Başak Haftalık Burç Yorumları (11 Nisan – 17 Nisan Haftası)

Başak burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası neler bekliyor? Başak burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 11 Nisan – 17 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı günleri büyük bir geri adım attığınızdan ve arkadaşlarınızla veya ailenizle çok fazla karıştırmadığınızdan emin olun. Dikkatsiz bir kelime veya garip bir vücut dili ile bir tartışma başlatmak çok kolay olacak. Kim olduğunuz ve hafta ortasında ne yaptığınız konusunda çok daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz ve yaklaşan hafta sonu için normalden biraz daha fazla heyecanlanabilirsiniz. Bu hafta sonu o kadar çok enerjiniz var ki, tüm işlerinizi kolayca halledebilmeniz ve yine de parti yapmak için zamanınız olmalı.


Başak Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Ağ oluşturma bu hafta süper gücünüz. Son zamanlarda gözünüze kestirdiğiniz herkes işbirliğine daha açık olacak. Tüm etkileşimleriniz biraz şanslı olacağından, endüstri etkinliklerine katılın ve mutlu saatler çalışmaya başlayın. Topluluk oluşturma şu anda sizin için de önce geliyor. Yerel topluluk bahçenizde bir gün düzenleyin veya iş arkadaşlarınızla eğlenceli bir ekip oluşturma atölyesi düzenleyin. Diğer işaretler bu hafta biraz karamsar olduğu için gruptaki canlandırıcı kişi siz olacaksınız. Şimdi S.O.’nuzu entegre etmek için harika bir zaman. arkadaş grubunuza veya tam tersi. Bağlantılar şu anda kolayca geliyor.

Bu hafta kendinizi çok sevecen hissetmeyeceksiniz, bu da sevgilinizi şaşırtabilir ve herhangi bir garip enerjiyi randevu gecesinde dışarı çıkararak dikkatinizi dağıtabilir. Bekarsanız, kesinlikle zekaya ve beyine görünüşten daha çok ilgi duyacaksınız. 14’ünde, size yeni bir şey öğretebilecek yeni biriyle tanışabilirsiniz. Belki de daha fazlasını istemenizi sağlayan benzersiz bir mesleğe sahip biriyle karşılaşacaksınız. Ruh eşleri birçok biçimde gelir ve bize bir şeyler öğretmek için buradalar. Unutmayın, bu hafta karmik bir bağlantı yaşayabilirsiniz.


Başak Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta başkalarıyla çalışmak için yeni fırsatlar ortaya çıkabilir, Başak!

Haftanın başında Koç burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptığında profesyonel tutkularınızın dönüşümüne ilişkin iletişiminizi ve algınızı ayarlamanız gerekebilir. Neyse ki, Merkür 10 Nisan Pazar günü Boğa için Koç’tan ayrılıyor. Dünyevi ve mantıklı, Boğa’daki Merkür, profesyonel gelişiminizde uzun vadeli maceraları düşünmeye hazır. Planlamanızda da daha yapılandırılmış hissedebilirsiniz! Birkaç gün sonra Jüpiter, Neptün ile sulu Balık burcunda kavuşum yaptığında umutlu hissedeceksiniz. Bağlantı, profesyonel ortaklıklarınızı ve taahhütlerinizi düşünürken havayı hafifletmek için mükemmel olan burcunuza karşı çıkıyor. Kiminle çalıştığınızdan ne yaptığınıza kadar iş için neler yapabileceğinizi hayal edin! Güneş Koç burcunda kısa bir süre sonra Satürn’ün Kova’da altmışlık açı yaptığından, mesleki ve finansal dönüşümünüzde daha özgüvenli hissedeceksiniz. 14 Nisan Perşembe günü Mars Balık’a girdiğinde harekete geçmek akıcı olacak. Sezgisel ve nazik, Mars Balık’ta, başkalarıyla ve yükümlülüklerinizle çalışmak için empatik bir yaklaşıma ilham veriyor. Son olarak, hafta sonunda Terazi burcundaki dolunay altında bütçenizi dengeleyin!


Başak Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta birkaç önemli karar vermeniz istenecek. Ve her zamanki gibi, bunu dikkatli bir hassasiyetle yapacaksınız.

Hafta 10 Nisan Pazar günü, Merkür’ün yakınlık evinizde Koç’ta, romantizm evinizde Oğlak burcundaki Plüton’a kare açı yapmasıyla başlıyor. Eğer çıkıyorsanız, bu, her şeyi yapmaya karar verdiğiniz gün olabilir. Başak, kişiye onu sevdiğinizi söyleyebilir, hatta birlikte yaşamaktan bahsedebilirsiniz. Bir uzvun dışına çıkmaya hazır olup olmadığınızı kendinize sorun. Muhtemelen ikiniz de aynı şeyi düşünüyorsunuz.

11 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Satürn, iş evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Çalışması için bir kararınız olabilir. Buranın sizin için doğru yer olup olmadığını merak etmenize neden olan saatler veya iş sorumlulukları değişikliği olabilir. Bugün bırakmak zorunda olmasanız da, etrafa bakmaya başlamak isteyebilirsiniz. Başak, bu aynı zamanda endişelerini bir amirine ileterek nerede durduğunu bilmeleri için iyi bir zaman.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.