İkizler Haftalık Burç Yorumları (25 Nisan – 1 Mayıs Haftası)

İkizler burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 25 Nisan – 1 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 25 Nisan – 1 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haklı olduğunuzu bileceksiniz ve Pazartesi ve Salı gününü bunu dünyaya göstermek için çok harcayacaksınız. Her nasılsa hepsi çok eğlenceli olacak ve yeni bir aşkla birkaç puan kazanabilirsiniz. Hafta ortasında oda arkadaşlarınızla veya yakın arkadaşlarınızla sohbet ederken dikkatli olun. Hatlarda çok fazla statik var ve sizi büyük bir şekilde yanlış okuyabilirler. Güzel zamanlar Cuma gününe kadar geri gelecek ve hafta sonunu en sevdiğiniz insanlarla tekmeleyerek, daha sonra almak için yeni fikirler üreterek geçireceksiniz.


İkizler Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başkaları tarafından keşfediliyorsunuz ve kendiniz hakkında daha çok şey öğreniyorsunuz.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Boğa burcunda, gizli yetenekler evinizde, eğitim evinizde Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, bir konuyu ortaya çıkarabilir ve takıntılı hale gelebilirsiniz. Bu, çevrimiçi çizim, güneş enerjisinin temellerini anlama veya Java’da programlama ile bağlantılı olabilir. İkizler, bu kadar kolay olacağını bilmiyordun. Ve ne kadar çok öğrenirseniz, bu bilgiyi gelecekte kullanmak için o kadar çok olasılık görürsünüz.

26 Nisan Salı günü Merkür, kariyer evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapmak üzere ilerliyor. İşinizle ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz. Gelecekte bir ikramiye konuşulabilir ve siz de dahil olursunuz. İkizler, daha esnek saatler olabilir veya evde daha sık çalışırsınız. Daha hızlı ve kullanımı daha kolay, yükseltilmiş bir bilgisayar sistemi edinebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı avantajlar elde ediyorsunuz.


İkizler Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bir çalışma haftasının kasırgasına hazır olun, İkizler!

24 Nisan Pazar günü Merkür Boğa burcunda Neptün Balık burcundayken, iş ve kariyer yolunuzla ilgili temel algılarınızı değiştirmek için son derece baskı hissedebilirsiniz. Altmışlık uyumludur ancak yine de sizi profesyonelinizin değeri konusunda daha umutlu bir bakış açısı benimsemeye teşvik eder. miras. Önümüzdeki birkaç gün içinde Merkür, Jüpiter Balık burcundayken, Venüs Balık burcunda Neptün ile kavuşum yapacak. Enerji, bilinçaltınızı profesyonel umutlarınız ve hayallerinizle hizalamak için mükemmeldir! Profesyonel gidişatınızı incelerken son derece olumlu hissedeceksiniz, özellikle de iş alanınızda başarmak veya tanınmak istediğiniz şeylere odaklandıkça. Gerileme ve tutulma portalına girerken bu umutları ve hayalleri canlı tutmaya çalışın! 29 Nisan Cuma gününe kadar Pluto, Oğlak burcunda geri harekette olacak ve sizi profesyonel ve finansal dönüşümünüzü yeniden düşünmeye, gözden geçirmeye ve gözden geçirmeye teşvik edecek. Önümüzdeki aylarda, muhtemelen varlıklarınız ve mülkleriniz aracılığıyla gücünüzü geri alırken bulabilirsiniz. Bilinçaltı çalışma algınızdaki bir değişiklik için gecikmiş olabilirsiniz, bu nedenle Boğa burcundaki kısmi güneş tutulması zihinsel değişiminize yardımcı olabilir!


İkizler Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bir aşk itirafı işin içinde olabilir. Asıl soru, senden mi yoksa kalbinin arzusunu elinde tutandan mı geliyor? Uzak geçmişteki veya şimdiki bir ilişkinin durumu hakkında uzun süredir saklanan bazı gerçeklerin ortaya çıkması mümkündür. Zodyak’ın önde gelen iletişimcisi sensin, sadece otur ve konuş. Bağlantı, inanmanız için yönlendirildiğiniz kadar güçlüyse, sevdiğiniz kişiyle söz ve duygu alışverişinde bulunmak sorun olmayacaktır.

Bekarsanız, bunu flört istasyonuna doğru ilerlemek için kendinizi yeniden inşa etme zamanı olarak görün. Bir şeyleri yeniden kullanmak veya geri dönmek için çok fazla katı enerjiniz var, bu nedenle eski bir kişinin ortaya çıkma potansiyeli olduğunu unutmayın. Anahtar, şu anda nerede olduğunuzu ve nerede olduğunuzu tanımaktır. Bu nedenle, enerji sizin ileriye sıçramanızı çok açık bir şekilde istediğinde, geriye doğru hareket etmeye kendinizi kaptıramazsınız. İkizler için en iyi ve en geleceğe yönelik seçimi yapın.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.