Başak Haftalık Burç Yorumları (18 Nisan – 24 Nisan Haftası)

Başak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası neler bekliyor? Başak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 18 Nisan – 24 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

İnsanlar Pazartesi günü biraz gergin olabilir, bu yüzden özellikle önem verdiğiniz insanlarla konuşurken kelimelerinizi dikkatli seçin. Haftanın ortası, arkadaşlarınıza ve ailenize bağlı kalmanın ne kadar önemli olduğunu size gösterecek, çünkü ne kadar iyi yaptığınızı ve hissettiğinizi belirleyecekler. Hafta sonu her şeyi yumuşak tutmaya çalışın. Övünmekten veya gösteriş yapmaktan kaçının. Etkilemek istediğiniz insanlar, alçakgönüllülüğe böbürlenmekten çok daha iyi tepki vereceklerdir. Pazar, yeni projelere başlamak için mükemmeldir.


Başak Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yeni yönlere gidiyorsunuz.

Hafta, 17 Nisan Pazar günü, Boğa burcundaki Merkür’ün seyahat evinizde Uranüs ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Aniden şehirden ayrılma isteği duyabilirsiniz. Başak, sahile giden bir trene atlayabilir veya çok eğlenceli ve bütün gece açık olan yakındaki bir şehre hızlı bir uçuş yapmak isteyebilirsiniz. Uzak bir yürüyüş parkuru bulmak için dağlara çıkmayı düşünün. Vahşi doğayı keşfedebilir ve belki de gizli bir şelaleyi ortaya çıkarabilirsiniz. Bir sonraki tatilinizi planlıyor olsanız bile, bu pozitif enerjiyi ruhunuzu yeni bir yere göndermek için kullanabilirsiniz.

18 Nisan Pazartesi günü, Balık burcundaki Venüs, ilişkiler evinizde, taahhütler evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Aşk arıyorsanız, uzun vadeli bir bağlılık isteyen biriyle karşılaşabilirsiniz. Ruh eşini arayan birini bulabilirsin, bu senin de aradığın bir şey olabilir. Şimdi bu kişiyle oturup gelecek hedefleriniz hakkında uzun bir konuşma yapabilirsiniz. Eğer çıkıyorsanız, nişanlanmak veya hatta kaçmak hakkında şaşırtıcı bir konuşmanız olabilir.


Başak Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Değer, sahip olduğumuz her ilişkinin temel merkezidir. Değerin sizin için ne anlama geldiğinin ne kadar farkında olursanız, bunları başkalarına iletmek o kadar kolay olur. Bu bazen rahatsız edici bir çatışma anlamına gelebilir, ancak geliştirilebilecek anlayışın teşvik edilmesi paha biçilmezdir. Tuttuğun şeyler var mı? Benlik kavramınız yükseliyor olabilir ve şimdi kim olduğunuza ve kiminle birlikte olduğunuza bakıp kendinize “neden?” Diye soruyorsunuz. Günlük tutmak veya güvenilir bir arkadaşa ya da danışmana ulaşmak, her şeyi güvenli ve yargılayıcı olmayan bir şekilde üzerinizden atmanıza yardımcı olabilir.

Acı verici olma potansiyeline rağmen, kendinize daha yakın olma ve olumlu bir şekilde büyüme şansınız var. Artık daha bilinçli kararlar vermenize ve sizi genişleten hedefler oluşturmanıza izin veriliyor. Bunu kiminle yapacağınız, yüzeyde olanı düşünmenizi ve ruhlara bakmanızı sağlıyor. Neye ihtiyacınız olduğunu ve kimin sağlayabileceğinin yanı sıra kimin sağlayamayacağını da biliyorsunuz. Cesur olun ve size hizmet etmeyen durumlarda takılıp kalmazsanız dürüst olun.


Başak Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Macera senin adını çağırıyor Başak!

17 Nisan Pazar günü Boğa burcundaki Merkür, Balık burcundaki Venüs ile altmışlık açı yaptığında, profesyonel taahhütlerinizi yeni zirvelere taşımayı taahhüt edin. Umutlu ama kararlı olan altlık, yeni profesyonel yolculuklara ve maceralara atılmaya hazır. Sektörünüzdeki fırsatları keşfetmek için birlikte çalışabileceğiniz için en iyi iş arkadaşınızı bile yanınıza alabilirsiniz. Ertesi gün Merkür, Uranüs ile Boğa burcunda kavuşum yaptığında, büyüme, keşfetme ve genişleme fırsatlarınızdan memnun hissedeceksiniz. Zihniniz, yolculuğunuzda sizi farklı kılabilecek inanılmaz, orijinal fikirlerle dolup taşacak. Ayrıca, Uranüs ayrıca Venüs Balık’ta altmış açı yapacak ve bu da beklenmedik çalışma ilişkileri ve taahhütleri eğlenceli hale getirmeyi düşünebileceğinizi gösteriyor. Ancak Koç burcundaki güneş, bu güzel geçişler sırasında Plüton’u Oğlak burcunda da kare yapacaktır, bu nedenle kolayca yatırım yapma konusunda dikkatli olmalısınız. Profesyonel tutkularınıza akıllıca yatırım yapmak için sıçramadan önce baktığınızdan emin olun! 19 Nisan Salı günü Boğa sezonu başladığında, eğitim ve seyahat yoluyla profesyonel mükemmelliğinizi genişletmeye kararlı olduğunuzu hissedeceksiniz. Çalışacak yeni bir yer keşfetmeyi, bir kursu tamamlamayı veya bir beceriyi geliştirmeyi düşünün.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.