Aslan Haftalık Burç Yorumları (4 Nisan – 10 Nisan Haftası)

Aslan burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 4 Nisan – 10 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 4 Nisan – 10 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başında büyük ve ilginç değişiklikler geliyor ve Çarşamba sabahı kalktığınızda yeni rutinlerinize tamamen alışmış olmalısınız. Bir veya iki gününüzü arkadaşlarınızın yeni kuralların onlar için ne anlama geldiğini anlamasına yardımcı olun, ancak birlikte oynamayı reddederlerse çıldırmayın. Bazıları, bunun en iyisi olduğunu görseniz bile direnecektir. Her şeyi bu hafta sonu anlayacaksınız ve buna hala ihtiyacı olduğunu düşünen herkes için bir cevabınız olmalı.


Aslan Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

5 Nisan’da Venüs Balık burcuna geçerken, gününüzde bir miktar yapışkan durumdan kurtulmanıza izin veren hafif bir özgürlük var. Duygusal enerji canlandırıcı bir destek alıyor ve insanlar konuşmaya hazır. Bu, bir arkadaş randevusu planlamak ve biraz oynamanıza izin vermek için harika bir gün! Koç güneşinin sürekli varlığı gerçekten yoğun hissedilse bile, en azından yol boyunca eğlenceli bir arkadaşınız olacak. Sevdiklerinizle bağlantı kurmak şiddetle teşvik edilir ve hatta bazı psikolojik atılımları da beraberinde getirebilir. Sekizinci ayda, kaderin düğümleri ve Jüpiter birleştiğinde, kişisel ihtiyaçlarınız arasında doğru olma ve güvende hissetme arasında içsel bir çekişme meydana gelir.

Özellikle son birkaç hafta içinde kendinizi biraz kaybolmuş hissettiyseniz, şu anda nihai bir karar vermek zorunda değilsiniz. Yapılması gereken belirli eylemleri geciktiren kozmik enerji varmış gibi hissedebilirsiniz, ancak en azından kendi iç huzurunuz için önceden plan yapmanızı gerektirir. Başkalarının şu anda nasıl hissettiğini bilemezsiniz, ancak bu, özellikle aşk durumlarında yakında ortaya çıkacaktır. Venüs Balık’ta ayrıntıları sıralarken, genel olarak ilişkiler bir yeniden bağlantı ve psikolojik evrim aşamasından geçiyor.


Aslan Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta boyunca, mesleki taahhütlerinin sonunda nereye varacağını düşünmelisin, Leo.

4 Nisan Pazartesi günü Mars, Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yaparken, düzenlemelerinizin, taahhütlerinizin ve ilişkilerinizin geleceği aklınızda olacak. taahhütleriniz. Neyi takip edeceğinizi seçerken ve seçerken hırsınızın uzun ömürlülüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Uzun vadeli bir ödüle yol açacak bağımsız, benzersiz fırsatlara öncelik vermek için karışıklıkları kesmek için bu birleşimi kullanın. Ertesi gün Venüs Balık burcuna girerken seçeneklerinizi keşfetmek kolay gelebilir. Şimdi yüceltilmiş olan Venüs, belirli taahhütleri daha derin, daha finansal olarak ilgili bir seviyeye taşımaktan korkmuyor. Balık enerjisi her zaman bir karışıklık ve yanılsama katmanı ekleyebileceğinden, herhangi bir şey varsa, anlaşma koşullarınıza dikkat edin. Yatırım yapmadan, birleştirmeden veya satmadan önce ince yazıları okuduğunuzdan emin olun! Haftanın sonunda, 7-8 Nisan Perşembe ile Cuma günleri arasında Koç burcundaki Merkür Satürn ve Mars Kova burcunda altmışlık açı yaptığında, her bir taahhüdün ardındaki potansiyel yolculuğu keşfetmeye hazır hissedebilirsiniz.


Aslan Burcu 4 Nisan – 10 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kapıdan tökezleyerek çıktıktan sonra bitiş çizgisinde ilk siz olabilirsiniz.

Hafta, 3 Nisan Pazar günü, ilişkiler evinizde, Venüs Kova’da, planlama evinizde Oğlak’ta Plüton’a yarı-sekstil yaparak başlıyor. Bugün bir zamanlama sıkıntısı olabilir. Birisi randevuyu yanlış haftaya koymuş. Şimdi çok geç kaldın ya da karşı taraf hiç gelmiyor. Leo, bir toplantı olmazsa bugün anlayışlı olmaya çalış.

4 Nisan Pazartesi, Kova burcundaki Mars, işbirliği evinizde Satürn ile kavuşuyor. Daha fazla deneyime veya daha büyük bir kitleye sahip biriyle ortak olma fırsatınız olabilir. Leo, A-oyununu getirmeye hazır ol. Bu kişiye neye sahip olduğunuzu gösterin ve bu bağlantı size gelecekte çok daha fazla fırsat getirebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.