İkizler Burç Yorumları 18 Nisan 2022

İkizler burcunun 18 Nisan 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunun 18 Nisan 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunun 18 Nisan 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 18 Nisan 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 18 Nisan 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 18 Nisan 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Nisan 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şimdi geriye dönüp arkadaşlarınızla eski zamanları yeniden gözden geçirmek için harika bir zaman. Herhangi bir pislik kazmanıza gerek yok – şu an için sadece anımsamak yeterli.


18 Nisan 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Birisi itibarınızı zedelemeye çalışıyorsa, mümkün olan en kısa sürede savaşın.


18 Nisan 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı, Satürn ile kaderin düğümleri arasında sert bir t-kareyi tetikledikçe, bu sabah gökyüzünde gerginlik artacak. Neyse ki, yönetici gezegeniniz Merkür ve Venüs arasındaki bir bağlantı, başkalarının sizi alt etmesine izin vermediğiniz sürece, hayatın daha tatlı tarafına odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Luna, rüya gibi Neptün’e ve uğurlu Jüpiter’e bir öpücük göndererek, günün erken saatlerinde sizi bulmuş olabilecek herhangi bir korkuyu çözmeye yardımcı olurken, sabahın ilerleyen saatlerinde sizi işte gerçeküstü bir vibe bulacak. Bu gece Ay Yay burcuna ve haritanızın aşkı yöneten sektörüne girdiğinde romantizm havada asılı kalacak.


18 Nisan 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyerinde heyecan verici bir değişim olabilir, İkizler! Balık burcundaki Venüs, Boğa burcundaki Uranüs ile sekstil yaparken, bilinçaltınızdaki istikrar, güvenlik ve değer görüşlerini ayarlamanın zamanı geldi. Venüs, kariyerinizi tatlandırmakla, profesyonel itibarınızı çekicilikle cilalamakla ve fedakar, iyi huylu başarılarınızla tanınmakla meşgul. Yeni bir şey arıyorsanız veya hatta farklı bir zihniyet benimsemeye çalışıyorsanız, sekstil size yardımcı olabilir. Olumlu ve umutlu olan altmışlık, kariyeriniz söz konusu olduğunda, zihniyetinizi hızla daha iyi bir şeye dönüştürebilir.


18 Nisan 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şimdiki ana odaklanın ve geleceğin belirsizliklerinden dolayı cesaretiniz kırılmasın, İkizler. Örneğin, ay boğucu Akrep ve sizin sorumlu altıncı eviniz durum tespiti ile sarmalanmadan önce, Jüpiter, (ilişki sektörünüzün göksel yöneticisi) Neptün ve işlerin ilginçleşebileceği güç merkezi Plüton ile uyumlu hale gelecektir. Bu, özellikle işyerindeki birine veya belki de eski bir meslektaşınıza karşı hisler besleyenleriniz için geçerlidir. Her ne kadar ayın Satürn’e karesi göz önüne alındığında – geniş, bilinmeyen bölgeli dokuzuncu eviniz aracılığıyla – şu anda herhangi bir risk alma konusunda kendinizi engellenmiş ve isteksiz hissediyorsunuz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.