Boğa Burç Yorumları 7 Nisan 2022

Boğa burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 7 Nisan 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

7 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Aklınıza bir sürü harika fikir geldiği için hareket edemediğiniz günlerden biri. Hepsini hatırlamanıza yardımcı olması için arkadaşlarınızı etrafta tutun ve ardından kitlelerle kutlayın.


7 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Onlarla bu kadar çok zaman geçirmek istemeniz harika ama açgözlü olmamaya çalışın.


7 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bu sabah Yengeç burcuna geçiyor ve haritanızın iletişimi yöneten sektörüne ışık tutuyor. Bu ay yerleşimi, kalpten konuşmanıza yardımcı olabilir ve başkalarıyla daha organik bir şekilde bağlantı kurmanıza olanak tanır. Bu öğleden sonra, Luna yönetici gezegeniniz Venüs’ü öptüğünde sosyal hayatınız biraz hareketli olabilir. Sevdiklerinize ulaşmak için adımlar atın, özellikle de üsse dokunmayalı uzun zaman olduysa. Gün sona ererken, entelektüel uyarılara aç olacağınızdan, zihninizi iyi bir kitap veya belgeselle beslemeyi unutmayın.


7 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aklınızda çok şey var ama yine de açılmaya inanılmaz derecede dirençlisiniz, Boğa. Gerçek duygularınızı hemen ifşa edecek tipte biri olmasanız da, bugünün astrolojik yönleri tatlı oldukları kadar doğrudandır. Neyse asla asla deme; yıldızlar bugün sizin ve özel kişiniz için çok iyi hizalanabilir. Örneğin, Merkür – bilinçdışı kalıpların gizli onikinci evi aracılığıyla – Satürn ile uyumlu olacak, iletişimi net ve özlü hale getirecek. (Gerekirse akıl hocalarınızdan rehberlik ve destek almaktan çekinmeyin.) Ay’ın hassas Yengeç burcuna geçişinde Luna, gezegeninizin yöneticisi Venüs ile buluşacak. Serendipitous, yetersiz bir ifadedir.


7 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunuz hakkında ne düşünüyorsunuz, Boğa? Bugün, Koç’taki Merkür, Satürn Kova’da altmışlık açı yaparak bilinçaltı düşüncelerinizi ve fikirlerinizi gün ışığına çıkarıyor. Merkür, devam eden hırslarınızı, iddialarınızı ve hatta öfkenizi gizleyebileceğinden, konuşma katkılarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Altmışlık, kariyerinize ilişkin temel izleniminizin ve değerlendirmenizin uzun vadeli bir sohbete yol açabileceğini ima eder. Paylaşacak bir şeyiniz varsa, bugün paylaşmayı düşünün. Hayal kırıklıklarınızı verimli bir şekilde dışa vurarak veya sonunda başkalarının planlarınıza katılmasına izin vererek ne kadar rahatlayacağınıza şaşırabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.