Boğa Burç Yorumları 9 Nisan 2022

Boğa burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 9 Nisan 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

9 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Biraz tükenmiş hissedebilirsiniz, ancak hepsini adım adım almaya çalışın. Sadece yavaşlamanız ve kendinize biraz sessiz zaman ayırmanız gerekiyor, böylece bilinçaltınızın işini yapmasına izin verebilirsiniz.


9 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Şimdilik yapabileceğini başardın, bu yüzden sırtını sıvazla ve gurur duy.


9 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Yengeç burcu gökyüzünde güçlü bir uçurtma oluşumuna girerken, kalbinizde olanı ifade etmeniz için sizi cesaretlendirirken, bugün duygularınızı ifade etmekten korkmayın. Özel biri için gizli hisler besliyorsanız, aşkınızın daha derin iletişim arzunuza karşılık verip vermediğini görmek için bazı katmanları soymaya başlamak isteyebilirsiniz. Akşam bastırmadan ve Luna, Merkür ve Pluto ile zorlu bir t-kare girmeden önce, bu romantizm anlarını aradan çıkardığınızdan emin olun. Bu kozmik iklimi geri çekilmek ve sakin oynamak için ipucu olarak kullanın, yoksa biraz fazla güçlü olabilirsiniz.


9 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Aklınızdan geçeni söyleyin, Boğa. İlk dördün Yengeç burcunda parlarken ve ilk kriz modunu etkinleştirirken, konuşup konuşmamak konusunda emin olmayabilirsiniz. Ay, Yengeç’te tehlikeli, konuşmayı açma potansiyeli hakkında ileri geri gidiyor. Endişelerinizi bir iş arkadaşınıza veya işle ilgili olarak iletmekten emin olmayabilirsiniz. Ancak bir anlık kırılganlığa sahip olmak, harikalar dünyasına yol açabilir. Konuşmayı seçerseniz, konuşmaya temkinli başlayın ve stres etkenlerinize girmeden önce nereye gittiğini görün.


9 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şu anda bekar veya romantik bir şekilde bağlı olsanız da, gizliden gizliye özlem duyduğunuz bir şey olabilir, ancak bunu ifade etmekte zorlanıyorsunuz, Boğa. Bu, özellikle iletişim sektörünüzdeki Merkür (kapanışla ilgili onikinci eviniz, rüyalar ve bilinçsiz kalıplarınız aracılığıyla) ile ay arasındaki bugünkü kareyi göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir. Belki ilgilendiğin biri, hatta geçmişinden biri. Her iki durumda da, bugünün astro-havası, aşk ve romantizm konularında sezgisel içgüdülerinizi takip etmenizi teşvik ediyor. Bazılarınız Boğa bekarları, kader tarafından beklenmedik bir şekilde biriyle karşılaşabilir. Asla asla Deme.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.