Boğa Haftalık Burç Yorumları (2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası)

Boğa burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, seçildiniz ve kim olduğunuz için tanındınız.

Hafta, 1 Mayıs Pazar günü, dostluk evinizde, Venüs Balık’ta, haritanızın en üstünde Oğlak’ta Plüton ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Bugün insanları bir mıknatıs gibi çekebilirsiniz. Boğa, arkadaşlık, iş bağlantıları ve hatta romantizm bulabilirsiniz. Bu enerjiyi harekete geçirmek için sosyalleşin veya çevrimiçi yayın yapın ve yaptığınız gibi, sizinle tanışmayı bekleyen bir dizi insanı gözünüzde canlandırın.

3 Mayıs Salı günü Jüpiter Balık burcunda aynı Plüton ile altmışlık açı yapıyor. Beyninizin nasıl çalıştığını düşünüyor ve araştırıyor olabilirsiniz. Daha önce ezici olan bilgiler şimdi düzgün kategorilere girmeye ve anlamlı olmaya başlıyor. Zihinsel odaklanma söz konusu olduğunda, ilerleme gösteriyorsunuz. Bu, işinizi pazarlamak, yatırımları gözden geçirmek veya fizik ödevinizi halletmek için mükemmel bir gün.


Boğa Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi sizin için oldukça tuhaf olabilir, özellikle de bir ilişkiniz varsa. Bazı şeyleri olduğu gibi görmek için biraz geri çekilmeniz gerekebilir. Çekiciliğiniz salıdan perşembeye büyük ölçüde geri geliyor ve en iyi halinizle sahnenize yeni gelen insanlarla sohbet edeceksiniz. Hafta sonu, kısa geziler veya daha uzun yolculuklara başlamak için mükemmeldir, çünkü her şey sizin için sorunsuz gitmeli. Yine de Pazar günü doğrudan oynayın, çünkü kabarık kaşlar sizin için kriptonit gibi olacak. Uzak dur.


Boğa Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Gerçek şu ki, kariyerinizi geliştirmek için gerçekten çok çalışıyorsunuz. Ne yazık ki, tüm hayatınız boyunca ve eşinize çok fazla özen göstermediniz. Şimdi önemli olan insanlara, özellikle de tek eşinize, kendilerini özel hissettirmek için öncelik vermenin tam zamanı. Bu aynı zamanda ilişkinizin geleceği hakkında kamuya duyuru yapabileceğiniz bir zamandır. Belki de ilişkinin olası bir katılımı veya derinleşmesi? Belki sen ve diğer önemli kişi birlikte taşınıyorsunuz? Kendini gerçekten sevdiğin yola adadığın sürece her şey mümkün.

Gezegen yöneticiniz Venüs, 2 Mayıs’ta Koç burcuna geçtiğinde, daha derin ve duygusal bir seviyede bir başkasıyla birleşme ihtiyacını hissetmeye başlayacaksınız. Sezon boyunca ilerlerken, iş kişisel işlerinize ve ilişkinize arka planda kalabilir. Romantizme eğilmek sorun değil. Bir aşk aşığı ve bir büyücü olarak biliniyorsun, bu yüzden eğlencelerin tadını çıkar. Kariyeriniz gelişiyor ve şimdi diğer yönlerinize tamamen büyümek ve çiçek açmak için yer vermelisiniz.


Boğa Burcu 2 Mayıs – 8 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Boğa, bu hafta profesyonel ilgi odağındasın!

Tutulma portalının hala etkin olduğunu unutmayın, bu nedenle akışa devam eden bir zihniyete yaslanırsanız en iyisi olur. Bu zihniyet, bu haftanın astrolojisini iş yerinde avantajınız için kullanmanıza izin verecektir. 2 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Venüs ateşli Koç burcuna giriyor ve bilinçaltı sektörünüze çarpıyor. Bu sıcak geçiş boyunca, finansal fırsatlar ve profesyonel taahhütlerle kendinizi nasıl ortaya koyacağınız üzerinde çalışmanız gerekecek. Biraz stresli olsa da, bu enerjiyi yolunuza çıkan her şeyi kabul etmek yerine doğru fırsatların peşinden koşmak için bile kullanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen saatlerinde burcunuzdaki Uranüs, Balık burcundaki Mars’a 60’lık açı yapacak ve burcunuzdaki güneşle kavuşum yapacak. Ahenkli altmışlık biraz tahmin edilemez, bu da belirli istekler üzerinde hırslı hareket edebileceğinizi veya alanınızdaki olası olmayan profesyonellerle ağ kurabileceğinizi gösterir. Şaşırtıcı olmasına rağmen, sezgisel altmışlık, doğru profesyonel bireyler ve hayallerle çalışmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, bağlantı, kariyerinizde öne çıkmanıza yardımcı olabilir. Birleşme sırasında profesyonellik anlayışınıza uymakta daha rahat hissedebilirsiniz. İş yerinizde parlamak için profesyonel özgünlüğünüzü benimseyin!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.