İkizler Haftalık Burç Yorumları (11 Nisan – 17 Nisan Haftası)

İkizler burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 11 Nisan – 17 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı günleri olabildiğince açık olun. Özellikle aile üyeleriyle ilgili garip yanlış anlamalardan kaçınmak için ekstra çaba göstermeniz gerekecek. Bu geçmişte kaldığında, arkadaşlarınızın ne dediğini dikkatlice dinleyin, çünkü en azından birinin hızlı bir şekilde harekete geçmeniz gereken önemli bir ipucu var. Bu hafta sonu ortaya çıkarman gereken bir sır var, ama en iyi olduğun şey bu. Eğer alırsanız, Pazar günü yolunuza çıkan pozitif enerji erken gelebilir.


İkizler Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta, herhangi bir insani çabaya katkıda bulunma yönünde bir çekim hissedeceksiniz. Birçoğu çabalarınızı takdir edecek; Dikkatinizi dağıtmamaya çalışın ve sahip olduğunuz fikirlerin peşinden gidin. Çocuklarla çalışmak veya içinizdeki çocukla iletişim kurmak için bir çağrı hissedebilirsiniz. Bu, alanınızı süslemek için harika bir hafta, bu yüzden kendinize biraz çiçek veya yeni bir sanat eseri satın alın. İçinizdeki sanatçı dışarı çıkıp oynamak isteyebilir. İş yerinde, hangi ilgi alanlarını geride bırakmadığınız konusunda daha fazla öğrenmeye odaklanmak için biraz zaman bulabilirseniz, kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz. Programınızı daha iyi organize ederseniz, bir günde çok şey yapabilirsiniz.

Unutkanlık olasıdır, bu nedenle takviminizi ve uyarılarınızı iki kez kontrol edin. Romantizm bu hafta kesinlikle masada. Sevgilinizle bir randevu planlayın. Müzeleri, sinemayı, yoga dersini veya bir çiftin masajını düşünün. Boo’nuzla derin ve zen alın. Özellikle on dördünde, rüya gibi enerjinin tadını çıkarın. Bekarsanız, bazı aşk niyetleri belirlemek veya yeni insanlarla tanışmak için harika bir zaman. İşyerinde biriyle ilgileniyorsanız, bu, yollarına attığınız titreşimlere karşılık verdikleri hafta olabilir.


İkizler Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Profesyonel hayallerinizin peşinden gitmek için ilhamınızı bulun İkizler.

10 Nisan Pazar günü Koç burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptığında, özlemlerinize ve ağlarınıza doğru bir şekilde yatırım yapabilmeniz için algınızda bir değişiklik yapmanız gerekebilir. Kare, sahip olduğunuz gücü ve kontrolü yoğunlaştırır. Kendinize kredi verebileceğinizden daha fazla kaldıracınız var! Günün ilerleyen saatlerinde Merkür, varlıklarınızı ve mali durumunuzu düşünürken daha içe dönük olmanızı isteyen Boğa burcuna girecek. Neye değer verdiğinizi düşünmek için bir adım geri atmakta sorun yok. Bu nedenle, fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak yerine düşük seviyede tutmak isteyebilirsiniz. Birkaç gün sonra Jüpiter, Neptün ile Balık burcunda kavuşum yapacak ve kariyeriniz için büyük umutlar uyandıracak. Kariyer yolunuzu tanımlayabilecek sanatsal ve özgecil çabalarınız konusunda daha iyimser hissedebilirsiniz! Mars 14 Nisan Perşembe günü eğlenceye katıldığında hamle yapmak kolaylaşacak. Şimdi sulu Balık’ta Mars sezgisel olarak hırslı. İki gün sonra, Terazi burcundaki dolunay, profesyonel tutkularınızda ve sevinçlerinizde bir döngüyü tamamlıyor. Uzun zamandır beklenen bir proje nihayet ay boyunca tam bir döngüye girebilir!


İkizler Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, yeni olasılıkları görebilmeniz için zihniniz gergin.

10 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Koç’ta, dostluklar evinizde, Plüton’un Oğlak’ta olmasıyla kare açı yapmasıyla hafta başlıyor. Bugün bir arkadaşınıza güvenip güvenemeyeceğinizi öğreneceksiniz. İkizler, bu kişinin kişisel bir testten geçmesini izleyebilmeniz için koşulların burada olması mümkündür. Muhtemelen geçecekler. Ama yapmazlarsa, bu bağlantı hakkında bir karar vermeniz gerekecek.

11 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Satürn bilgi evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Her zaman yeni bilgiler toplayan bir ömür boyu öğrenen biri olmanız muhtemeldir. Bugün, yeni bir yazılım platformu veya tamamen yeni bir iş gibi öğrenmesi çok zor bir şeyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu, beyin esnekliğiniz için bir testtir. İkizler, esnek ve uyarlanabilirsiniz. Yetenekleriniz hakkında hiçbir soru yok. Bu daha çok, bunun gerçekleşmesi için zaman ve enerji harcamaya istekli olup olmadığınızla ilgili bir sorudur.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.