde kolayca gelecektir. Venüs şimdi burcunuzla kare açı yapıyor olsa da, profesyonel mirasınızı ve itibarınızı tatlandırıyor. Bu Venüs geçişi sırasında hayran olduğunuz insanlarla ortak olmayı düşünmelisiniz! Koç’taki Merkür’ün Kova’da hem Mars’ı hem de Satürn’ü sekstil yaptığı haftanın sonuna doğru ağ oluşturmaya başlayın. Bu iki sekstil, iletişim yoluyla sıçrama yapma arzunuzu harekete geçirir. Etkili profesyonellerle çevrimiçi ve çevrimdışı konuşmak, profesyonel gelişiminizi sürdürme fırsatını taahhüt etmek için aradığınız ilhamı verebilir. Hatta bu birleşmeler sırasında hızlı ortaklıklar bile kurabilirsiniz. Ancak kimi ve neyi kabul ettiğinize dikkat edin, çünkü bunlar uzun vadeli profesyonel taahhütler haline gelebilir. Akıllıca seçtiğinizden emin olun!


İkizler Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, özellikle de sizin kurallarınız olduğunda, kurallarına göre oynama zamanı.

Hafta, 3 Nisan Pazar günü, eğitim evinizde, Venüs Kova’da, kaynaklar evinizde Oğlak’ta Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bugün, okul için mali yardım formları dolduruyor veya çocuğunuzun eğitimi için bir miktar fon bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. İkizler, mikroskop altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Ve çok çalıştıktan sonra “gönder”e basabilir ve bir hata mesajı alabilirsiniz. Bugün karmaşık finansal uygulamalarda gezinmeye çalışmaktan kaçının.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, fikir ve kişisel felsefe evinizde Satürn ile kavuşuyor. İkizler, yaşadığın bir kodun var, hayatına yön veren bir takım kurallar. Bugün, kurallarınıza bakın ve size hizmet edip etmediklerini görün. Kendi kurallarınızı çiğniyorsanız, bu sizi dürüstlükten ve dengeden çıkarabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.