Haftalık Burç Yorumları (4 Nisan – 10 Nisan Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 4 Nisan – 10 Nisan Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 4 Nisan – 10 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 4 Nisan – 10 Nisan haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, aşk bölgenizde yanıp sönen sarı bir ışık var. Dikkat et, Koç.

İleride biraz heyecan var. Hafta 3 Nisan Pazar günü, arkadaşlık evinizde Venüs Kova’da, kariyer evinizde Oğlak’ta Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bazen iş ve zevk birbirine karışmaz ve bir ofis romantizmi raydan çıkmaya başladığında bu oldukça açıktır. Belki de bu sadece bir flörttü, yani biraz hasar kontrolü her şeyi düzeltebilir. Ancak bu tam anlamıyla bir aşk ilişkisiyse, ileride bir sorun olduğuna dair sinyallere dikkat edin.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, geleceğin evinizde Satürn ile kavuşuyor. Değerli bir hedefe doğru gerçek bir adım atmak için üzerine inşa edilecek bir çerçeveye ihtiyacınız var. Zorluk, böyle bir yapı inşa etmenin zaman alması ve başlangıçta çok az kâr getirmesidir. Bu, büyük bir şeye hazırlanmak için çalışmak için iyi bir gün. Koç, bugün yeni video düzenleme yazılımını nasıl kullanacağınızı öğrenmek, büyük bir projeden önce araçlarınızı temizlemek veya ofisinizi verimlilik için düzenlemek gibi hazırlık çalışmaları için bir gün.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir fırsatı yakalamak için bir eksiklik hissini bırakıyorsunuz.

Hafta 3 Nisan Pazar günü, kariyer evinizde Venüs Kova’da, eğitim evinizde Oğlak’ta Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bugün, yeterli eğitime sahip olmadığınızı düşündüğünüz için bir iş fırsatını devretme eğiliminde olabilirsiniz. Boğa, belki iş ilanı eğitim gereksinimlerini listeler. Belki profesyonel bir lisansın gerekli olduğu bir mesleğe girmek istersiniz. Bu, aşılması gereken büyük bir engel olsa da, şimdi başlayın ve bu yarışı kazanabilirsiniz.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, itibar evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün gözler üzerinizde. Söz verdiğinizi tamamlamak ve zamanında teslim etmek önemlidir. Bugün, termin vermek için çaba sarf etmek ve beklenenden fazlasını üretmek için gerçekten güzel bir gün. Bunu yapın ve bugün bir kahraman olacaksınız.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, özellikle de sizin kurallarınız olduğunda, kurallarına göre oynama zamanı.

Hafta, 3 Nisan Pazar günü, eğitim evinizde, Venüs Kova’da, kaynaklar evinizde Oğlak’ta Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bugün, okul için mali yardım formları dolduruyor veya çocuğunuzun eğitimi için bir miktar fon bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. İkizler, mikroskop altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Ve çok çalıştıktan sonra “gönder”e basabilir ve bir hata mesajı alabilirsiniz. Bugün karmaşık finansal uygulamalarda gezinmeye çalışmaktan kaçının.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, fikir ve kişisel felsefe evinizde Satürn ile kavuşuyor. İkizler, yaşadığın bir kodun var, hayatına yön veren bir takım kurallar. Bugün, kurallarınıza bakın ve size hizmet edip etmediklerini görün. Kendi kurallarınızı çiğniyorsanız, bu sizi dürüstlükten ve dengeden çıkarabilir.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta romantizm düşebilirken, finansal hayatınız yükselebilir.

Hafta 3 Nisan Pazar günü, yakınlık evinizde Venüs Kova’da, ilişkiler evinizde Oğlak’ta Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bugün, grev yapabilirsin. Romantik bir akşam yemeği muhtemelen iptal edilecek. Tam sevgilinize birazcık sokulacağınızı düşündüğünüzde, çocuklarınızdan birinin ev ödevi için yardıma ihtiyacı var. İşler plana göre gitmediğinde bugün hayal kırıklığına uğramamaya çalışın.

4 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Mars, kredi ve borç evinizde Satürn ile kavuşuyor. Kanser, bu mali durumunuzu düzene sokmak için iyi bir fırsat. Geçen yıl satın aldığınız yeni tableti not edip edemeyeceğinizi anlamaya çalışırken vergileriniz üzerinde çalışıyor, formları ve jargonu karıştırıyor olabilirsiniz. Ancak bugün bu iyi enerjiyle gerçek bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Kapıyı kapat ve konsantre ol. İlerlemenizden memnun kalacaksınız.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kapıdan tökezleyerek çıktıktan sonra bitiş çizgisinde ilk siz olabilirsiniz.

Hafta, 3 Nisan Pazar günü, ilişkiler evinizde, Venüs Kova’da, planlama evinizde Oğlak’ta Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bugün bir zamanlama sıkıntısı olabilir. Birisi randevuyu yanlış haftaya koymuş. Şimdi çok geç kaldın ya da karşı taraf hiç gelmiyor. Leo, bir toplantı olmazsa bugün anlayışlı olmaya çalış.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, işbirliği evinizde Satürn ile kavuşuyor. Daha fazla deneyime veya daha büyük bir kitleye sahip biriyle ortak olma fırsatınız olabilir. Leo, A-oyununu getirmeye hazır ol. Bu kişiye neye sahip olduğunuzu gösterin ve bu bağlantı size gelecekte çok daha fazla fırsat getirebilir.


Başak Burcu

Başak Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yoğun bir hafta ama çok şey yapıyorsunuz.

Hafta 3 Nisan Pazar günü, iş evinizde Venüs Kova’da, keyif evinizde Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bugün işinizden gerçekten keyif alabilirsiniz. Kiminle çalıştığınızdan keyif alıyor olabilirsiniz ya da bugün ofiste tek kişi olduğunuz gerçeğini seviyor olabilirsiniz.

4 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Mars, iş arkadaşlarınızla evinizde Satürn ile kavuşum yapacak. Amiriniz veya başka bir yetkili kişi ile omuz omuza çalışıyor olabilirsiniz. Günün sonunda, patronunuz size ve iş ahlakınıza karşı yeni bir saygıya sahip olacak. Başak, bu seni terfi ve büyük bir artışa giden yola sokabilir.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta birçok farklı insanla etkileşim halindesiniz. Bu senin tekerlekli evin.

Hafta 3 Nisan Pazar günü, Venüs Kova’da, romantizm ve macera evinizde, aile geleneklerinden oluşan evinizde Plüton’a yarı altmışlık yaparak başlıyor. Çıktığınız kişi yüzünden evde küçük bir karışıklık olabilir. Terazi, her zaman barışçıl olmak istersiniz, ancak bugün çevrenizdeki insanlardan gelen bazı dar görüşlü düşünceler sizi rahatsız edebilir. Bugün özellikle bir aile buluşması varsa sabırlı olmaya çalışın.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, yaratıcılık evinizdeki Satürn ile kavuşuyor. Pek çok iyi fikriniz var, ancak bugün bir şeyi tezahür ettirmek için çaba ve biraz cesaret gerekiyor. Terazi, sanat, müzik veya tasarım becerileriniz üzerinde çalışmak için harika bir gün. İster grafik tasarım yapın, ister karikatür çizin veya klasik piyano çalın, bu biraz odaklanmış pratik yapmak için iyi bir gün.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, temel nedeni keşfettikçe bazı sorunlar ortadan kalkıyor.

Hafta 3 Nisan Pazar günü, ailenizin evinde Venüs Kova’da, iletişim evinizde Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bugün evde iletişimsizlik olması çok kolay. Eski bir tartışmaya girebilir ve anlambilim hakkında hararetli bir tartışma yapabilirsiniz. Şimdi durup birbirinizi dinleyebilirsiniz. Daha derin bir sorunu çözebilirsiniz. Akrep, gerçeği ortaya çıkarmakta mükemmel olduğun için bunu başlatacak en iyi kişi sensin.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, konut evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün eski çiftlikte biraz iş yapıyor olabilirsiniz. Bahar temizliği yapıyor ve bazı onarımlar yapıyor olabilirsiniz. Akrep, bahçede düzenli ve düzenli sıralar yapmak için harika bir gün. Evinizin içini ve dışını düzenleyebilirsiniz. Bununla birlikte, Satürn “her ihtimale karşı” öğelere tutunmayı tercih edeceğinden, dağınıklığı gidermek daha zor olacaktır.


Yay Burcu

Yay Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir fikir ve ilginç bilgi pınarısınız.

Hafta 3 Nisan Pazar günü Venüs Kova’da, ulaşım evinizde, para evinizde Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Yay burcu, bugün bir araçla test sürüşü yapmayı düşünüyorsanız, cüzdanınızı evde bırakmak isteyebilirsiniz. Mükemmel döşemeye sahip doğru renkte bir araba bulabilirken, bugün iyi bir anlaşma yapmak zor. Aynı şey bisiklet, motosiklet veya karavan satın almak için de geçerlidir.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, kardeşler ve küçük akrabalarınızdan oluşan evinizde Satürn ile kavuşum yapacak. Kardeşiniz, kuzeniniz veya yakın bir arkadaşınız size bir iş teklifiyle gelebilir. Belki bilgiye sahipler ama biraz cesarete ihtiyaçları var. Ya da belki çok istekliler ama teknik bilgiden yoksunlar. Yay, işte burada devreye giriyorsun. Hızlı çalışan beynine yeni bilgiler indirmeyi muhtemelen oldukça kolay buluyorsun. Bu ilginç bir ortaklık olabilir.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başarıya giden yolda yürüyorsunuz.

Hafta, 3 Nisan Pazar günü, Venüs’ün Kova’da, maddi mülkler evinizde, kendi Oğlak burcunuzda Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Değer verdiğiniz bir şey çizilebileceğinden bugün dikkatli olun. Ve bu dünyanın sonu olmasa da, kesinlikle rahatsız edici kategoriye girebilir. Oğlak, bugün değerli eşyalarınıza özenle davranın.

4 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Mars, finans evinizde Satürn ile kavuşuyor. Başarı, finansal hayatınızı ciddiye aldığınızda gelir. Burada ve orada kuruş biriktirmeye çalışırken, böyle bir yokuş yukarı tırmanış gibi hissedebilirsiniz. Ancak Satürn para evinizden geçerken, paranın genellikle tutumlu davranarak yavaş yavaş biriktiğini hatırlatır. Bugün Oğlak, mali durumunuza bir bakıcıymış gibi bakın ve her şeyin yolunda olup olmadığına bakın.


Kova Burcu

Kova Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başkaları sizi hafife alabilir. Bir sürpriz içindeler.

Hafta, 3 Nisan Pazar günü, kendi Kova burcunuzdaki Venüs ile başlıyor, gizli yetenekler evinizde Plüton’a yarı-sekstil yapıyor. Bugün, birisi doğuştan gelen yeteneklerinizi tanımadığında biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Kova, birisi keman çalmayı bilip bilmediğini sorduğunda ciddi bir şekilde keman çalışmak için yıllarını harcamış olabilirsin. Biri size karalamalar yapıp yapmadığınızı sorduğunda sanat okulunda birçok sömestr geçirmiş olabilirsiniz. Bugün hayal kırıklığına uğramak yerine, bunu kendinizi tanıtmanız gerektiğinin bir işareti olarak görün.

4 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Mars, fiziksel beden evinizde Satürn ile kavuşum yapacak. Bugün, ter içinde kalabilirsiniz. Yer döşeyebilir, bahçeyi düzenleyebilir veya bir arkadaşınızın buzdolabını alt kata taşımasına yardım edebilirsiniz. Kova, bu aynı zamanda kişisel bir antrenörle çalışmak ve biraz CrossFit denemek için de iyi bir gün.


Balık Burcu

Balık Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinize inanmak harika sonuçlar getiriyor.

Hafta 3 Nisan Pazar günü, Venüs’ün Kova burcunda, uyku evinizde, ani kesintilerle evinizde Plüton’a yarı altmışlık çekmesiyle başlıyor. Bugün biraz dinlenmenin yollarını bulma zamanı. Karartma perdelerine, soğutma pedine veya bitkisel uyku takviyelerine ihtiyacınız olabilir. Balık, en küçüğünüz klarnete başlamış ve yan odada pratik yapıyor olabilir. Bugün kulak tıkaçlarına ihtiyacınız olabilir.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, öz-farkındalık evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün Evren, pantolonunuzun koltuğuna tekme atması için birini gönderebilir. İlerleme, standartlarınızı yükseltme ve biraz daha zorlama zamanı. Birisi size ilham vermek için burada ama aynı zamanda sizi sorumlu tutmak için. Balık, sana potansiyelini hatırlatan bir yaşam koçu olan YouTube’da ilham verici bir video bulabilirsin. Bugün doğru yoldasın.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.