Aslan Burç Yorumları 9 Nisan 2022

Aslan burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 9 Nisan 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 9 Nisan 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

9 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sahip olduğunuz tüm doğal diplomasiye şu anda ihtiyacınız olacak. Bir ilişkide (ister iş ister kişisel) sorunlar baş gösterebilir ve doğru dengeyi kurmak size kalmış.


9 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bu gün boyunca en çılgın dürtülerinizi takip edin ve sansürsüz önerilerde bulunun.


9 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün, Yengeç ayı gökyüzünde bir uçurtma oluşumuna girerken, evrenle bağlantı kurma yeteneğiniz artacak. Bu titreşimler, diğer taraf sizi desteklemek, yönlendirmek ve cesaretlendirmek için fırsatlar ararken, yolunuza büyük içgörüler getirmeye hazır. Eşzamanlılıklara ve işaretlere dikkat edin, ancak içinizde yaşayan sesi de dinlemeyi unutmayın. Ne yazık ki, bu akşam Luna, Plüton ve Merkür ile t-karesine girdiğinde vibe biraz zorlaşabilir. Pragmatik tarafınız mistik balonunuzu patlatmak için cazip gelse bile, mantığın veya sinizmin, içinizdeki ve etrafınızdaki sihirden zevk almanızı engellemesine izin vermeyin.


9 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Daha iyi bir bakış açısına sahip ol, Leo. Yengeç burcunda parlayan ilk dördün ay, zihninizin arkasında birkaç ilk bilinçaltı uyarı zilini başlatabilir. Şefkatinizi, empatinizi, liderlik becerilerinizi ve güvenliğinizi fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu ilk zorluklara yol açsa da, ay enerjisi sizi bu tür yönlere farklı bir bakış açısı benimsemeye teşvik edebilir. Stres veya algılanabilir gerginlikten hareket etmek yerine, daha iyi bir zihniyet benimseyin. İlerlemek için daha iyi bir lider olma hedefini belirlerken, profesyonel stres etkenlerinizi öz-şefkat ile hafifletmeyi hedefleyebilirsiniz.


9 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Çok ihtiyaç duyulan bir ruh araştırması yapıyorsun, Leo. Bu, özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda ve önemli bir diğer ve/veya potansiyel potansiyel ile kendinizden ne kadar paylaşmak istediğinizde geçerlidir. Örneğin, duygusal olarak bunaldıysanız veya aniden bağlantınızı ikinci kez tahmin etmeye başladıysanız, endişelenmeyin. Bu duyguları tamamen işleyebilmek için kendinize bir adım geri atma izni verin. Bunu söyledikten sonra, bugünün Yengeç burcundaki ilk dördün ayı, gizli onikinci kapanış evinize, rüyalara, gizli gündemlere ve sahne arkasındaki her şeye dokunacak ve bu arada, samimi sekizinci eviniz aracılığıyla Jüpiter-Neptün ile bağlantı kuracak. . Önce kendinizi besleyin.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.