İkizler Haftalık Burç Yorumları (2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası)

İkizler burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, baktığınızda bulabileceğiniz avantajlar var.

Hafta 1 Mayıs Pazar günü, kariyer evinizdeki Balık burcundaki Venüs ile, kaynaklar evinizdeki Oğlak burcundaki Plüton ile altmışlık açı yaptığında başlıyor. Sigorta indirimleri, sinema biletleri veya yasal yardım gibi işinizden ekstra avantajlar elde edebilirsiniz. İkizler, hangi yatırım ve emeklilik tasarruflarının sunulduğunu görmek için çalışan çevrimiçi portalına bakmak isteyebilirsiniz. Muhtemelen bir 401(k) maç veya indirimli hisse senedi alabilirsiniz. Biraz araştırma bir hazineyi ortaya çıkarabilir.

3 Mayıs Salı günü Jüpiter Balık burcunda aynı Plüton ile altmışlık açı yapıyor. Tanınma, yalnızca konuştuğunuzda ve başkalarına ne başardığınızı bildirdiğinizde gelir. İkizler, sabah personel toplantısında konuşuyor veya bir projeye adınızı ekliyor olabilirsiniz. İş arıyorsanız, özgeçmişinizi göndermek veya iş görüşmesi yapmak için iyi bir gün.


İkizler Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Beyniniz Pazartesi günü yeni bilgiler için can atıyor ve indirmeyi aldığınızda, aklınızdaki o büyük bulmacayı çözebilirsiniz. Haftanın ortası siz ve insanlarınız için çok eğlencelidir — mümkünse parti turuna çıkın. Hafta sonu tuhaf olacak, özellikle de en iyi tanıdığınız insanlarla uğraşırken. Sinyalleri iyice karışacak. Pazar günü sahneye çıkacak yeni birini izleyin.


İkizler Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

İşte gerçek bir konuşma, İkizler! Bir ve tek olana bağlanmak yerine, şimdi ilişkileri açmak istiyorsun. Eğer çıkıyorsanız, birkaç önemli görüşmeden sonra bitirmeyi seçeceksiniz. İşin ters tarafı, aşk hayatınızda kıvılcımı canlı tutmanın farklı yollarını keşfetmeye başlayacaksınız. Yaklaşık beş aylık bir ay yürüyüşünden sonra, Satürn istasyonları 10 Ekim’de yön verdiğinde, ortaklığınızı bitirmek istemeyeceksiniz. Ancak, özellikle Venüs 2 Mayıs’ta Koç burcuna geçtiğinde, onu heyecanlandırmak için yeni yollar keşfetmek istiyorsunuz.

İkili ve değişken bir burç olduğunuz için, diğer ikiz yıldız doğanızı her zaman keşfedebilirsiniz. Bu, önemli olanınızın yalnızca zihninizin ve kalbinizin tüm bölümlerini keşfetmesine değil, aynı zamanda sarhoş olmasına ve baştan çıkarmasına da izin verebilir. Gerçekte kim olduğunuzu saklamayı bırakın ve açık olmayı taahhüt edin. Bekarsanız, geçmişte hoşlandığınız kişi tipini değiştirmek için bunun harika bir zaman olduğuna karar verebilirsiniz. Her zamanki fiziksel “tipinizin” dışında çıkmak, entelektüel olarak tipiniz olan biriyle yeni bir aşk veya durum getirebilir.


İkizler Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Tüm hafta boyunca kariyer yolunda şans senden yana, İkizler.

1 Mayıs Pazar gününden itibaren, Balık burcundaki Venüs, Plüton’un Oğlak burcunda geri hareketine altmış altılık yaparak, dönüşümün başladığını gösteriyor. Plüton retrosu, sahip olduklarınızla nasıl kontrol edeceğinizi ve güçlenmiş hissedeceğinizi yeniden gözden geçiriyordu. Varlıklarınıza ve yatırım yeteneğinize bağlı olarak, bu altmışlığın size birkaç umut verici fikir bıraktığını görebilirsiniz. Sahip olduklarınızı alıp kariyer yolunuza koymanın zamanı gelmiş olabilir. Özlemlerinize, itibarınıza veya profesyonel yörüngenize yatırım yapmak, hayalinizdeki kariyerin peşinden gitmenizi sağlayabilir. Ertesi gün Venüs, yeni profesyonellerle bağlantı kurma, yeni varlıklarla ilişki kurma ve büyük hayaller kurma olasılıklarını heyecanlandıran ateşli Koç burcuna giriyor. Büyüleyici ama güçlü Venüs enerjisi, tercihen sektörünüzdeki eşit derecede güçlü profesyoneller ve liderlerin yanında bir duruş sergilemek için mükemmeldir. Ertesi gün Jüpiter Balık burcunda, Plüton Oğlak burcunda retrograd olacak. Altmışlık, sizi iyimser dönüşümünüzü iyileştirmeye teşvik eder ve kâr edebileceğinizi bildiğiniz varlıklara ve kaynaklara odaklanmanıza izin verir. Haftanın sonunda, Koç’taki Venüs, burcunuzda Merkür ile 60’lık açı yapacak ve sizi profesyonel olarak sansasyonel hale getirecek!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.