Balık Haftalık Burç Yorumları (4 Nisan – 10 Nisan Haftası)

Balık burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası için burç yorumları neler? Balık burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası neler bekliyor? Balık burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 4 Nisan – 10 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

İş, en iyi ihtimalle, bu hafta başında garip, çünkü patronunuz, hemen hemen herkesle görüş mesafesi içinde çelişmekten büyük zevk alıyor gibi görünüyor. Bununla doğrudan uğraşmak zorunda değilsiniz, ancak mümkünse ruh halini hafif tutmaya çalışın. Çalışanlarınızı doğru yönde hareket ettirmek için Perşembe veya Cuma günü adım atmanız gerekebilir. Her yerde olacaklar. Ne kadar meşgul olursa olsun, bu hafta sonu stres yapmayın. Kendinize zaman zaman güzel, uzun bir mola vermeyi unutmayın.


Balık Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu aşamada biriyle tanışmak, aslında beklemeye alınan olayları geri getirebilir ve normal çekim alanınız dışındaki biriyle kaynaşmanıza izin verebilir. Birinin diğer yarısı olup olmamak arasında gidip geliyorsanız, bu geçiş, diğer kişinin yanını ve genel olarak uyumluluğunuzu görmenize yardımcı olacaktır. Bu transitte bolca çapkın günler ve ateşli geceler var! Gündelik ilişkilerde duyguları yakalamak istemeyenler için, özellikle Venüs 5 Nisan’da güneş burcunuzla aynı hizaya geldiğinde kalbinizi koruyun.

Aslında, eğer biri kendine duygusal düzeyde bakmıyorsa, onu etrafta olmak inanılmaz derecede itici bulabilirsin. Durgun ortaklıklar artık size hizmet etmeyecek ve hatta gözlerinizin önünde tamamen parçalanabilir. Çeşitli düzeylerde iletişime güçlü bir odaklanma vardır. Uzun süreli çiftler, birlikteliklerinin farklı unsurları hakkında perspektif kazanmalarına yardımcı olmak için danışmanlık bile isteyebilirler. Toksik ilişkilerin daha fazla hoş görüleceği bir hafta değil.


Balık Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Balık, zihinsel olarak ilgili bir haftaya hazır olun!

4 Nisan Pazartesi günü Mars, Kova burcunda Satürn ile kavuşum yaptığında profesyonel planlarınızı, eylemlerinizi ve hedeflerinizi düşünüyor olabilirsiniz. Neyse ki, bu içselleştirilmiş bir süreç olduğundan, profesyonel sürecinizdeki olası sonuçları ve yönlendirmeleri planlamak için öngörünüzü kullanabilirsiniz. Ancak planlarınız üzerinde çok uzun süre oturmayın, çünkü kavuşum bir noktada harekete geçmeyi teşvik eder! Ertesi gün Venüs burcunuzda Jüpiter’e katılacak. Büyüleyici ve girişken, Venüs enerjisi sizi inanılmaz profesyonel bir mizaçla süsler. Gardırobunuzu veya görünümünüzü süslemek gibi profesyonel kimliğinizi güncellemek için mükemmel bir geçiş olabilir. Bu enerjiyi, inkar edilemez derecede sevimli görüneceğiniz için önemli toplantıları ve röportajları yapmak için bile kullanabilirsiniz! Haftanın sonunda, Merkür Koç’ta Mars ve Satürn Kova’da altmışlık açı yaptığında planlarınızın ardındaki algılanan değer ve güvenlik hakkında konuşmalısınız. Böyle bir hırsa potansiyel olarak yatırım yapmaktan bahsetmek, uzun vadeli planlarınız hakkında daha iyi bir bakış açısına sahip olabileceğiniz için düşüncelerinizi daha iyi organize etmenize yardımcı olabilir.


Balık Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinize inanmak harika sonuçlar getiriyor.

Hafta 3 Nisan Pazar günü, Venüs’ün Kova burcunda, uyku evinizde, ani kesintilerle evinizde Plüton’a yarı altmışlık çekmesiyle başlıyor. Bugün biraz dinlenmenin yollarını bulma zamanı. Karartma perdelerine, soğutma pedine veya bitkisel uyku takviyelerine ihtiyacınız olabilir. Balık, en küçüğünüz klarnete başlamış ve yan odada pratik yapıyor olabilir. Bugün kulak tıkaçlarına ihtiyacınız olabilir.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, öz-farkındalık evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün Evren, pantolonunuzun koltuğuna tekme atması için birini gönderebilir. İlerleme, standartlarınızı yükseltme ve biraz daha zorlama zamanı. Birisi size ilham vermek için burada ama aynı zamanda sizi sorumlu tutmak için. Balık, sana potansiyelini hatırlatan bir yaşam koçu olan YouTube’da ilham verici bir video bulabilirsin. Bugün doğru yoldasın.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.