Boğa Burç Yorumları 14 Nisan 2022

Boğa burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 14 Nisan 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 14 Nisan 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

14 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

İrade gücünüz şu anda güçlüden daha güçlü, ancak engelleri aşmak için onu kullanmak zorunda değilsiniz. Etrafta, altlarında gizlice dolaşmak için kullanmak da aynı derecede kolay (bazıları daha kolay diyebilir).


14 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İnsanlar sizi zorluyorsa ve siz hazır değilseniz, onlara sizi saymalarını söyleyin.


14 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Başak ayı Plüton ile tatlı bir bağlantı paylaşırken, güneş beşinci ve dokuzuncu evlerinizi aktive ederken, öğleden sonra gelirken kişisel bir güç akışıyla kutsanacaksınız. Bu enerjiyi, ağırlığınızı biraz dağıtmak için bir bahane olarak kullanın, özellikle de kişisel hırslarınızda ilerleme kaydetmenize yardımcı oluyorsa. Öğleden sonra ay uyumlu Terazi burcuna girdiğinde, zarafetinizle yeniden bağlantı kurma fırsatınız olacak. Bu kozmik iklim, günün erken saatlerinde kendiniz için belirlediğiniz cesur hedefler üzerinde çalışmanızı isteyecek, bu yüzden kollarınızı sıvadığınızdan emin olun.


14 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün birçok seçeneğiniz var, ancak göksel konfigürasyon belirli bir seçimin önemli olduğunu gösteriyor. Aradaki boşluğu doldurup kapatamayacağınız ve biraz uzaklaştığınız birine doğru bir adım atıp atamayacağınız konusundaki kararla ilgilidir. Sonucun ne olabileceğine dair düşüncelerden korkmuş görünüyorsun, ama anı yakalayıp sadece söylesen daha iyi olur. Her şey iyi olacak.


14 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sezgini kullan, Boğa! İçgüdülerinize güveniyorsanız, ağ oluşturma hassas bir süreç olabilir. Mars bugün sulu Balık burcuna girerken, sezgilerinizi dinlemeye daha meyilli hissedebilirsiniz. Profesyonel topluluğunuzda keşfetme, genişleme ve büyüme hedefiniz saftır. Ancak temas kurduğunuz kişiler olmayabilir. Balık burcundaki Mars, sizinle aynı titreşimde olan veya profesyonel duruşunuzu yükseltebilecek profesyonellerle bağlantı kurmakla ilgilidir. Ancak doğru kişilerle çalışmak için network kurarken sezgilerinizi dinlemelisiniz!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.