Aslan Haftalık Burç Yorumları (18 Nisan – 24 Nisan Haftası)

Aslan burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 18 Nisan – 24 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 18 Nisan – 24 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi sizin için oldukça tuhaf olacak ve sizi biraz bastırılmış ve alışılmadık derecede alçakgönüllü hissetmenize neden olabilir. Ama bu olacakların bir işareti değil. Hafta ortası arabulucuyu oynamanız gerekebilir çünkü arkadaşlarınız ve akrabalarınız birbirinizi deli etmek için yeni yollar bulmaya çalışıyor gibi görünüyor. Hafta sonu sizin için neredeyse mükemmel olacak. Ateşli enerjiniz, herhangi bir kötü durumdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Pazar günleri ev işleri, faturalar vb. ile ilgilenmek için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.


Aslan Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta daha görünür hale geliyorsunuz ve bu fırsatlar getirebilir.

Hafta, 17 Nisan Pazar günü, Boğa burcundaki Merkür’ün şöhret evinizde Uranüs ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Leo, ani bir ün patlaması yaşayabilirsin. TikTok veya Instagram’a koyduğunuz bir gönderi, normal gönderilerinizden çok daha fazla kişiye ulaşabilir. Blogunuza bir makale eklemek, şiir kitabınızı Amazon’a yüklemek veya şarkılarınızı Spotify’a eklemek için harika bir zaman. Şöhret vaktin geldi.

18 Nisan Pazartesi günü Balık burcundaki Venüs, para ve yatırım evinizde, Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Leo, çok farklı bir yatırım türüyle aşırı derecede ilgileniyor olabilirsin (bazıları takıntılı diyebilir). Bir parçanız iki ayağıyla atlamaya ve paranızı tehlikeye atmaya hazır. Ama hala çok fazla bilinmeyen var. Bu bir satranç oyunu değil. Bu daha çok, oyunun yüzde 90’ının başka birinin elinde saklandığı poker gibidir. Neye yatırım yapmayı düşündüğünüz konusunda bilgi sahibi olmanın zamanı geldi. Bir yatırım eğitimi yapmak iyi bir fikirdir. Düşündüğünüz buysa, kripto para birimleri hakkında birçok talimat var.


Aslan Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta odak noktanız sürecinizdir. İletişim kurma şekliniz kendinizle veya başkalarıyla ilişkinizi kurabilir veya bozabilir. Çalışanlarınızla görüşün ve net ve destekleyici olduğunuzdan emin olun. Bir sevgilinize bağlılık göstermenin daha iyi yollarını düşünebileceğiniz için netlik bu ay önemlidir. Gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu uzun uzun düşünün ve neden bunu hak ettiğinize dair etrafınızdaki tüm şüpheleri bırakın. Ayrıca, sevgilinizle sizi daha da yakınlaştırabilecek bir macera veya deneyim planlamayı düşünmenin zamanı geldi. Bir çiftin yemek kursu veya Cabo gezisi şehvetli ve eğlenceli olabilir.

Bu hafta destekleyici temeller oluşturmanın daha fazla yolunu ararken, bu yeni taahhütler, yeni bir rutini devreye sokmak için ana planınızın bir parçası olabilir. Günlük planlarınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, partnerinizle birlikte oluşturduğunuz hedefler onları gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Bu, iş için yeni bir program oluşturmaya veya bir partnerle birlikte yemek yeme rutininizi değiştirerek birbirinizin en iyi sağlık uygulamalarını desteklemeye benziyor olabilir.


Aslan Burcu 18 Nisan – 24 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Profesyonel odaklı bir haftaya hazırlanın Leo!

Neye yatırım yapacaksın? Bu soruyu 17 Nisan Pazar günü Boğa’da Merkür’ün Venüs’ün Balık’ta altmışlık açıya eşitlemesi olarak düşünün. Altmışlık, kariyer yolunuzun istikrarını ve güvenliğini düşünmeyi teşvik eder. Varlıklarınızı hareket ettirmenin, bir emeklilik fonuna yatırım yapmanın veya profesyonel büyümenizi güvence altına alan finansal bir hamle yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Ancak ne taahhüt ettiğinize dikkat edin, çünkü Balık’ın zor enerjisi ayrıntıları bulandırabilir. Ertesi gün Uranüs, Boğa burcunda Merkür ile kavuşum yaptığında, fikir ve planlarınızdan özellikle mutlu olabilirsiniz! Muazzam, benzersiz başarılar yoluyla profesyonel mükemmellik vizyonları, dikkatinizin merkezi olacaktır. Uranüs, Balık burcundaki Venüs’e de altmışlık açı yaptığından, fikirlerinizin varlıklarınızı ve profesyonel dönüşümünüzü nasıl etkilediğini düşünmelisiniz. Gücünüzü neye verdiğinize dikkat edin, çünkü Koç burcundaki güneş bu güzel geçişler boyunca Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacaktır. Square, profesyonel gelişiminizi ilerletmek için güçlendirici fırsatlara hayat vermeniz için vizyonunuz dahilinde çalışmanın önemini vurgular. Son olarak, profesyonel güvenliğiniz ve itibarınızın odaklanacağı 19 Nisan Salı günü Boğa sezonu başlıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.