Boğa Burç Yorumları 15 Nisan 2022

Boğa burcunun 15 Nisan 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 15 Nisan 2022 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunun 15 Nisan 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 15 Nisan 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 15 Nisan 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 15 Nisan 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Biriyle görüşüyor olsanız da olmasanız da, şu anda herhangi bir süper model kadar çekicisiniz ve seksilerin kalbini kolayca attırabilirsiniz. Kıskançlığa dikkat edin ama kendinizi de kilit altında tutmayın.


15 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Normalde olduğundan çok daha tutumlu ve muhafazakar olman akıllıca olur.


15 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün önemli bir şey göndermeden önce işinizi ve e-postalarınızı iki kez kontrol etmek için biraz zaman ayırın, çünkü Terazi ayı Uranüs’ü ve şifalı asteroit Chiron’u gerçekten tuhaf titreşimler üretiyor. Bu kozmik iklim, kendinizi mahçup ve yetersiz hissetmenize neden olan hatalar yapmanıza neden olabilir, ancak birkaç karışıklık ortaya çıkarsa kendinize çok fazla yüklenmemeye çalışın. Neyse ki, gün ilerledikçe ve bu dengesiz enerji dağılırken çok daha fazla yolda ve düzenli hissedeceksiniz. Evren sizi sağlıklı yaşama öncelik vermeye zorlarken, akşamı vücudunuzu sağlıklı yiyeceklerle besleyerek ve biraz esneyerek geçirin.


15 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Çitin üzerinde oturuyorsunuz, atlayıp bugün bu taahhüdü yerine getirip getirmemekten emin değilsiniz. Günümüzün gezegensel konfigürasyonu, bu çok önemli kararı vermeden önce size ciddi olarak düşünmeniz gereken bazı sorular getiriyor. Tamamen kendiniz olup olamayacağınızı veya numara yapıp yapmadığınızı düşünmek için biraz zaman ayırın. Emin olana kadar hareket etmeyin; bu büyük bir taahhüt.


15 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Çalışma ortamınızda uyum arayın, Boğa. Ay, diğer Venüs burcu Terazi’de olduğu için, zihinsel ve duygusal olarak daha dengeli hissedebilirsiniz. Luna, hafta sonuna girmeden önce işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olurken, aynı zamanda dengeli olmanızı da hatırlatıyor. Ancak ay enerjisi biraz birbirine bağımlı olabilir, bu nedenle fikir alışverişinde bulunabileceğiniz bir arkadaşınız varsa daha iyi çalışabilirsiniz. Ancak, başkalarının girdilerini dikkate almadan iş yükünüzün yürütülmesinin sağlıklı olduğunu zaten bildiğinizden, doğrulama için iş arkadaşlarınıza güvenmemeye çalışın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.