Balık Haftalık Burç Yorumları (11 Nisan – 17 Nisan Haftası)

Balık burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası için burç yorumları neler? Balık burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası neler bekliyor? Balık burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 11 Nisan – 17 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında aklınıza gelen herkese ulaşın. Pozitif enerjiyle dolup taşıyorsunuz ve ne kadar çok paylaşırsanız, hayatınız hakkında o kadar iyi hissedeceksiniz. Çarşamba günü işler garipleşmeye başlar ve etrafınızdaki çılgınlıkta gezinmenize yardımcı olabilecek bazı önemli ipuçları için hayallerinize bakmalısınız. İyi, uzun sohbetler ve sanatsal duyarlılıklarınızı şımartmak için bolca zamanın olduğu şaşırtıcı derecede sade bir hafta sonu bekleyin.


Balık Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Koç sezonunun bu son haftaları sizin için biraz daha sakin geçecek. Kendinizi beslemek ve yeterince uyuduğunuzdan emin olmak çok önemlidir. Geçmişte belirlediğiniz niyetler – özellikle Balık yeniayı etrafında – yavaş yavaş size doğru ilerliyor. Bu haftanın belirsizlik içinde olduğunu hissetmesini bekleyin ve zamanı kişisel bakım için kullanın. Ek olarak, yaratıcı akışınız önemlidir. On dördüncü ve on altıncı gün hakkında önemli bilgiler edinebilirsiniz. Kariyerinizi yükseltmek için önümüzdeki haftalarda yapmanız gerekebilecek değişiklikleri not alın.

Şimdi harekete geçme zamanı değil, enerjiyi sizin için bir sonraki adıma yönlendirmeye yardımcı olacak bir oyun planı yapmaya başlayın. Şu anda evden çalışmak daha iyi olabilir, bu nedenle yaratıcı akışınız için rahatlık da önemli olacaktır. Aşkta, geçmişinizden birine ulaşmak için çağrılıyor olabilirsiniz. Kabloyu kesmenin veya sahip olduğunuz bağlantıyı yeniden gözden geçirmenin zamanı geldi mi? Kalbinizi ve bağırsaklarınızı dinleyin.


Balık Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu güzel çalışma haftası için ne kadar heyecanlısın Balık?

10 Nisan Pazar günü Koç burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptığında, profesyonel özlemleriniz ve bağlantılarınızın değerinde güç bulun. Kare, ağ oluşturmanın finansmanını düşünürken, özlemlerinizi takip ederken ve yeteneklerinizi kullanırken sizi daha fazla sorumluluk almaya teşvik ediyor. Kendine inan! Daha sonra Merkür Koç burcundan Boğa burcuna geçiş yapacak. Duyarlı ve istikrarlı, Merkür Boğa’da sizi işyeri konuşmalarınıza makul bir yaklaşım benimsemeye teşvik eder. Özellikle işten veya iş arkadaşlarınızla konuşurken kendinizi idealist olmaktan çok rasyonel davranırken bulabilirsiniz. Yeni fikirler de yavaş ama kesin bir şekilde içeri sızabilir! Kısa bir süre sonra Jüpiter, burcunuzda Neptün ile kavuşum yapacak ve sizi fevkalade fantastik hissettirecek! İş yerinde delicesine iyimser, parlak bir ışık olarak karşılaşacaksınız. En iyi profesyonel benliğiniz olmayı görselleştirmek için bu enerjiyi kullanın! Bu hedef doğrultusunda çalışmak, 14 Nisan Perşembe günü Mars burcunuza girdiğinde kolayca gelir. Profesyonelliğinizde daha iddialı hissedecek, güvenle büyümenizi ve ışıldamanızı sağlayacak. Son olarak, hafta sonu Terazi burcunda dolunay altında mali açıdan dönüştürücü altı aylık bir bölümün sonunu göreceksiniz.


Balık Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, konuşmanızı yürüme zamanı.

Hafta 10 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Koç’ta, para evinizde, geleceğin evinizde Oğlak burcundaki Plüton’a kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, günlük harcama alışkanlıklarınızı daha büyük hedeflerinizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Balıklar, burada bir latte atlamanın nasıl bir gün kendi arazinizi satın almanıza yardımcı olabileceğini görebilirsiniz. Bugün, eylemlerinizi hedeflerinizle bütünlük içinde koymak için gelecekteki kendinizle tartışmak için iyi bir gün.

11 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Satürn, gizli yetenekler evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Halka açılma zamanı. Sanatınızı, müziğinizi, tasarım fikirlerinizi göstermeyi düşünün. Balık, bu, yaratıcılığın en büyük engelini aşmanıza yardımcı olabilir ve bu, diğer insanların fikirlerinin riskidir. Çünkü alanınızdaki harikalar sadece yeteneklerinden dolayı değil, potansiyel eleştirilere dayanabildikleri için de devlerdir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.