Balık Haftalık Burç Yorumları (18 Nisan – 24 Nisan Haftası)

Balık burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası için burç yorumları neler? Balık burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası neler bekliyor? Balık burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 18 Nisan – 24 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü her şey mümkün. Taşa yerleştirildiğini düşündüğünüz durumları bile değiştirebilirsiniz. Haftanın ortası, yeni bir aşka ateş açmak için mükemmel. Romantik enerjiniz son derece güçlü. Haftasonuna biraz kısıtlanmış hissederek başlayacaksınız ve ardından kendinizi oldukça rahat ve rahat hissedeceksiniz. Özellikle yeni biriyle ilişki kurmaya başlıyorsanız, Pazar günü oldukça büyük sorular sormak isteyeceksiniz.


Balık Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yeni fikirler uyguluyorsunuz ve bu sizi başarıya götürüyor.

Hafta, 17 Nisan Pazar günü, Boğa burcundaki Merkür’ün düşünce ve fikir evinizde Uranüs ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Bu aslında dahiyane bir yön. Balık, bu, fikirleri Evrenin kendisinden indirebileceğiniz anlamına gelir. Bunu probleminizi, çözmeye çalıştığınız şeyi belirterek yaparsınız. Ve sonra fikirlerin size gelmesine izin vermek için kendinize dikkatinizi dağıtmayacak bir alan verin. Bazen Evrenin söyleyeceklerini dinlerken yüzmek veya bir parkta yürümek iyidir. Bugün süreci başlatırsanız, cevaplar bugün ve daha sonraki günlerde gelecektir.

18 Nisan Pazartesi günü Venüs, kendi burcunuzdaki Balık burcunda, iletişim evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık, birisi seni randevu için arayabilir. Bir çevrimiçi tanışma sitesi aracılığıyla biriyle tanışabilirsiniz. Aşkı arıyorsanız, “göz kırpmayı” veya birinin resmini beğenmeyi düşünün. Ve zaten bir aşk ilişkiniz varsa, sevgilinize gizli bir aşk notu bırakın. Kesinlikle memnun kalacaklar.


Balık Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Genel olarak, şu anda sevgi dolu ilişkiler konusunda çok heyecanlı ve açık hissediyorsunuz. Tanıdığınız ve sevdiğiniz herkese onları tanımaktan ve onları sevmekten neden memnun olduğunuzu bildirmek için iyi bir zaman, ancak kendinizi de dahil etmeyi unutmayın! Ruhunuzu içeren yumuşak hatırlatıcılara sahip olmayı hak ediyorsunuz. Şu anda çok güçlüsün ve tam olarak istediğini elde ediyorsun, o yüzden diline dikkat et. Aşırı agresif olmak size pahalıya mal olabilir ve küstahlığın onları yenmesine izin verecek biri değilsiniz.

Bazılarınız bu hafta özellikle cesur hissediyor, bu yüzden metni gönderin veya size daha fazla ilgi gösterilmesi için giyinmek için bir nokta yapın. Çift Balıklar, kendilerini bae’leriyle birlikte yılın ilerisini düşünürken bulabilirler. Bu hafta güçlendirme ve taahhütleri resmileştirme yollarını gündeme getirmenin zamanı gelebilir. Bu heyecan verici olsa da, ilişkinizin geleceği konusunda ikinizin de aynı sayfada olup olmadığını kontrol etmek için harika bir zaman. Yeniden düzenleme, zaten gelişen bir ilişkiyi sağlamlaştırmaya yönelik uzun bir yol kat eder. Önümüzdeki yıl içinde bu ortakla nerede olmak istediğinizi düşünün. Güvenliyse, bunun için gidin.


Balık Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Balık, çalışma haftanız boyunca kendinizi nasıl sunacaksınız?

17 Nisan Pazar günü Boğa burcundaki Merkür, Balık burcundaki Venüs ile altmışlık açı yaptığında iletişim becerilerinizde özellikle güçlenmiş hissedebilirsiniz. Konuşun ve öne çıkın! Düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve görüşlerinizi profesyonel bir ortamda paylaşın. İş arkadaşlarınız tarafından sesinizin duyulmasını sağlayarak, doğru bir şekilde karşınıza çıkacağınızı görebilirsiniz. Ertesi gün Merkür Uranüs ile Boğa burcunda kavuşum yapacağından, konuşmada yer almak beklenmedik bir şekilde gelebilir. Söylediklerinize veya paylaştıklarınıza şaşırabilirsiniz. Düşüncelerinizi nasıl ilettiğiniz de son derece devrimci görünebilir! Neyse ki, Uranüs Balık’taki Venüs’ü sekstil yaptığından, konuşmanın asi veya alışılmadık yönü yumuşatılmıştır. Altmışlık, büyüleyici bir inançla konuşmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle, meslektaşlarınız söyleyeceklerinize normalden daha fazla dikkat edebilir. İşinizin başında sözleriniz beklenmedik bir güç taşıdığı için tonunuza, çiminize ve zamanlamanıza dikkat edin! Neyse ki 19 Nisan Salı günü güneş Boğa burcuna geçtiğinde sohbetleriniz seviyelenecek.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.