Boğa Haftalık Burç Yorumları (18 Nisan – 24 Nisan Haftası)

Boğa burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 18 Nisan – 24 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü, geçen haftadan kalan her yarım kalan sonun düzgünce bağlandığından emin olun. Bunu geride bıraktıktan sonra, son zamanlarda düşüncelerinizi buharlaştıran belirli bir tatlıyla bağlantı kurmak kolay olacak. Devam et ve merhaba de. Memnun edici bir yanıt alacaksınız. Hafta sonu için hazırlanırken bir şeylerden vazgeçmeniz gerekebilir ve bu sizin için düşündüğünüzden çok daha zor olabilir. Pazar gününe kadar her şey netleşmeli ve eğlenceli şeylere harcamak için bolca zamanınız ve enerjiniz olmalı.


Boğa Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, destekleyici ve ilginç insanları çekiyorsunuz.

Hafta, 17 Nisan Pazar günü, kendi burcunuzda olan Merkür ile, güven evinizde Uranüs ile kavuşum yaparak başlıyor. Birisi, ne kadar dengeli ve güçlü olduğunuzu düşündüklerini söyleyerek sizi şaşırtabilir. Sahnedeki varlığınıza veya bir toplantıyı nasıl yönettiğinize iltifat edebilirler. Senin için romantik arzuları olabilir. Ve bu düşünce bir kez aklınızdan geçtiğinde, başka bir şey düşünmek zor. Ancak bugün en önemli mesaj, başkalarının sizi düşündüğünüzden daha etkileyici görmesidir. Boğa, düşüncelerinizi başkalarının sizi nasıl gördüğüyle uyumlu hale getirmenin zamanı geldi.

18 Nisan Pazartesi günü Balık burcundaki Venüs, dostluk evinizde, inatçı Boğa burcundaki Uranüs’e altmışlık açı yapıyor. Arkadaşlarından biri seni bir şeye ikna etmeye çalışıyor ama bugün pes etmek istemiyor gibisin. Boğa, bu senin için harika bir fikir olabilir, ama muhtemelen egon engel oluyor. Ya da ne önerdikleri konusunda biraz gergin olabilirsiniz, bu yüzden topuklarınızı kazıyorsunuz. Bu, istediğiniz fırsatlar da dahil olmak üzere her şeyin ilerlemesini durdurabilir. Enerji sadece siz öyle söylediğiniz zaman ilerlemek için serbest bırakılır.


Boğa Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Şu anda kendinize çok fazla odaklanıyorsunuz, bu sizin için özellikle katartik olabilir. Kendi davulunuzun ritmini takip ettiğinizden emin olmak için toplumsal ve kişisel düzeyde bağlılığı çevreleyen idealleriniz hakkında biraz araştırma yapmanız gerektiği ortaya çıkabilir. İlişkilerinizi istediğiniz gibi yaptığınız gerçeğiyle canlanın AMA, bunu başarılı bir şekilde yapmanın tek yolu onlardan ne istediğinizi bilmektir.

Kendinize biraz zaman ayırın ve neyi taahhüt etmeye devam etmek istediğinizi ve kendinizi nerede özgürleştirmeye hazır olduğunuzu anlamak için bir başlangıç ​​olarak kişisel hedef listenize bakın. Tüm ilişkilerinizde bebek adımları atarak bir sevme biçiminden diğerine kolayca geçebilirsiniz. Tüm bunları çözmek için biraz sıkışmış hissediyorsanız, arkadaşlarınız bu dünyada kapladığınız alan hakkında heyecanlanmanız için hype erkekler oynayabilir. Bu, ilham aldığınız ve kendi kendinizi yönettiğinizi hissettiren güneş burcunuza girdiğinde mükemmeldir. Ne yaratacaksınız ve bu ay kiminle yaratacaksınız, Boğa?


Boğa Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Yıldızlar lehinize komplo kuruyor Boğa.

17 Nisan Pazar günü Merkür burcunuzda Venüs Balık’ta altmışlık açıyla açı yaptığında ilham almayı bekleyin. Güzel altmışlık sizi profesyonel özlemleriniz hakkında düşünmeye ve sektörünüzdeki artistik profesyonellerle bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Vizyonunuzu paylaşan başkalarıyla konuşmak sizi umutla dolduracak. Hatta ertesi gün bu gezegenlerin ikisi de Uranüs ile temasa geçtiğinde harekete geçebilirsiniz! Merkür, sahip olduğunuzu bilmediğiniz gizli elektriği ateşleyerek burcunuzda Uranüs ile kavuşum yapacak. Neşeli ve heyecanlı, profesyonel kimliğinizi somutlaştırırken radikal bir şekilde canlanmış hissedeceksiniz. Gerçek iş arkadaşları, profesyonel özlemlerinizde size destek olacaktır. Gerçeklerin haftanın başında karşınıza çıkmasını bekleyebilirsiniz! Etrafınızda dönen heyecan verici bir enerji olmasına rağmen, 18 Nisan Pazartesi günü Koç burcundaki Plüton’daki Oğlak burcundaki güneş gibi temel bir yoğunluk var. Kare, liderlik yeteneklerinizi gözden geçirme ihtiyacını yoğunlaştırıyor. Son olarak, güneşin burcunuza girmesiyle ve profesyonelliğinizi güçlendirmesiyle mevsiminiz başlar. Artık burcunuzda, adım atarken ve kariyerinizde öne çıkarken güneş hırslı!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.