Aslan Haftalık Burç Yorumları (11 Nisan – 17 Nisan Haftası)

Aslan burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 11 Nisan – 17 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 11 Nisan – 17 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başında işler biraz garip olabilir, ama bu kurs için eşit, değil mi? Ortalık sakinleşene kadar insanların söyledikleri hakkında çok fazla endişelenmemeye çalışın. Haftanın ortasında, bazı yeni bilgiler önünüze gelir ve hayatınızı ilerlerken çok daha ilginç hale getirir. Hafta sonu, uzun süredir devam eden ve önümüzdeki birkaç haftayı olması gerekenden daha karmaşık hale getirebilecek eski projelerinizi temizlemek için harika bir zamandır.


Aslan Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu, dolabınızda biraz bahar öncesi temizlik yapmak için harika bir hafta. Kendinizi cömert hissedeceksiniz. Bazı giysiler bağışlamak, yükünüzü hafifletmeye ve hayırsever doğanızı beslemeye yardımcı olacaktır. Ya da bir hayvanı kurtarmaya ve sahiplenmeye çağrıldığınızı hissediyor olabilirsiniz. Bu, sorumluluğunuzu artıracak ve sizi topraklı tutacaktır. Ancak, herhangi bir dürtüsel satın alma veya görünüşünüzdeki değişiklikleri beklemeye çalışın. Hala buna çağrıldığınızı hissedip hissetmediğinizi görmek için kendinize bir hafta verin. Kozmos sizi aşırı derecede özeleştiri yapmaya ittiğinden, yeni bir makyaj veya hatta biraz botoks yapmak isteyebilirsiniz. Maaşınızın tamamını anında tatmin için harcamayın.

Birisi bu hafta aşk bölümünde seni biraz şımartabilir. İşleri yavaş yavaş ele alın ve tam olarak girmeden önce onları tanıdığınızdan emin olun. Fantezi ve gerçek arasındaki dengeyi koruyun. Şu anda birçok seçeneğiniz var, ancak uzun vadede size en iyi ne veya kim hizmet edecek? Henüz bir şey taahhüt etmenize gerek yok; başlangıç ​​aşamalarının tadını çıkarın. Bağlantılar sizin için kolayca gerçekleşecek. Siz ve sevgiliniz birlikte harika zaman geçireceksiniz, bu yüzden kendinizi güzel sohbetlere hazırlayın.


Aslan Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Leo, çalışma haftan boyunca denge ve huzur aramaya çalış.

10 Nisan Pazar günü Koç burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptığı için işinizin gidişatı konusunda gergin hissedebilirsiniz. Bir şey size yeni bir yere gitmeniz veya farklı bir şey yapmanız için ilham veriyor olabilir, ancak işte sizi bağlı tutan yükümlülükler olabilir. Neyse ki, Merkür o gün daha sonra Boğa’ya giriyor, bu da fikirlerinizle profesyonel güvenlik ve istikrara öncelik vermek için mükemmel. Uzlaşma, kariyerinizin ilerlemeye devam edebilmesi için kararlarınızda güçlü hissetmenin anahtarı olacaktır. Jüpiter 12 Nisan Salı günü Balık burcunda Neptün ile kavuşum yapacağından, hafta ilerledikçe son derece ilham almayı bekleyin. Kavuşma, kararlarınızın nihayetinde nasıl sonuçlanacağını görselleştirirken dönüşüme ilham veriyor. Aynı gün Koç’taki güneş Satürn’ü Kova’da da 60’layacağından, profesyonel gelişiminize yardımcı olacak uzun vadeli girişimler ve eğitim ortaklıkları kurmayı bile taahhüt edebilirsiniz. Birkaç gün sonra Mars Balık burcuna girecek. Hırslı olmasına rağmen, Mars finansal düzenlemelerin peşinden koşarak şaşkına dönebilir. İnce yazıları okuduğunuzdan ve takip etmeyi seçtiğiniz herhangi bir finansal fırsattaki gri alanları tanımladığınızdan emin olun!


Aslan Burcu 11 Nisan – 17 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta dikkatli baktığınızda gerçeği bulabilirsiniz.

Hafta 10 Nisan Pazar günü, Merkür’ün Koç burcunda, bilgi ve bilgelik evinizde, pratiklik evinizde ise Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Önyargılı bir düşünce ortadan kalkar. Aniden, perdeler kapanır ve çok daha fazlasını görürsünüz. Artık faydalı, yardımcı ve destekleyici bilgiler alıyorsunuz. Leo, bir öğretmen veya danışman size ihtiyacınız olan verileri vermek için harekete geçer.

11 Nisan Pazartesi günü Kova burcundaki Satürn, ilişkiler evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Partneriniz veya yakın aile üyeniz size bir ikilemle gelebilir. Başka bir eyalette iş teklifi almış olmaları mümkündür. Hamilelik, yeni bir köpek yavrusu veya bazı ek sorumluluklar hakkında bir soruları olabilir. Leo, meydan okumaktan asla çekinmiyorsun. Bir seçenek verildiğinde, daha az seyahat edilen yolu seçme eğilimindesiniz. Muhtemelen bu tavsiye için size geldiler.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.