Günlük Aşk Burç Yorumları 2 Nisan 2022

2 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 2 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Merkür cazimidir (güneş ile burcunuzdaki kavuşum) size sevginizi çatılardan haykırma fırsatı sunuyor, o halde ne bekliyorsunuz Koç? Şaka yapıyorum. Yaralı şifacı Chiron’un yanındayken, gerçeği söylemek göründüğü kadar kolay değil ve burada bitmiyor. Luna, ana ateşlerinizi tutuşturmaya devam ediyor (dün burcunuzdaki yeni aydan sonra) ama aynı anda otoriter onuncu otorite eviniz aracılığıyla güç merkezi Pluto ile yüzleşecek. Birisi için hırslı olabilirsiniz, ancak doğuştan gelen bir güç mücadelesi ve/veya önceden üstesinden gelmeniz gerekebilecek bir irade savaşı vardır.


Boğa Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Perde arkasında ne planlıyorsun, Boğa? Bir ilişkiniz varsa, şu anda bekar olanlarınız perde arkasındaki sonraki adımları düşünürken kendinize biraz yer ayırıyor olabilirsiniz. Kendinizi yalnız ve huzursuz hissediyorsanız, tüm bunlar gizemli on ikinci ev alanınızı dolduran enerjilerin bolluğu sayesindedir, bu yüzden cesaretiniz kırılmasın. Aslında, yalnızca yaralı şifacı Chiron’un yanında oturan ay değil – muhtemelen içine bakmanız ve korkularınızla yüzleşmeniz için size meydan okuyor – aynı zamanda Merkür’ün güneş kavuşumu. Potansiyel bir aşk için Eureka anı? Kesinlikle.


İkizler Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatınızı beslemek ile hareketli sosyal takviminize sadık kalmak arasında bir denge kurmak, bu dönemde çok önemlidir, İkizler. Tabii ki, bunu söylemek yapmaktan daha kolay olabilir, çünkü muhtemelen akranlarınız tarafından aranacaksınız … belki de beklediğinizden daha fazla. Yüzünü gösterirsen tatlın kıskanır mı? Ateşli Koç burcundaki bir gezegen stelyumu ile – onbirinci eviniz, topluluk ilişkileri ve dünyaya ait olma duygusu aracılığıyla – size sunulan fırsatları inkar etmek mümkün değil. Ve göksel cetveliniz Merkür, güneşle kavuşum yaptığında, aynı zamanda ilgi odağı olma ihtimaliniz de var.


Yengeç Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Muhtemelen dünün yeni ayının spot ışığı altındasınız, ancak hala anlamanız gereken daha çok şey var, Yengeç. Örneğin, onuncu otorite eviniz aracılığıyla Chiron, yaralı şifacının yanından geçerken, yalnızca profesyonel meselelerle meşgul olmakla kalmaz, aynı zamanda sonraki adımlar konusunda da huzursuz olursunuz. Bu göksel enerjinin aşk hayatınızı nasıl etkilediği, kişisel hayatınız ile profesyonel hayatınız arasında bir denge bulma yeteneğinize bağlıdır. Merkür ayrıca Güneş ile Koç burcunda kavuşacak ve sizi her zamanki gibi iddialı ve tutkulu yapacak. Başka bir notta, bazılarınız, önemli bir diğeriyle geleceğiniz hakkında derinlemesine tartışmalara katılabilir.


Aslan Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şey her zaman hemen anlam ifade etmiyor Leo, Ve kulağa klişe gelse de, aslında her şey yolculukla ilgili, tam da bugünün astro-hava durumu bununla ilgili. Bekar veya kararlı, kozmos sizi bilinmeyene adım atmaya ve ilginizi çeken maceralara cesurca atılmaya çağırıyor. Örneğin, Merkür bugün Koç burcunda güneşle (göksel yöneticiniz) kavuşum yapacak ve inanç, inanç sistemleri ve uzun vadeli arayışlarla ilgili geniş dokuzuncu evinize netlik ve tutkulu bir ivme getirecek, bu da temelde her şeyi bir kez denemeye istekli olduğunuz anlamına geliyor. . Belki sizden uzakta olan veya farklı bir kültürel geçmişe sahip olan biridir.


Başak Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şeyin özüne inmek için bir görevdesin, Başak. Ve başlangıçta ne kadar korkutucu veya endişe verici görünse de, cesurca en çok arzu ettiğiniz şeyin peşinden gidiyorsunuz. Bekar? Diğerleriniz gizemli bir gerçeği keşfederken, yarım kalan bir iş yaptığınız bir sevgiliye nasıl yaklaşacağınızı düşünme sürecinde olabilirsiniz. Romantik olarak kararlıysanız, bu, belki de tabu benzeri ve gölgeli bir alt tonlu bir işbirliğinin başlangıcı olabilir. Ancak ay, yaralı şifacı Chiron ile birleşecek ve karışıma zorlu ama iyileştirici bir katman ekleyecek.


Terazi Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bağlantılarınızda önemli konuşmalar ön plandadır Terazi. Ve dünün yeni ayından sonra, bağlı ilişkilerle dolu yedinci evinizin bu zaman diliminde inanılmaz derecede güçlenmesine şaşmamalı. Bekar, ezici veya özel birine aşık olmuş, savaşçı benzeri Koç’taki gezegenlerin stelyumu – güneş, ay, Kayron ve Merkür – önemli bir bağlantıda liderliği ele almak için fazlasıyla yeterli nedendir, ancak ne maliyeti? Ego için ne kadar tetikleyici olursa olsun, ayın Kayron ile kavuşumu, bire bir taahhütleriniz söz konusu olduğunda, korkularınızla yüzleşmeniz için sizi zorluyor.


Akrep Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayrıntılara aşırı odaklanmamak, bugün yapmaktan daha kolay, Akrep. Karşınızdakine hizmet etmeye çalışanlarınız bile kolayca alakasız bir şeye saplanıp kalabilirler, bu yüzden zamanınızı ve enerjinizi nereye harcadığınıza dikkat edin. Örneğin, güneş, ay, Merkür ve yaralı şifacı Chiron şu anda sorumlu altıncı eviniz, günlük ritüelleriniz ve hizmet eylemleriniz aracılığıyla çekim yapıyor, yani inanılmaz derecede meşgul değilseniz, şansınız var demektir. bağlantınız üzerinde özenle çalışıyoruz. Kendinizi nerede sınırladığınızı ve/veya dünyanıza görünmez engeller koyduğunuzu düşünün.


Yay Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kısıtlı olduğunuz kadar tutkulusunuz ve işte tam da bu noktada meydan okumanız yatıyor, Yay. Bekar, aşık ya da zaten romantik bir şekilde bağlı, özellikle dünkü yeni aydan sonra kalp meselelerine daha fazla vurgu yapılıyor ama dahası da var. Güneş, aşk diliniz ve ateşli tutkular konusunda netlik ve ivme kazandıran Merkür’ün (ilişki sektörünüzün göksel hükümdarı) yanında oturacak. Bununla birlikte, ayın Chiron’a yakınlığı, şüphe ve güvensizlik duygularını tetikleyen şey olabilir. Ancak durmak yerine, bu korkunun nereden kaynaklandığını düşünmek için bir dakikanızı ayırın.


Oğlak Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Geçmiş korkular, kırgınlıklar ve yaralar, günümüzün astro-havası Oğlak burcunda vurgulanıyor. Ve duygusal dünyanıza yeni başlangıçlar getiren dünün dinamik yeni ay enerjisine ek olarak, güneş Koç’ta anlayışlı Merkür’ü (evinizin dördüncü eviniz, aile meseleleri ve en içteki hisler aracılığıyla) bir araya getirecek ve bu da sırayla bazı şeyler getiriyor. durumunuza çok ihtiyaç duyulan netlik. Bununla birlikte, kendinizi duygusal olarak ifade etmekte zorlanıyorsanız, Merkür’ün yaralı şifacı Chiron’a yakınlığı, iletişim kurmanıza ve bunu yaparken iyileşmenize yardımcı olmak için burada. Bu derinden içe dönük bir enerjidir, bu yüzden acele etmeyin.


Kova Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Muhtemelen aşk ve romantizm temalarına farklı bir çift lensle bakıyorsunuz ve bunların hepsi dünün Koç burcundaki yeni ayı sayesinde. Ancak ay, bilinçsiz onikinci eviniz, gizli gündemleriniz ve geçmişinizden kalan enerjiler aracılığıyla Plüton ile karşı karşıya gelmesi dışında, iletişim sektörünüzü ateşlemeye devam ediyor. Bu, aşk söz konusu olduğunda korkularınızı ve çekingenliklerinizi tetikliyor mu? Bu zor ama gölgeli meydan, sizi içeri girmeye ve bir koruma koyma dürtünüzü yansıtmaya çağırıyor. Belki de yara bandını yırtmanın zamanı gelmiştir, Kova.


Balık Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İnsanların aşk hayatını algılaması seni ilgilendirmez, Balık. Söylemesi yapmaktan daha kolay, ancak bugünün astro-havası, geniş arkadaş ve akran ağınız arasında iyi oturmasına rağmen, öz değerinize sahip çıkmanız için sizi teşvik ediyor. Her zamanki tipin olmayan birine aşık olmak? Belki kulağınızda birinin tavsiyesi ve/veya fikri vardır ama asıl soru şu ki, bu aşk sizi gerçekten nasıl hissettiriyor? Ay, sosyal sektörünüzde Pluto ile çatışırken, ikinci istikrar evinizde parıldayacak. Duygusal tatmini çevreleyen değerleriniz ve fikirleriniz değişiyor ve bu ilerleme.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.