Günlük Aşk Burç Yorumları 16 Nisan 2022

16 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 16 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün gezegen sıralaması göz önüne alındığında, bugün kalpleri kıran kişi siz olabilirsiniz. En azından şu anda içerdiği her şeyle veya bir başkasına kısmen hesap vermenin zorluğuyla uğraşamazsınız. Sadece kaçmanız ve o özgürlük hissini ve istediğiniz zaman istediğiniz yere gitme yeteneğini hissetmeniz gerekiyor.


Boğa Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günümüzün göksel konfigürasyonu, atmosferi biraz fazla bulabileceğiniz anlamına geliyor. En azından, genellikle dört gözle beklediğiniz türden bir şey değil. Özgürlük ve devrim önemli olacak anahtar kelimelerden ikisi. Siz bile tamamen şok edici ve çok heyecan verici bir şey yapmak için o çılgın dürtüyü hissedebilirsiniz. Bunun için gidin, çünkü bakış açınızı genişletecektir.


İkizler Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün anlaşmanız gereken çok şey var. Günün gezegensel konfigürasyonu, çevrenizdeki sefil insanları dinleyebileceğinizi ya da sıçrayabileceğinizi, sefaletlerinizi ve kısıtlamalarınızı unutabileceğinizi ve eğlenmeye ve heyecanlanmaya kararlı olanlara katılabileceğinizi gösteriyor. Kalbinin gerçekten olduğu yere git.


Yengeç Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Arkadaşlarınız, partnerleriniz ve aileniz bugün isyankar bir ruh halindeler ve huzurunuz için herhangi bir cephe veya cephe oluşturmaya çalışmayacaklar. Göksel konfigürasyon, onların açık, gürültülü ve küstah oldukları anlamına gelir ve onları reddetmeyi dilersiniz. Ama sizin de onların kitabından bir sayfa almanız gerekebilir. Herkesi memnun etmeye çalışmak yerine kendinize karşı dürüst olun.


Aslan Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün aynı sıkıcı eski konuşmadan bıktınız ve daha fazlasını kaldıramazsınız. Gezegensel konfigürasyon size alışık olduğunuz konulardan farklı şeyleri tartışabileceğiniz bir yere gitme dürtüsünü getiriyor. Partneriniz muhtemelen bir günlüğüne sizden kurtulmaktan memnun olacaktır – gidin ve yeni insanlarla tanışın.


Başak Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günümüzün gezegensel konfigürasyonu, çok kısıtlayıcı görünen bir durumdan kaçma isteğini getiriyor. Belli bir ilişkiyi karakterize eden enerjiye yeterince sahip oldunuz ve bir sonraki adımınızı düşünmek için farklı bir şey yapma şansını dilediniz. Bu mutlaka son anlamına gelmez, ancak mola zamanının geldiğini gösterir.


Terazi Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Göksel konfigürasyon nedeniyle, günümüzde her türlü kalıp ve kısıtlamadan kurtulmak için güçlü bir dürtü var. Devrim kesinlikle havada ve bu, ilişkileriniz için geçerli. Kişiliğinizin daha önce ortaya çıkarmadığınız bir yönünü sergilemek isteyebilirsiniz. Sizi geride tutan her türlü durumdan kurtulmanın zamanı geldi. Sadece onlara tahammül etmeyeceksin.


Akrep Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün gezegensel konfigürasyonu, özgürlüğün ve uzay bulma ihtiyacının sizin için oldukça önemli olduğunu gösteriyor. Kendinizi mutlu hissettiren şeyleri yapmak için zamanınız olmadan daireler çizdiğinizi keşfedebilirsiniz. Bu sizin şansınız ve dışarı çıkıp yaratıcı bir şeyler yapma fırsatını memnuniyetle karşılayacaksınız. Size nefes almak için zaman verecektir.


Yay Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Partnerler daha önce hiç görmediğiniz bir aşamadan geçiyor gibi görünebilir, ancak bu belki sizin için de geçerlidir. Oyundaki yön, deli, kötü ve çok farklı olanı ortaya çıkmaya teşvik ediyor. Tamamen yeni bir yere gitmeye ve eski uğraklardan vazgeçmeye karar verebilirsiniz. İçinizdeki o heyecan unsurunu gerçekten besleyen bir şey deneyin ve ikiniz de unutulmaz bir gün geçireceksiniz.


Oğlak Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün göksel konfigürasyonunun yarattığı atmosfer türünden oldukça etkileneceksiniz. O uzun, yorucu geceler için gizlice can attığınız tüm malzemelere sahiptir. Heyecan, heyecan – ve daha fazla heyecan! Partneriniz farklı bir yere gitmek konusunda daha az hevesli görünüyorsa, onu evde bırakın ve öyle yapın; çok daha fazla eğleneceksiniz.


Kova Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bazen kurallar çiğnenmek içindir ama ilişkiler yumurta gibidir; bir kez kırıldığında, bir daha asla eskisi gibi olmazlar. Günün gezegensel yönü, yakın ilişkileriniz üzerinde alışılmadık bir baskı uygular, bu iyi bir şey olabilir veya olmayabilir. Bu, iyi vakit geçirmek için yeterince uzaklaşmak isteyip istemediğinize veya geri dönemeyeceğiniz kadar uzağa gidip gitmediğinize bağlıdır.


Balık Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün gezegensel konfigürasyonu, beraberinde baş döndürücü bir özgürlük tadı getiriyor. Dışarı çıkıp sadece eğlenmeniz ve o heyecan unsurunu deneyimlemeniz gerekiyor. Yeni bir romantik ilişki arıyorsanız, kaya tırmanışı veya yarış gibi macera ve tehlike dokunuşunu birleştiren bir yer deneyin. Burada hayallerinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.