Boğa Haftalık Burç Yorumları (11 Nisan – 17 Nisan Haftası)

Boğa burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 11 Nisan – 17 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salıyı diğer insanlarla geçirdiğinizden emin olun. Bu noktada herkes sizin için hiç kimseden daha iyidir. Gönüllü olmak ve birkaç karma puanı kazanmak için iyi bir zaman olabilir. Acele edip birkaç satış yapmak isteyebilirsiniz, ancak acele etmeyin ve kesinlikle ihtiyacınız olmadıkça hiçbir şey satın almamaya çalışın. Cuma ve Cumartesi günleri güçlü pozitif enerjiyle doludur ve yaratıcı duygunuzu biraz daha genişletmek isteyebilirsiniz.


Boğa Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Kendini sevmeye öncelik vermek bu hafta çok önemli. Özbakımda ustasın, ama öz-sevgi farklı bir meydan okumadır. Neptün bu hafta kendi imajınızı bozuyor, bu yüzden onaylamaları artırın ve en sevdiğiniz güven artırıcı meditasyonları dinleyin. Kendiniz hakkında sevdiğiniz tüm olumlu şeylerin bir listesini yapın. Aşk bölümünde herhangi bir hamle yapmak için gelecek haftayı bekleyin. On altıncı yaşından sonra kendinize olan güveniniz daha da artacak. Zihninizde ve yaşamınızda neler olup bittiğine dair daha büyük bir perspektif elde etmek için kendinizi doğada topraklamak için biraz zaman bulun.

Değişim zor olabilir, ancak ihtiyacınız olan ilaç olabilir. Bu nedenle, on dördünde, herhangi bir kavrayışa veya gerçekleşmeye dikkat edin. Sizin için yeni bir kapı açılıyor olabilir. Gergin hissedebilirsiniz, ancak işleri halletmek isteyebilirsiniz. Sezginizi dinleyin ve iç pusulanızın size yol göstermesine izin verin. Verilmesi gereken her kararın cevapları vardır. Bağırsaklarını takip et.


Boğa Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Boğa, bu hafta boyunca bağlantı kurmak ve ağ kurmak için birçok fırsat olacak.

10 Nisan Pazar gününden itibaren Merkür nihayet burcunuz için küstah Koç’tan ayrılıyor. Daha doğrudan ve mantıklı bir çalışma algısıyla, zihinsel sisinizin kalktığını hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi, ağınızı paylaşmak ve iş arkadaşlarınızla etkileşim kurmak için daha heyecanlı hissedebileceğiniz için Merkür Boğa burcunda normalden daha konuşkan olacaktır. Birkaç gün sonra Jüpiter, sulu Balık burcundaki Neptün ile kavuşum yapacak. İyimser ve pembe, güzel enerji sizi büyük hayaller kurmaya teşvik ediyor! Profesyonel kalbinizin istediği her şeyi görselleştirin ve tezahür ettirin. Ardından, bu düşünce sürecini bu tür tezahürleri meyve vermekle hizalayın, çünkü Koç’taki güneş aynı gün Kova’daki Satürn’ü de seksen yapacaktır. Şans eseri, 14 Nisan Perşembe günü Mars Balık’a girdiğinde, özlemleriniz doğrultusunda çalışmak için daha fazla ilham alabilirsiniz. Sezgisel olarak hırslı, Mars Balık’ta, hayallerinize yaklaşımında umutlu. Bu transit sırasında belirli kişi ve gruplarla çalışmak için daha uyumlu hissedebilirsiniz! Son olarak, 16 Nisan Cuma günü Terazi burcundaki dolunay iş hayatınızda altı aylık bir döngüyü tamamlıyor. Luna, iş rutininizde huzur ve dengeye öncelik veriyor!


Boğa Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gerçekleşen büyük olaylar var ve muhtemelen havadaki elektriği hissediyorsunuz.

Hafta 10 Nisan Pazar günü, Merkür Koç’ta, bilinçaltı evinizde, kişisel kurallar ve felsefe evinizde, Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapıyor. Bugün odaklanmış durumdasınız. Kemikli bir köpek gibi. Boğa, bugün bir şeyi çiğniyorsun, YouTube’da duyduğun ilham verici bir konuşma gibi, sana bir aydınlanma verdi. Aniden gerçeği görüyorsunuz ve bu büyük bir yaşam değişikliğine yol açabilir.

11 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Satürn, kariyer evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bir yönetici veya iş arkadaşınızla bazı etkileşimleriniz nedeniyle bugün kariyer seçeneklerine bakıyor olabilirsiniz. Boğa, kesinlikle rahat olmayana kadar işlerin rahat olduğu yerde kalma eğilimindesiniz. Şu anda hareket etme zamanı olmasa da, uzaktaki fırtına bulutlarını görebilir ve bir değişimin geldiğini bilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.