Haftalık Burç Yorumları (25 Nisan – 1 Mayıs Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 25 Nisan – 1 Mayıs Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 25 Nisan – 1 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 25 Nisan – 1 Mayıs haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, mali durumunuzda düzen ve geleceğinizde romantizm var.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Boğa’da, para evinizde, geleceğin evinizde Kova’da Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, para kazanmanın yeni bir yolunu bulmak için analitik yeteneklere sahipsiniz. Koç, eleştirel düşünebilir ve zor kararlar verebilirsiniz. Kar ve zarar tabloları, pasta grafikler ve patent başvuruları için iyi bir gün.

26 Nisan Salı günü Merkür, gizli bilgi evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapacak. İşler eşzamanlı olarak bir araya gelebilir ve ihtiyacınız olan bilgiler kucağınıza iner. Güne bir soru ile başlayın ve günün sonunda geçerli bir yanıta sahip olabilirsiniz. Koç, bu aynı zamanda yakın arkadaşlardan yardım istemek için de iyi bir gün ve insanların sana yardım etmek için sıraya girdiğini görebilirsin.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, dünyanızda bazı değişiklikler yapma fırsatınız var.

Hafta, 24 Nisan Pazar günü, kendi burcunuzdaki Boğa burcundaki Merkür ile kariyer evinizde Kova’da Satürn’e kare açı yaparak başlıyor. Bugün, işiniz için zorlu bir bulmaca üzerinde çalışacak beyin gücüne sahipsiniz. Boğa, eğer kendini talep edecek bir gün varsa, o da o gün. Zihninizi eldeki soruna odaklayarak bugün önemli ilerleme kaydedebilirsiniz.

26 Nisan Salı günü Merkür, dostluk evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapmak üzere ilerliyor. Boğa, bir arkadaşın sana ulaşabilir. Bu kişiden haftalar veya aylardır haber alamamış olabilirsiniz ve şimdi sanki hiç zaman geçmemiş gibi sohbet ediyorsunuz. Size anlatacakları bir sürü ilginç fikirleri var ve konuşmanın sonundan ilham alarak daha fazla seyahat etmek veya onların önerdiği ek işe atlamak isteyebilirsiniz.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başkaları tarafından keşfediliyorsunuz ve kendiniz hakkında daha çok şey öğreniyorsunuz.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Boğa burcunda, gizli yetenekler evinizde, eğitim evinizde Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, bir konuyu ortaya çıkarabilir ve takıntılı hale gelebilirsiniz. Bu, çevrimiçi çizim, güneş enerjisinin temellerini anlama veya Java’da programlama ile bağlantılı olabilir. İkizler, bu kadar kolay olacağını bilmiyordun. Ve ne kadar çok öğrenirseniz, bu bilgiyi gelecekte kullanmak için o kadar çok olasılık görürsünüz.

26 Nisan Salı günü Merkür, kariyer evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapmak üzere ilerliyor. İşinizle ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz. Gelecekte bir ikramiye konuşulabilir ve siz de dahil olursunuz. İkizler, daha esnek saatler olabilir veya evde daha sık çalışırsınız. Daha hızlı ve kullanımı daha kolay, yükseltilmiş bir bilgisayar sistemi edinebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı avantajlar elde ediyorsunuz.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ilginç insanlarla tanışıyor ve faydalı bilgiler ediniyorsunuz.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, teknoloji evinizdeki Merkür’ün Boğa burcunda, kaynaklar evinizde Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, yinelenen bir sorunu çözmek için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Yengeç, bu dizüstü bilgisayarınla ​​ilgili bir sorun olabilir veya bir yazılım platformu için özel ders alıyorsun (hoşlanmadığın ama ihtiyacın olan bir şey). Bu gezegen kombinasyonu size her şeyi anlamanız için sabır ve hesaplama gücü verir.

26 Nisan Salı günü Merkür, eğitim evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapmak üzere ilerliyor. Son birkaç gün içinde teknolojiyle çalıştıktan sonra, müzik parçalarını karıştırma, renk düzeltme videoları veya fotoğrafları birleştirme gibi bilgisayarın daha eğlenceli yönlerini öğrenmek için bir derse katılmak veya özel derslere kaydolmak isteyebilirsiniz. Yengeç, sanatsal yönünüzle temasa geçebilir ve güzel bir şey yaratabilirsiniz.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta beklediğinizden çok daha fazlasını alabilirsiniz.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, Merkür’ün kariyer evinizde Boğa’da, ortaklıklar evinizde Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, iyi tanıdığınız biriyle bir araya gelebilir ve bir iş anlaşmasını tartışabilirsiniz. Bazı gayrimenkul yatırımları yapmak veya bir yan iş kurmak için kaynakları bir araya getiriyor olabilirsiniz. Leo, her biriniz bilginizi paylaşarak ve bir strateji belirleyerek farklı yatırım türlerini tartışabilirsiniz. Bu, zor hesaplamalar yapmak için iyi bir gün.

26 Nisan Salı günü Merkür, diğerlerinin kaynaklarından oluşan evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapmak üzere ilerliyor. Artık işiniz için finansman arama veya iyi bir faiz oranıyla kredi alma fırsatınız var. Leo, bankacınla veya komisyoncununla buluş ve bu uygun günde şartları belirle. Sözleşmeleri incelediğinizde nelerin değişmesi gerektiğini görebileceksiniz ve karşı taraf da düzenlemelere açık.


Başak Burcu

Başak Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bazı ilginç bağlantıları kendine çekiyorsun.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, Merkür’ün eğitim evinizde Boğa burcunda, emek evinizde Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Başak, bir dönem ödevi üzerinde çalışıyor veya önemli bir sınava çalışıyor olabilirsiniz. Yakında bir profesyonel lisans sınavına giriyor olabilirsiniz, bu nedenle notlarınızı gözden geçirmek için Anki bilgi kartları oluşturuyorsunuz. Bu, bilgileri hatırlamak için en iyi yöntemleri bulmak için çalışma alışkanlıklarını gözden geçirmek için mükemmel bir zamandır. Bir “benimle çalış” YouTube videosunu açabilirsiniz, böylece yalnız çalışmak zorunda kalmazsınız.

26 Nisan Salı günü Merkür denge evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapacak. Çalıştığınız sınava girmek için harika bir gün. Bugün test etmek mutlu sonuçlar getirebilir. Başak, ya da bitmiş ödevini öğretmene teslim et. Ve romanınızı bitirdiyseniz, onu da Amazon’a yükleyin. Bugün yazmak, öğretmek ve yayınlamak için iyi.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, neyin önemli olduğuyla temasa geçiyorsunuz.

Hafta 24 Nisan Pazar günü Merkür’ün Boğa’da, kredi ve borç evinizde, Kova’da Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Yetenekleriniz bugün tüm silindirlere ateş ediyor. Şimdi IRA’nızı bir Roth’a dönüştürmek, kriptonuzu soğuk bir cüzdana aktarmak veya Linux işletim sistemine geçmek gibi zor şeylerle uğraşmanın zamanı geldi. Sizin için en önemli olanı seçin. Terazi, bugün büyük ilerleme kaydetmeniz gerekiyor.

26 Nisan Salı günü Merkür, iş evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapacak şekilde ilerliyor. Patronunuz bugün muhtemelen oldukça uyumlu ve önerilerinizi dinleyecek. Bu meşgul birey şimdi durumunuza şefkat ve anlayışla yanıt verebilir. Terazi, neyi değiştirmek istediğinizi ifade etmek için iyi bir zaman. Bugün, iş yerinde sempatik bir kulak bulabilirsiniz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, dünyanın neler sunabileceğini keşfediyorsunuz.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Boğa’da, ilişkiler evinizde, konut evinizde Kova’da Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Siz ve sevgiliniz ilişkiyi ilerletmekten bahsediyor olabilirsiniz. Akrep, birlikte yaşama fikrini keşfediyor veya bir ev satın almak için para biriktiriyor olabilirsiniz. Bugün evrak imzalamaya hazır olmayabilirsiniz, ancak eşinizin istekleri hakkında çok şey öğreneceksiniz.

26 Nisan Salı günü Merkür, yaratıcılık evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapmak üzere ilerliyor. Akrep, yeni bir tişört tasarımı için harika bir fikriniz olabilir veya aniden suluboya ile resim yapmaya ilgi duyabilirsiniz. Bir dizi boru ucu geldiğinde pasta dekorasyonunuzu tamamen yeni bir seviyeye taşımaya hazır olabilirsiniz. Muhtemelen yaratıcı yönünüzü keşfetmeye hazırsınız.


Yay Burcu

Yay Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, istediğinizde size destek vermek için başkaları bekliyor.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, iş evinizde Merkür’ün Boğa’da, e-posta ve mesaj evinizde Kova’da Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, gelen kutunuzu temizliyor ve bu süreçte bazı önemli cevaplanmamış postaları keşfediyor olabilirsiniz. Yay, küçük bir ertelemeden sonra koşarak yere düştün. Bugün eski e-postaları gözden geçirebilir ve mesajların sıralanmasını sağlayabilirsiniz, böylece her kutuda bir onay işareti bulunur ve kafanızda hiçbir şey asılı kalmaz.

26 Nisan Salı günü Merkür, evinizde ve ailenizde Jüpiter ile altmışlık açı yapmak üzere ilerliyor. Aileden biri bir destek teklifiyle gelir. Önemli bir konuda sizi savunmaya isteklidirler ve diğer aile üyeleri isteksiz olsalar bile yanınızdadırlar. Bu, ikiniz arasında gerçek bir sevinç anı olabilir. Yay, bir süredir bu ilişkiyi geliştiriyor olabilirsiniz ve şimdi gerçek bir büyüme görüyorsunuz.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir yerlere gidiyorsun.

Hafta 24 Nisan Pazar günü Merkür’ün Boğa burcunda, risk alma evinizde, para evinizde Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, para kazanmak için ana planınız konusunda ciddi olabilirsiniz. Bu, mali durumunuzla ilgili her şeyi kağıda (veya çevrimiçi bir elektronik tabloya) almak anlamına gelir. Artık neyin içeri girip neyin çıktığını görebilirsiniz. Oğlak, yeni yatırım türlerini araştırıyor olabilirsiniz. Ünlü bir altın madeni arıyorsunuz, ancak kazmadan önce uzman bir madenci olmalısınız. Bu, finansın farklı yönleriyle ilgili video eğitimlerini veya video kurslarını aşırı derecede izlemek anlamına gelebilir.

26 Nisan Salı günü Merkür, seyahat evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapacak şekilde ilerliyor. Bugün yolda olabilirsiniz. Oğlak, havaalanından veya tren istasyonundan birini alabilirsin. Şehir dışına hızlı bir yolculuğa çıkıyor olabilirsiniz. Veya bugün seyahat düzenlemeleri yapıyorsunuz (bu, program ve fiyatlar söz konusu olduğunda işler oldukça iyi gidebileceğinden iyi bir seçimdir). Bugün evden çıkma fırsatını kaçırmayın.


Kova Burcu

Kova Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, iyi hissettiren şeyler yapıyorsun.

Hafta 24 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Boğa burcunda, meskenlerinizde, kendi Kova burcunuzda Satürn’e kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, bir tamirci alet kemeri takıyor olabilirsiniz. Muhtemelen evin içinde dolaşıp gıcırdayan kapıları yağlamak, küvetin etrafına kalafat yapmak veya mutfak fayansları arasındaki derzleri temizlemek gibi küçük şeyleri onarıyorsunuz. Ev hayatını daha iyi hale getirmek için zor görevlerin üstesinden gelmek için iyi bir gün. Kova, bahar temizliğine başlamayı düşünüyorsanız, o gün bugün.

26 Nisan Salı günü Merkür, para evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapmak üzere ilerliyor. Kova, yeni mobilyalara veya siklon teknolojisine sahip şu süslü elektrikli süpürgelerden birine para harcıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda, aile bütçesine bakabilir ve aile üyelerini bir araya getirerek “parayı azaltmak” ve tutumlu yaşam ipuçlarını tartışabilirsiniz.


Balık Burcu

Balık Burcu 25 Nisan – 1 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, insanlar birçok nedenden dolayı size yöneliyor.

Hafta, 24 Nisan Pazar günü, düşünce ve analiz evinizde Merkür Boğa’da, perde arkasında çalışma evinizde Kova’da Satürn’e kare açı yaparak başlıyor. Bugün, önemli bir proje üzerinde çalışmak için kendinizi içeride barikat kurarak ev ofis kapısını kilitleyebilirsiniz. Bazen gerçekten odaklanmak ve derin işler yapmak için kendinizi izole etmeniz gerekir. Balıklar, ek işiniz, yeni bir yatırım türü veya dünyaya hakim olmayı planlıyor olabilirsiniz. Artık planlar yapabilirsiniz.

26 Nisan Salı günü Merkür, kendi Balık burcunuzda Jüpiter ile altmışlık açı yapacak şekilde ilerliyor. Zihniniz bugün fikirlerle dolup taşıyor. Balık, yaratıcı işler yapıyor veya bir komedi seti yazıyor olabilirsiniz. Bu, tüm senaryo fikirlerinizi Final Draft’a koymak veya belki de gösteri İncil’inizi yazmayı bitirmek için iyi bir gün. Bugün iletişim kurma yeteneğiniz mükemmel. Yavaş bir daktilo kullanıyorsanız, fikirlerinizi kafanızdan çıkarıp bir dosyaya dönüştürmek için telefonunuzdaki ses tanıma seçeneğini kullanın.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.